Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Štrobl Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28596:571TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Novák David
Seďa Jakub
 
 
-8-7-4  0301
2.Stehlík Oldřich
Malina Vítězslav
 
 
Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
-7-8-8  0302
3.Karel FilipNovák David-98-10883212
4.Stehlík OldřichHorák Aleš-98-7-8 1313
5.Bártík TomášSeďa Jakub-9-97-8 1314
6.Novák AlešPeterka Ondřej898  3024
7.Stehlík OldřichNovák David118-8-673234
8.Bártík TomášHorák Aleš12-11-3-9 1335
9.Novák AlešSeďa Jakub896  3045
10.Karel FilipPeterka Ondřej-88101 3155
11.Bártík TomášNovák David9-9-8-9 1356
12.Novák AlešHorák Aleš679  3066
13.Karel FilipSeďa Jakub-8594 3176
14.Stehlík OldřichPeterka Ondřej-7610-593286
15.Novák AlešNovák David78-35 3196
16.Karel FilipHorák Aleš5-1079 31106
17.Stehlík OldřichSeďa Jakub985  30  
18.Bártík TomášPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karel Filip40Novák David13
Stehlík Oldřich21Horák Aleš22
Bártík Tomáš03Seďa Jakub12
Novák Aleš40Peterka Ondřej03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32643:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
6-696 3110
2.Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Marek
 
 
9-7812 3120
3.Mádr MiloslavVybíral Marek-4-94-7 1321
4.Smola IgorVybíral Lukáš53-2-11-92322
5.Doležal OndřejOndrovčák Miroslav-1085-7-82323
6.Korbel Filip ml.Forman Libor1031  3033
7.Smola IgorVybíral Marek-8-6-4  0334
8.Doležal OndřejVybíral Lukáš-8-97-8 1335
9.Korbel Filip ml.Ondrovčák Miroslav149  3045
10.Mádr MiloslavForman Libor-7-10-4  0346
11.Doležal OndřejVybíral Marek589  3056
12.Korbel Filip ml.Vybíral Lukáš1075  3066
13.Mádr MiloslavOndrovčák Miroslav13-5-85-62367
14.Smola IgorForman Libor-13-3-5  0368
15.Korbel Filip ml.Vybíral Marek-92-11343278
16.Mádr MiloslavVybíral Lukáš59-99 3188
17.Smola IgorOndrovčák Miroslav1027  3098
18.Doležal OndřejForman Libor7-37-7-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav13Vybíral Marek22
Smola Igor13Vybíral Lukáš22
Doležal Ondřej13Ondrovčák Miroslav22
Korbel Filip ml.40Forman Libor31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31662:665TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
Sigmund Ivo
Juroška Ivan
 
 
1299  3010
2.Jamný Petr
Prokeš Michal
 
 
Ličbinský Roman
Šefr Filip
 
 
-71174 3120
3.Morávek ZdeněkSigmund Ivo10-811-6-62321
4.Obrdlík ŠtěpánJuroška Ivan-6-9-7  0322
5.Prokeš MichalŠefr Filip8-5-8673232
6.Morávek RadimLičbinský Roman109-7-683242
7.Obrdlík ŠtěpánSigmund Ivo6-5-86-92343
8.Prokeš MichalJuroška Ivan-6888 3153
9.Morávek RadimŠefr Filip749  3063
10.Morávek ZdeněkLičbinský Roman-1-5-10  0364
11.Prokeš MichalSigmund Ivo6811  3074
12.Morávek RadimJuroška Ivan875  3084
13.Morávek ZdeněkŠefr Filip-7-813-8 1385
14.Jamný PetrLičbinský Roman-76-57-72386
15.Morávek RadimSigmund Ivo-610-49-112387
16.Morávek ZdeněkJuroška Ivan-611-3-2 1388
17.Jamný PetrŠefr Filip1065  3098
18.Prokeš MichalLičbinský Roman-86511 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Zdeněk04Sigmund Ivo31
Obrdlík Štěpán02Juroška Ivan22
Prokeš Michal40Šefr Filip13
Morávek Radim31Ličbinský Roman22
Jamný Petr11   
Počet diváků: 30
Střídání Jamný Petr za Obrdlík Štěpán



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikeska Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11438:343SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Hromek Filip
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
776  3010
2.Brhel Štěpán
Oleskevych Oleksandr
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
779  3020
3.Svoboda PetrVeselý Lukáš-88-135-82321
4.Brhel ŠtěpánPřikryl Aleš-5-4-7  0322
5.Hromek FilipSvoboda Lukáš586  3032
6.Oleskevych OleksandrZukal Adam577  3042
7.Brhel ŠtěpánVeselý Lukáš-13758 3152
8.Hromek FilipPřikryl Aleš865  3062
9.Oleskevych OleksandrSvoboda Lukáš777  3072
10.Svoboda PetrZukal Adam-966-573282
11.Hromek FilipVeselý Lukáš99-6-833292
12.Oleskevych OleksandrPřikryl Aleš767  30102
13.Svoboda PetrSvoboda Lukáš11    10  
14.Brhel ŠtěpánZukal Adam         
15.Oleskevych OleksandrVeselý Lukáš         
16.Svoboda PetrPřikryl Aleš         
17.Brhel ŠtěpánSvoboda Lukáš         
18.Hromek FilipZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Petr11Veselý Lukáš12
Brhel Štěpán11Přikryl Aleš12
Hromek Filip30Svoboda Lukáš02
Oleskevych Oleksandr30Zukal Adam02
Opakovane jsme se pokouseli zadat heslo vedouciho, ktere bylo spravne, protoze jsme zkouseli prihlasit Svobodu do registru, a to fungovalo. Proto je tento vedouci nepotvrzen heslem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Dospíšil Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35470:561TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
Darmovzal Zdeněk
Štofka Filip
 
 
-9-13-4  0301
2.Nováček Libor
Antoš Jiří
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-8889 3111
3.Vitula JosefŠtofka Filip-9-88-4 1312
4.Nováček LiborVašíček Jan76-6-2-62313
5.Sedlář JakubGajdoschík Adrián-82-7-3 1314
6.Antoš JiříDarmovzal Zdeněk-8-666-72315
7.Nováček LiborŠtofka Filip-4-6-6  0316
8.Sedlář JakubVašíček Jan5-4-2-4 1317
9.Antoš JiříGajdoschík Adrián109-43 3127
10.Vitula JosefDarmovzal Zdeněk9-4-96-62328
11.Sedlář JakubŠtofka Filip-3-3-3  0329
12.Antoš JiříVašíček Jan10-1085 3139
13.Vitula JosefGajdoschík Adrián-1011-610113249
14.Nováček LiborDarmovzal Zdeněk94-5-6-723410
15.Antoš JiříŠtofka Filip-8-68  12  
16.Vitula JosefVašíček Jan         
17.Nováček LiborGajdoschík Adrián         
18.Sedlář JakubDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef12Štofka Filip30
Nováček Libor03Vašíček Jan21
Sedlář Jakub03Gajdoschík Adrián12
Antoš Jiří21Darmovzal Zdeněk30
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35572:601TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Kurka Milan
 
 
Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
-412-108-122301
2.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
-12-6-3  0302
3.Ryšavý MichalChrást Roman958  3012
4.Kurka MilanHort Pavel-10-6-6  0313
5.Lamač PetrSágl Ondřej55-25 3123
6.Kolařík JanBabák Petr-8-8-3  0324
7.Kurka MilanChrást Roman8-2-8-7 1325
8.Lamač PetrHort Pavel-89-9483235
9.Kolařík JanSágl Ondřej6115  3045
10.Ryšavý MichalBabák Petr944  3055
11.Lamač PetrChrást Roman-64-9-3 1356
12.Kolařík JanHort Pavel47-56 3166
13.Ryšavý MichalSágl Ondřej5-638 3176
14.Hrdlička PetrBabák Petr-12-4-7  0377
15.Kolařík JanChrást Roman-6-7-6  0378
16.Ryšavý MichalHort Pavel699  3088
17.Hrdlička PetrSágl Ondřej-45-3-8 1389
18.Lamač PetrBabák Petr10-6-24-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ryšavý Michal40Chrást Roman31
Kurka Milan02Hort Pavel13
Lamač Petr22Ságl Ondřej13
Kolařík Jan22Babák Petr31
Hrdlička Petr02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS