Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33677:647TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Jan
Černý Martin
 
 
Pour Tomáš
Kočvara Vlastimil
 
 
-10-74353210
2.Flekač Tomáš
Kalista Jan
 
 
Provazník Petr
Doležal Karel
 
 
-4-10-10  0311
3.Černý MartinProvazník Petr5-5-108-52312
4.Kalista JanPour Tomáš-69-6-9 1313
5.Kutil JanKočvara Vlastimil6-688 3123
6.Flekač TomášDoležal Karel1064  3033
7.Kalista JanProvazník Petr99-9-7-52334
8.Kutil JanPour Tomáš127-76 3144
9.Flekač TomášKočvara Vlastimil-9-3-8  0345
10.Černý MartinDoležal Karel7-887 3155
11.Kutil JanProvazník Petr-76136 3165
12.Flekač TomášPour Tomáš-779-9-92366
13.Černý MartinKočvara Vlastimil698  3076
14.Kalista JanDoležal Karel-9-76-9 1377
15.Flekač TomášProvazník Petr7-10-89113287
16.Černý MartinPour Tomáš610-99 3197
17.Kalista JanKočvara Vlastimil-3-12-5  0398
18.Kutil JanDoležal Karel634  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin31Provazník Petr22
Kalista Jan04Pour Tomáš22
Kutil Jan40Kočvara Vlastimil22
Flekač Tomáš22Doležal Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Hyršl Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Herna Sparty, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10408:269TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Hyršl Ondřej
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Marat Filip
 
 
6-7-7773210
2.Šilhánek Luděk
Rucký Přemysl
 
 

 
 
WO    3020
3.Šilhánek LuděkKučala Viktor-88-9893230
4.Hyršl OndřejRemunda Alexandros Matheos26-6-663240
5.Šmatlák JiříMarat Filip86-86 3150
6.Rucký PřemyslWO    3060
7.Hyršl OndřejKučala Viktor-378-893270
8.Šmatlák JiříRemunda Alexandros Matheos985  3080
9.Rucký PřemyslMarat Filip12-111010 3190
10.Šilhánek LuděkWO    30100
11.Šmatlák JiříKučala Viktor         
12.Rucký PřemyslRemunda Alexandros Matheos         
13.Šilhánek LuděkMarat Filip         
14.Hyršl Ondřej         
15.Rucký PřemyslKučala Viktor         
16.Šilhánek LuděkRemunda Alexandros Matheos         
17.Hyršl OndřejMarat Filip         
18.Šmatlák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šilhánek Luděk10Kučala Viktor02
Hyršl Ondřej20Remunda Alexandros Matheos02
Šmatlák Jiří20Marat Filip02
Rucký Přemysl10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:Prada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31372:447TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Dominik
Tichý Květoslav
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-7-5-4  0301
2.Píšan Ondřej
Přáda Jaroslav
 
 
Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
9-98-6-52302
3.Tichý DominikČernoch Jan-97-8-6 1303
4.Přáda JaroslavVeselý Vojtěch8-98-9-82304
5.Píšan OndřejAmbrož Jiří10-11109 3114
6.Tichý KvětoslavZámyslický Jaroslav-74-6-9 1315
7.Přáda JaroslavČernoch Jan-10-8-15  0316
8.Píšan OndřejVeselý Vojtěch-8-99-6 1317
9.Tichý KvětoslavAmbrož Jiří-8-9-6  0318
10.Tichý DominikZámyslický Jaroslav-86-108-52319
11.Píšan OndřejČernoch Jan-3-6-9  03110
12.Tichý KvětoslavVeselý Vojtěch         
13.Tichý DominikAmbrož Jiří         
14.Přáda JaroslavZámyslický Jaroslav         
15.Tichý KvětoslavČernoch Jan         
16.Tichý DominikVeselý Vojtěch         
17.Přáda JaroslavAmbrož Jiří         
18.Píšan OndřejZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Dominik02Černoch Jan30
Přáda Jaroslav02Veselý Vojtěch20
Píšan Ondřej12Ambrož Jiří11
Tichý Květoslav02Zámyslický Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:29624:606TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Zunt Zdeněk
 
 
Hudek Tomáš
Červeňák Miroslav
 
 
8-4710 3110
2.Vu Duy Tiep
Matějka Zdeněk
 
 
Branžovský Milan
Brothánek Jan
 
 
23-810 3120
3.Zunt ZdeněkBranžovský Milan87-6-9-102321
4.Vu Duy TiepHudek Tomáš758  3031
5.Matějka ZdeněkČerveňák Miroslav4-6-7-10 1332
6.Knobloch MiroslavBrothánek Jan10-46-11103242
7.Vu Duy TiepBranžovský Milan-78-58103252
8.Matějka ZdeněkHudek Tomáš-7-989103262
9.Knobloch MiroslavČerveňák Miroslav-794-973272
10.Zunt ZdeněkBrothánek Jan10-88-5-102373
11.Matějka ZdeněkBranžovský Milan-9-2-10  0374
12.Knobloch MiroslavHudek Tomáš85-8-563284
13.Zunt ZdeněkČerveňák Miroslav13119  3094
14.Vu Duy TiepBrothánek Jan-97-2-8 1395
15.Knobloch MiroslavBranžovský Milan8-8-1061132105
16.Zunt ZdeněkHudek Tomáš9-6-7-8 13  
17.Vu Duy TiepČerveňák Miroslav         
18.Matějka ZdeněkBrothánek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zunt Zdeněk12Branžovský Milan22
Vu Duy Tiep21Hudek Tomáš03
Matějka Zdeněk12Červeňák Miroslav12
Knobloch Miroslav40Brothánek Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34534:589TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidtmayer František
Abdullin Denis
 
 
Veselá Jaroslava
Šimáček Milan
 
 
-8-9-8  0301
2.Martiška Jan
Sochor Adam
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
10-6-4-10 1302
3.Sochor AdamBalák Pavel-98-10-11 1303
4.Schmidtmayer FrantišekVeselá Jaroslava-311-6-6 1304
5.Abdullin DenisSvoboda Robert10-18-9-9 1305
6.Martiška JanŠimáček Milan-5783 3115
7.Schmidtmayer FrantišekBalák Pavel-3-9-10  0316
8.Abdullin DenisVeselá Jaroslava11-3-47-52317
9.Martiška JanSvoboda Robert989  3027
10.Sochor AdamŠimáček Milan-13682 3137
11.Abdullin DenisBalák Pavel-8-5-4  0338
12.Martiška JanVeselá Jaroslava-58912 3148
13.Sochor AdamSvoboda Robert67-66 3158
14.Schmidtmayer FrantišekNejedlý Pavel-75-98-122359
15.Martiška JanBalák Pavel8-78-6-323510
16.Sochor AdamVeselá Jaroslava         
17.Schmidtmayer FrantišekSvoboda Robert         
18.Abdullin DenisNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sochor Adam21Balák Pavel40
Schmidtmayer František03Veselá Jaroslava21
Abdullin Denis03Svoboda Robert12
Martiška Jan31Šimáček Milan02
   Nejedlý Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27609:562PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Čihák Josef st.
Krenk Tomáš
 
 
9-899 3110
2.Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
Kremla Tomáš
Kohout Radek
 
 
-67-89-82311
3.Ploc MarekČihák Josef st.10-85-11-32312
4.Hron JiříJiroušek Pavel810WO  3022
5.Němeček JiříKremla Tomáš-76-8633232
6.Rys VilémKohout Radek77-63 3142
7.Hron JiříČihák Josef st.-91378 3152
8.Němeček JiříKrenk Tomáš3-746 3162
9.Rys VilémKremla Tomáš-766-8103272
10.Ploc MarekKohout Radek-6-67-6 1373
11.Němeček JiříČihák Josef st.-7-1011-9 1374
12.Rys VilémKrenk Tomáš467  3084
13.Ploc MarekKremla Tomáš8-9-1-5 1385
14.Hron JiříKohout Radek-87-99103295
15.Rys VilémČihák Josef st.6-6-68832105
16.Ploc MarekKrenk Tomáš         
17.Hron JiříKremla Tomáš         
18.Němeček JiříKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek03Čihák Josef st.22
Hron Jiří30Jiroušek Pavel01
Němeček Jiří21Kremla Tomáš12
Rys Vilém40Kohout Radek12
   Krenk Tomáš02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS