Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany juniorsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:34 TTC Říčany juniors

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Malý Jaroslav
 
 
Doskočil Matěj
Štěpánek Aleš
 
 
     1301
2.Semerák Lukáš
Carda Roman
 
 
Šantavý Jan
Dědič David
 
 
     1302
3.Samborský JakubŠtěpánek Aleš     0303
4.Malý JaroslavNavrátil Pavel     3013
5.Semerák LukášDědič David     3123
6.Carda RomanDoskočil Matěj     0324
7.Malý JaroslavŠtěpánek Aleš     0325
8.Semerák LukášNavrátil Pavel     3135
9.Carda RomanDědič David     0336
10.Samborský JakubDoskočil Matěj     3046
11.Semerák Lukᚊtěpánek Aleš     0347
12.Carda RomanŠantavý Jan     0348
13.Samborský JakubDědič David     3058
14.Malý JaroslavDoskočil Matěj     3268
15.Carda RomanŠtěpánek Aleš     0369
16.Samborský JakubŠantavý Jan     03610
17.Malý JaroslavDědič David     30710
18.Semerák LukášDoskočil Matěj     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samborský Jakub22Štěpánek Aleš40
Malý Jaroslav31Navrátil Pavel02
Semerák Lukáš31Dědič David13
Carda Roman04Doskočil Matěj13
   Šantavý Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 TJ Spartak Čelákovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Tomáš
Paal Daniel
 
 
Bubeníček Jan
Fišmistr Josef
 
 
     3010
2.Matouš Karel
Skála Lukáš
 
 
Topol Filip nejml.
Vaňásek Miloš
 
 
     0311
3.Knor TomášBubeníček Jan     3021
4.Paal DanielFišmistr Josef     3031
5.Skála LukášTopol Filip nejml.     1332
6.Matouš KarelVaňásek Miloš     3242
7.Paal DanielBubeníček Jan     3152
8.Skála LukášFišmistr Josef     2353
9.Matouš KarelTopol Filip nejml.     3163
10.Knor TomášVaňásek Miloš     3273
11.Skála LukášBubeníček Jan     3083
12.Matouš KarelFišmistr Josef     3093
13.Knor TomášTopol Filip nejml.     30103
14.Paal DanielVaňásek Miloš     23104
15.Matouš KarelBubeníček Jan     31114
16.Knor TomášFišmistr Josef     30124
17.Paal DanielTopol Filip nejml.     31134
18.Skála LukášVaňásek Miloš     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knor Tomáš40Bubeníček Jan04
Paal Daniel31Fišmistr Josef13
Skála Lukáš13Topol Filip nejml.13
Matouš Karel40Vaňásek Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8 TJ Sokol Nehvizdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macko Arnošt
Cimbůrek Martin
 
 
Znamenáček Petr
Horák Pavel
 
 
     3110
2.Jankovská Iveta
Liehm Ondřej
 
 
Holub Daniel
Pastír Roman
 
 
     3120
3.Macko ArnoštZnamenáček Petr     3130
4.Cimbůrek MartinHorák Pavel     3040
5.Jankovská IvetaHolub Daniel     3050
6.Liehm OndřejPastír Roman     3060
7.Horák JanZnamenáček Petr     1361
8.Jankovská IvetaHorák Pavel     3071
9.Liehm OndřejHolub Daniel     3081
10.Macko ArnoštPastír Roman     3091
11.Jankovská IvetaZnamenáček Petr     31101
12.Liehm OndřejHorák Pavel     30111
13.Macko ArnoštHolub Daniel     30121
14.Horák JanPastír Roman     31131
15.Liehm OndřejZnamenáček Petr     30141
16.Macko ArnoštHorák Pavel     30151
17.Horák JanHolub Daniel     30161
18.Jankovská IvetaPastír Roman     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macko Arnošt40Znamenáček Petr13
Cimbůrek Martin10Horák Pavel04
Jankovská Iveta40Holub Daniel04
Liehm Ondřej40Pastír Roman04
Horák Jan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:7607:271TJ Sokol Velké Popovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tyller Jiří
Hozman Luděk
 
 
Trojan Petr
Hanzlík Tomáš
 
 
6711  3010
2.Beneš Vojtěch
Kaválek Radim
 
 

 
 
WO    3020
3.Tyller JiříTrojan Petr915  3030
4.Hozman LuděkHanzlík Tomáš4145  3040
5.Beneš VojtěchHošek Petr414  3050
6.Kaválek RadimWO    3060
7.Hozman LuděkTrojan Petr133  3070
8.Beneš VojtěchHanzlík Tomáš-27-5-4 1371
9.Kaválek RadimHošek Petr318  3081
10.Tyller JiříWO    3091
11.Beneš VojtěchTrojan Petr65-107 31101
12.Kaválek RadimHanzlík Tomáš866  30111
13.Tyller JiříHošek Petr673  30121
14.Hozman LuděkWO    30131
15.Kaválek RadimTrojan Petr865  30141
16.Tyller JiříHanzlík Tomáš-12-74-10 13142
17.Hozman LuděkHošek Petr447  30152
18.Beneš VojtěchWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tyller Jiří21Trojan Petr04
Hozman Luděk30Hanzlík Tomáš22
Beneš Vojtěch21Hošek Petr04
Kaválek Radim30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34587:612ASK Stará Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Milan st.
Vošahlík Marek
 
 
Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
-8-10-7  0301
2.Fabiánová Pavla
Hliněnský Martin
 
 
Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
-10-7-6  0302
3.Vošahlík MarekSvášek Bohumil st.-8-7-5  0303
4.Fabiánová PavlaKrálík Martin10410  3013
5.Hliněnský MartinKrálík Pavel-7-8-6  0314
6.Svoboda Milan st.Juhász Radovan79-97 3124
7.Fabiánová PavlaSvášek Bohumil st.434  3034
8.Hliněnský MartinKrálík Martin-8-8109-82335
9.Svoboda Milan st.Králík Pavel85-85 3145
10.Vošahlík MarekJuhász Radovan-3-69-9 1346
11.Hliněnský MartinSvášek Bohumil st.109-710 3156
12.Svoboda Milan st.Králík Martin1698  3066
13.Vošahlík MarekKrálík Pavel-8-5-8  0367
14.Fabiánová PavlaJuhász Radovan96-11-9-72368
15.Svoboda Milan st.Svášek Bohumil st.101010  3078
16.Vošahlík MarekKrálík Martin-8-9-6  0379
17.Fabiánová PavlaKrálík Pavel-71193 3189
18.Hliněnský MartinJuhász Radovan-9-7-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošahlík Marek04Svášek Bohumil st.13
Fabiánová Pavla31Králík Martin22
Hliněnský Martin13Králík Pavel22
Svoboda Milan st.40Juhász Radovan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41628:693Sokol Přezletice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Srbek Jiří
 
 
Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
65-3-5-92301
2.Smetana Roman
Kotrbáček Matyáš
 
 
Rabochová Hana
Weishaupt Antonín
 
 
997  3011
3.Procházka MiroslavBurša Martin4-10-7-9 1312
4.Srbek JiříPtáčník Luboš8-10-7793222
5.Smetana RomanRabochová Hana-5-757-92323
6.Kotrbáček MatyášWeishaupt Antonín-8-69-0 1324
7.Srbek JiříBurša Martin-4-6-8  0325
8.Smetana RomanPtáčník Luboš-56-9973235
9.Kotrbáček MatyášRabochová Hana-105-9-7 1336
10.Procházka MiroslavWeishaupt Antonín8-5-8953246
11.Smetana RomanBurša Martin-5-9-6  0347
12.Kotrbáček MatyášPtáčník Luboš-689-773257
13.Procházka MiroslavRabochová Hana7-977 3167
14.Srbek JiříWeishaupt Antonín7-899 3177
15.Kotrbáček MatyášBurša Martin-6-8-5  0378
16.Procházka MiroslavPtáčník Luboš9-8-8-7 1379
17.Srbek JiříRabochová Hana108-38 3189
18.Smetana RomanWeishaupt Antonín-1-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Miroslav22Burša Martin40
Srbek Jiří31Ptáčník Luboš13
Smetana Roman13Rabochová Hana22
Kotrbáček Matyáš13Weishaupt Antonín22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy