Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči,trenéři obou družstev
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22285:333TJ Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schweizer Tomáš
Hrdlička Michal
 
 
Kebrle Jindřich
Koudelka Patrik
 
 
10-8-9-9 1301
2.Schweizer TomášKebrle Jindřich8-987 3111
3.Hrdlička MichalKoudelka Patrik-6-4-6  0312
4.Procházka JanKuchta Adam-4-6-5  0313
5.Hrdlička MichalKebrle Jindřich-6-4-8  0314
6.Schweizer TomášKuchta Adam4-925 3124
7.Procházka JanKoudelka Patrik-4-6-7  0325
8.Hrdlička MichalKuchta Adam-3-5-5  0326
9.Hartl MatějDvořák Vojtěch-571010 3136
10.Schweizer TomášKoudelka Patrik-95114 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schweizer Tomáš30Kebrle Jindřich11
Hrdlička Michal03Koudelka Patrik21
Procházka Jan02Kuchta Adam21
Hartl Matěj10Dvořák Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:18278:293TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Dominik
Ryšavý Jiří
 
 
Žitník Samuel
Šťastný Ondřej
 
 
-9-139-11 1301
2.Pokorný DominikŠťastný Ondřej868  3011
3.Vítová JohanaŽitník Samuel-6-5-6  0312
4.Ryšavý JiříKovařík Adam548  3022
5.Vítová JohanaŠťastný Ondřej-9-7-4  0323
6.Pokorný DominikKovařík Adam161  3033
7.Ryšavý JiříŽitník Samuel-2-1-7  0334
8.Vítová JohanaKovařík Adam9712  3044
9.Ryšavý Jiř튝astný Ondřej-3-9-7  0345
10.Pokorný DominikŽitník Samuel-95-7-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Dominik21Šťastný Ondřej21
Vítová Johana12Žitník Samuel30
Ryšavý Jiří12Kovařík Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18388:368TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krojidlo Jan
Beneš Pavel
 
 
Schamberger Zdeněk
Trnka Václav
 
 
4-12-71273210
2.Krojidlo JanSchamberger Zdeněk593  3020
3.Beneš PavelTrnka Jan8-7-7-3 1321
4.Hnátek LukášHrubý Tomáš-877-653231
5.Beneš PavelSchamberger Zdeněk12-1079 3141
6.Krojidlo JanHrubý Tomáš1-996 3151
7.Hnátek LukášTrnka Jan13-87-7-82352
8.Beneš PavelHrubý Tomáš495  3062
9.Hnátek LukášSchamberger Zdeněk-6-7-3  0363
10.Krojidlo JanTrnka Jan89-8-3-62364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krojidlo Jan21Schamberger Zdeněk12
Beneš Pavel21Trnka Jan30
Hnátek Lukáš12Hrubý Tomáš03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy