Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12339:288TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
Glücková Lenka
Velechová Adéla
 
 
-81047 3110
2.Motlová MonikaKoberová Klára55-109 3120
3.Cyranyová LucieVelechová Adéla475  3030
4.Motlová JitkaGlücková Lenka6811  3040
5.Cyranyová LucieKoberová Klára588  3050
6.Motlová MonikaGlücková Lenka-74-8-6 1351
7.Motlová JitkaVelechová Adéla7-566 3161
8.Cyranyová LucieGlücková Lenka-1-2-7  0362
9.Motlová JitkaKoberová Klára666  3072
10.Motlová MonikaVelechová Adéla57-7-3-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Monika12Koberová Klára03
Cyranyová Lucie21Velechová Adéla12
Motlová Jitka30Glücková Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Sourada Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6368:251TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Kaplanová Miroslava
 
 
Holíková Kristýna
Juchelková Lucie
 
 
13-4-87-92301
2.Kaplanová MiroslavaKrčmářová Magdaléna489  3011
3.Sedláčková TerezaHolíková Kristýna687  3021
4.Heřmánková AndreaJuchelková Lucie848  3031
5.Sedláčková TerezaKrčmářová Magdaléna727  3041
6.Kaplanová MiroslavaJuchelková Lucie378  3051
7.Heřmánková AndreaHolíková Kristýna594  3061
8.Sedláčková TerezaJuchelková Lucie10-1245 3171
9.Heřmánková AndreaKrčmářová Magdaléna318  3081
10.Kaplanová MiroslavaHolíková Kristýna-735-493291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaplanová Miroslava30Krčmářová Magdaléna03
Sedláčková Tereza30Holíková Kristýna03
Heřmánková Andrea30Juchelková Lucie03
Návštěva komisaře: Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Dvořák Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15363:335Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Látalová Lucie
Dohnálková Natálie
 
 
7-1111-11-92301
2.Píšová AdélaDohnálková Natálie-781010 3111
3.Cahová ZuzanaKoplíková Klára-4-51212-72312
4.Vondrová MichaelaLátalová Lucie654  3022
5.Cahová ZuzanaDohnálková Natálie-5-112-5 1323
6.Píšová AdélaLátalová Lucie97-6-463233
7.Vondrová MichaelaKoplíková Klára176  3043
8.Cahová ZuzanaLátalová Lucie-1-5-4  0344
9.Vondrová MichaelaDohnálková Natálie1435  3054
10.Píšová AdélaKoplíková Klára649  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla30Dohnálková Natálie12
Cahová Zuzana03Koplíková Klára12
Vondrová Michaela30Látalová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, U světelného semaforu pro chodce. Vchod z levého boku školy.Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:426:16417:349SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vicherková Šárka
Chovancová Marie
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
11-97-7-82301
2.Bezděčíková LenkaBačinová Lucie107-513 3111
3.Vicherková ŠárkaSazimová Adéla-9118-9-52312
4.Chovancová MarieŠichanová Vendula-8455 3122
5.Vicherková ŠárkaBačinová Lucie345  3032
6.Bezděčíková LenkaŠichanová Vendula68-94 3142
7.Chovancová MarieSazimová Adéla6-89-7-52343
8.Vicherková ŠárkaŠichanová Vendula-7-1063-72344
9.Chovancová MarieBačinová Lucie765  3054
10.Bezděčíková LenkaSazimová Adéla-75113 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezděčíková Lenka30Bačinová Lucie03
Vicherková Šárka12Sazimová Adéla21
Chovancová Marie21Šichanová Vendula12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS