Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5659:349TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Pokorný Antonín
Ducháčková Lucie
 
 
479  3010
2.Chalupa Josef
Urban Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Polák KarelMüller Václav536  3030
4.Chalupa JosefPokorný Antonín83-66 3140
5.Bíba JaroslavDucháčková Lucie13157  3050
6.Primáč VojtěchWO    3060
7.Chalupa JosefMüller Václav58-612 3170
8.Bíba JaroslavPokorný Antonín-94-7473280
9.Primáč VojtěchDucháčková Lucie7-11127 3190
10.Polák KarelWO    30100
11.Bíba JaroslavMüller Václav877  30110
12.Primáč VojtěchPokorný Antonín1298  30120
13.Polák KarelDucháčková Lucie888  30130
14.Chalupa JosefWO    30140
15.Primáč VojtěchMüller Václav525  30150
16.Polák KarelPokorný Antonín12138  30160
17.Chalupa JosefDucháčková Lucie695  30170
18.Bíba JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polák Karel30Müller Václav04
Chalupa Josef30Pokorný Antonín04
Bíba Jaroslav30Ducháčková Lucie04
Primáč Vojtěch30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36702:705TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočiš Ludovít
Weisser Petr
 
 
Tkačuk Roman
Točík Ondřej
 
 
777  3010
2.Košatý Jan
Němeček Jakub
 
 
Holeček Jiří
Holan Josef
 
 
119-87 3120
3.Weisser PetrHoleček Jiří11-4-9753230
4.Němeček JakubHolan Josef683  3040
5.Košatý JanTkačuk Roman595  3050
6.Kočiš LudovítTočík Ondřej9-3-85-82351
7.Němeček JakubHoleček Jiří-5-125-5 1352
8.Košatý JanHolan Josef-585-1053262
9.Kočiš LudovítTkačuk Roman-8-93983272
10.Weisser PetrTočík Ondřej-8-11-3  0373
11.Košatý JanHoleček Jiří-4-812973283
12.Kočiš LudovítHolan Josef-5-710-7 1384
13.Weisser PetrTkačuk Roman8-7-36-92385
14.Němeček JakubTočík Ondřej8-1211-5-122386
15.Kočiš LudovítHoleček Jiří-37-7-4 1387
16.Weisser PetrHolan Josef9-899 3197
17.Němeček JakubTkačuk Roman-478-7632107
18.Košatý JanTočík Ondřej-97-9-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weisser Petr22Holeček Jiří22
Němeček Jakub22Holan Josef13
Košatý Jan31Tkačuk Roman13
Kočiš Ludovít13Točík Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:Hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47598:707TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jan
Hampejs Tomáš
 
 
Gecašek Marek
Ovsenáková Alena
 
 
-1097-4-82301
2.Salmon Ivan
Sauer Jan
 
 
Točík Radek
Novotný Josef
 
 
-6-7-6  0302
3.Hanák JanGecašek Marek54-97 3112
4.Salmon IvanTočík Radek-8-8-6  0313
5.Hampejs TomášOvsenáková Alena1257  3023
6.Sauer JanNovotný Josef-8-9-7  0324
7.Salmon IvanGecašek Marek-7-85-3 1325
8.Hampejs TomášTočík Radek-58-10-11 1326
9.Klouček MilanOvsenáková Alena-7-587-82327
10.Hanák JanNovotný Josef79-6-6-62328
11.Hampejs TomášGecašek Marek-8-10-2  0329
12.Klouček MilanTočík Radek-5-3-2  03210
13.Hanák JanOvsenáková Alena74-7-71032310
14.Salmon IvanNovotný Josef-12-68-9 13311
15.Klouček MilanGecašek Marek-8-9-2  03312
16.Hanák JanTočík Radek-3-12-11  03313
17.Salmon IvanOvsenáková Alena-8-999-723314
18.Hampejs TomášNovotný Josef-10128-10832414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Jan22Gecašek Marek31
Salmon Ivan04Točík Radek40
Hampejs Tomáš22Ovsenáková Alena22
Sauer Jan01Novotný Josef31
Klouček Milan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53428:649Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Kasáček Martin
Bízek Zdeněk
 
 
-6-9-5  0301
2.Kloda Stanislav
Kebrle Jakub
 
 
Braunšveig Aleš
Zelenka Petr
 
 
-3-4-6  0302
3.Kloda JiříKasáček Martin-5-8-9  0303
4.Kebrle JanBízek Zdeněk11-9-10-8 1304
5.Kloda StanislavBraunšveig Aleš-1-7-5  0305
6.Kebrle JakubZelenka Petr-4-5-9  0306
7.Kebrle JanKasáček Martin8-8-6-9 1307
8.Kloda StanislavBízek Zdeněk-8-10-9  0308
9.Kebrle JakubBraunšveig Aleš-5-10-9  0309
10.Kloda JiříZelenka Petr11-5-8-10 13010
11.Kloda StanislavKasáček Martin-5-9-4  03011
12.Kebrle JakubBízek Zdeněk-5-8-5  03012
13.Kloda JiříBraunšveig Aleš-4-4-6  03013
14.Kebrle JanZelenka Petr-877-11832113
15.Kebrle JakubKasáček Martin-78-6-5 13114
16.Kloda JiříBízek Zdeněk-7-5-5  03115
17.Kebrle JanBraunšveig Aleš-4-4-6  03116
18.Kloda StanislavZelenka Petr-7-6-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kloda Jiří04Kasáček Martin40
Kebrle Jan13Bízek Zdeněk40
Kloda Stanislav04Braunšveig Aleš40
Kebrle Jakub04Zelenka Petr31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu18. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33671:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Josef
Procházka Stanislav
 
 
Papež Miloslav
Šimon Vladimír
 
 
9-1134 3110
2.Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
Vaněk Antonín
Danaj Milan
 
 
6-987 3120
3.Bulíček MichaelŠimon Vladimír7118  3030
4.Babák JosefPapež Miloslav538  3040
5.Procházka StanislavVaněk Antonín-10-7-8  0341
6.Týc PetrDanaj Milan56-134 3151
7.Babák JosefŠimon Vladimír334  3061
8.Procházka StanislavPapež Miloslav9-8-8-4 1362
9.Týc PetrVaněk Antonín-10-11-13  0363
10.Bulíček MichaelDanaj Milan-7-9-10  0364
11.Procházka StanislavŠimon Vladimír-105-10-9 1365
12.Týc PetrPapež Miloslav-8711-6-92366
13.Bulíček MichaelVaněk Antonín-49-9-9 1367
14.Babák JosefDanaj Milan-913-10993277
15.Týc PetrŠimon Vladimír-10898 3187
16.Bulíček MichaelPapež Miloslav-47-6-5 1388
17.Babák JosefVaněk Antonín210-6-9-62389
18.Procházka StanislavDanaj Milan689  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael13Šimon Vladimír13
Babák Josef31Papež Miloslav31
Procházka Stanislav13Vaněk Antonín40
Týc Petr22Danaj Milan13
T1:20C T2 :21C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10663:445TJ Sokol Dřínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
-8-969-72301
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
289  3011
3.Kruml JanNěmeček Vladimír7145  3021
4.Káš PavelHančl Jaroslav578  3031
5.Poláková LucieCoufal Martin665  3041
6.Plocková KláraJežek František-8663 3151
7.Káš PavelNěmeček Vladimír8-1048 3161
8.Poláková LucieHančl Jaroslav445  3071
9.Plocková KláraCoufal Martin6-634 3181
10.Kruml JanJežek František737  3091
11.Poláková LucieNěmeček Vladimír-5-978-102392
12.Plocková KláraHančl Jaroslav6129  30102
13.Kruml JanCoufal Martin586  30112
14.Káš PavelJežek František1037  30122
15.Polák JiříNěmeček Vladimír11-7810 31132
16.Kruml JanHančl Jaroslav853  30142
17.Káš PavelCoufal Martin345  30152
18.Poláková LucieJežek František695  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruml Jan40Němeček Vladimír13
Káš Pavel40Hančl Jaroslav04
Poláková Lucie31Coufal Martin04
Plocková Klára30Ježek František04
Polák Jiří10   
Střídání domácích v 15.kole Plocková->Polák Teplota začátek 23st., konec 25st.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy