Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18 Sokol Netvořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Richard st.
Havelka Richard
 
 
Kukla Karel
Kukla Jakub
 
 
     3010
2.Bron Pavel
Ernestová Lucie
 
 
Kováč Robert
Růžička Antonín
 
 
     3020
3.Havelka Richard st.Kukla Karel     1321
4.Ernestová LucieKukla Jakub     3131
5.Havelka RichardKováč Robert     3041
6.Bron PavelRůžička Antonín     3051
7.Ernestová LucieKukla Karel     0352
8.Havelka RichardKukla Jakub     3062
9.Bron PavelKováč Robert     3072
10.Havelka Richard st.Růžička Antonín     3182
11.Havelka RichardKukla Karel     3092
12.Bron PavelKukla Jakub     31102
13.Havelka Richard st.Kováč Robert     31112
14.Ernestová LucieRůžička Antonín     03113
15.Bron PavelKukla Karel     30123
16.Havelka Richard st.Kukla Jakub     32133
17.Ernestová LucieKováč Robert     32143
18.Havelka RichardRůžička Antonín     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Richard st.31Kukla Karel22
Ernestová Lucie22Kukla Jakub04
Havelka Richard40Kováč Robert04
Bron Pavel40Růžička Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:40 Sokol Netvořice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Stanislav
Kyselová Aneta
 
 
Šmeral Karel st.
Vejmelka Tomáš
 
 
     0301
2.Muller Jan
Svoboda Jiří
 
 
Skalický Dominik
Novotný Aleš
 
 
     0302
3.Kysela StanislavŠmeral Karel st.     3212
4.Muller JanVejmelka Tomáš     3222
5.Kyselová AnetaSkalický Dominik     0323
6.Svoboda JiříNovotný Aleš     0324
7.Muller JanŠmeral Karel st.     0325
8.Kyselová AnetaVejmelka Tomáš     0326
9.Svoboda JiříSkalický Dominik     2327
10.Kysela StanislavNovotný Aleš     3037
11.Kyselová AnetaŠmeral Karel st.     0338
12.Svoboda JiříVejmelka Tomáš     0339
13.Kysela StanislavSkalický Dominik     3049
14.Muller JanNovotný Aleš     13410
15.Svoboda JiříŠmeral Karel st.     03411
16.Kysela StanislavVejmelka Tomáš     30511
17.Muller JanSkalický Dominik     30611
18.Kyselová AnetaNovotný Aleš     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kysela Stanislav40Šmeral Karel st.31
Muller Jan22Vejmelka Tomáš22
Kyselová Aneta04Skalický Dominik22
Svoboda Jiří04Novotný Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bystřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:51 SK Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Josef ml.
Kahoun Josef nejml.
 
 
Nedvěd Karel
Barák Luboš
 
 
     1301
2.Matoušek Jan
Suk František
 
 
Matoušková Zuzana
Randa David
 
 
     0302
3.Kahoun Josef ml.Randa David     0303
4.Kahoun Josef nejml.Matoušková Zuzana     3113
5.Matoušek JanNedvěd Karel     0314
6.Suk FrantišekBarák Luboš     2315
7.Kahoun Josef nejml.Randa David     0316
8.Matoušek JanMatoušková Zuzana     0317
9.Suk FrantišekNedvěd Karel     0318
10.Kahoun Josef ml.Barák Luboš     2319
11.Matoušek JanRanda David     03110
12.Suk FrantišekMatoušková Zuzana     13111
13.Kahoun Josef ml.Nedvěd Karel     03112
14.Kahoun Josef nejml.Barák Luboš     32212
15.Suk FrantišekRanda David     03213
16.Kahoun Josef ml.Matoušková Zuzana     13214
17.Kahoun Josef nejml.Nedvěd Karel     13215
18.Matoušek JanBarák Luboš     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kahoun Josef ml.04Randa David40
Kahoun Josef nejml.22Matoušková Zuzana31
Matoušek Jan04Nedvěd Karel40
Suk František04Barák Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SHD Smilkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nesvačily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OU SmilkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Nesvačily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fulín Ondřej
Fulín Štěpán
 
 
Dráb Lukáš
Dráb Radomil
 
 
     3110
2.Utínek Václav
Járka Tomáš
 
 
Burský Vít
Lízner Stanislav
 
 
     2311
3.Utínek VáclavDráb Lukáš     2312
4.Fulín ŠtěpánDráb Radomil     0313
5.Fulín OndřejBurský Vít     3023
6.Járka TomášLízner Stanislav     3133
7.Fulín ŠtěpánDráb Lukáš     0334
8.Fulín OndřejDráb Radomil     3044
9.Járka TomášBurský Vít     0345
10.Utínek VáclavLízner Stanislav     3055
11.Fulín OndřejDráb Lukáš     0356
12.Járka TomášDráb Radomil     2357
13.Utínek VáclavBurský Vít     3067
14.Fulín ŠtěpánLízner Stanislav     0368
15.Járka TomášDráb Lukáš     1369
16.Utínek VáclavDráb Radomil     3179
17.Fulín ŠtěpánBurský Vít     13710
18.Fulín OndřejLízner Stanislav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Utínek Václav31Dráb Lukáš40
Fulín Štěpán04Dráb Radomil22
Fulín Ondřej31Burský Vít22
Járka Tomáš13Lízner Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Divišov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DivišovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:4 Sokol Divišov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Vojta
Dedera Tomáš
 
 
Kupsa Radim
Kupsa Tomáš
 
 
     3010
2.Frauenterková Andrea
Dedera Jan
 
 
Kriglová Denisa
Horáková Iveta
 
 
     3020
3.Frauenterková AndreaKupsa Tomáš     3130
4.Dedera TomášKupsa Radim     3040
5.Ševčík VojtaMüllerová Sofie     3050
6.Dedera JanKriglová Denisa     3060
7.Dedera TomášKupsa Tomáš     3070
8.Ševčík VojtaKupsa Radim     3080
9.Dedera JanMüllerová Sofie     3090
10.Frauenterková AndreaKriglová Denisa     30100
11.Ševčík VojtaKupsa Tomáš     30110
12.Dedera JanKupsa Radim     30120
13.Frauenterková AndreaMüllerová Sofie     30130
14.Dedera TomášKriglová Denisa     30140
15.Hurdová ZdeňkaKupsa Tomáš     03141
16.Frauenterková AndreaKupsa Radim     30151
17.Dedera TomášHoráková Iveta     30161
18.Ševčík VojtaKriglová Denisa     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frauenterková Andrea40Kupsa Tomáš13
Dedera Tomáš40Kupsa Radim04
Ševčík Vojta40Müllerová Sofie03
Dedera Jan30Kriglová Denisa04
Hurdová Zdeňka01Horáková Iveta01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy