Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33436:505SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Šíp Martin
Vyvadilová Jitka
 
 
-9-611-7 1301
2.Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
Khalaila Adam
Němec Filip
 
 
-1299-853211
3.Pecka MilanŠíp Martin-6-9510-32312
4.Hanzal PetrNěmec Filip-9-6-7  0313
5.Hozman BohumilKhalaila Adam-5-96-9 1314
6.Sedláček VladimírVyvadilová Jitka1298  3024
7.Hanzal PetrŠíp Martin7-8-7-5 1325
8.Hozman BohumilNěmec Filip-9310-8-72326
9.Sedláček VladimírKhalaila Adam97-88 3136
10.Pecka MilanVyvadilová Jitka-10-9-2  0337
11.Hozman BohumilŠíp Martin-6-7-6  0338
12.Sedláček VladimírNěmec Filip-7-8-9  0339
13.Pecka MilanKhalaila Adam-310-9-8 13310
14.Hanzal PetrVyvadilová Jitka         
15.Sedláček VladimírŠíp Martin         
16.Pecka MilanNěmec Filip         
17.Hanzal PetrKhalaila Adam         
18.Hozman BohumilVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Milan03Šíp Martin30
Hanzal Petr02Němec Filip30
Hozman Bohumil03Khalaila Adam21
Sedláček Vladimír21Vyvadilová Jitka11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17541:438TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seliverstkin Mikhail
Hák Zdeněk
 
 
Kubový Jan
Havazík Ondřej
 
 
799  3010
2.Merhaut Jaroslav
Semrád Martin
 
 
Bartošek Jan
Rulc Lukáš
 
 
678  3020
3.Merhaut JaroslavKubový Jan-8-84-7 1321
4.Seliverstkin MikhailHavazík Ondřej96-9-863231
5.Semrád MartinRulc Lukáš-10877 3141
6.Hák ZdeněkBartošek Jan854  3051
7.Seliverstkin MikhailKubový Jan5-8-910-62352
8.Semrád MartinHavazík Ondřej26-96 3162
9.Hák ZdeněkRulc Lukáš465  3072
10.Merhaut JaroslavBartošek Jan106-812 3182
11.Semrád MartinKubový Jan1016-9-10-62383
12.Hák ZdeněkHavazík Ondřej472  3093
13.Merhaut JaroslavRulc Lukáš-111-7-7 1394
14.Seliverstkin MikhailBartošek Jan467  30104
15.Hák ZdeněkKubový Jan         
16.Merhaut JaroslavHavazík Ondřej         
17.Seliverstkin MikhailRulc Lukáš         
18.Semrád MartinBartošek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merhaut Jaroslav12Kubový Jan30
Seliverstkin Mikhail21Havazík Ondřej03
Semrád Martin21Rulc Lukáš12
Hák Zdeněk30Bartošek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25620:554TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Pospíšil David
Zahrádka David
 
 
-8985 3110
2.Benák Libor
Kadlec Tomáš
 
 
Kaba Radka
Bohumský Petr
 
 
899  3020
3.Benák VítZahrádka David104-7-5-82321
4.Benák LiborPospíšil David7-977 3131
5.Kadlec TomášKaba Radka-91259 3141
6.Benák JanBohumský Petr6-682 3151
7.Benák LiborZahrádka David1154  3061
8.Kadlec TomášPospíšil David78-65 3171
9.Benák JanKaba Radka88-97 3181
10.Benák VítBohumský Petr4-4-57-92382
11.Kadlec TomášZahrádka David-788-9-82383
12.Benák JanPospíšil David-10-8-9  0384
13.Benák VítKaba Radka-6-7-10  0385
14.Benák LiborBohumský Petr684  3095
15.Benák JanZahrádka David6-88-7-92396
16.Benák VítPospíšil David-13899 31106
17.Benák LiborKaba Radka         
18.Kadlec TomášBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Vít13Zahrádka David31
Benák Libor30Pospíšil David13
Kadlec Tomáš21Kaba Radka12
Benák Jan22Bohumský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32376:447TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Radnicová Lenka
Kocábek Pavel
 
 
-7-8-4  0301
2.Pištora Josef
Dorko Tomáš
 
 
Kačaba Vojtěch
Srnka Jan
 
 
-6-8-9  0302
3.Dorko TomášRadnicová Lenka10-25-7-72303
4.Pištora JosefKačaba Vojtěch-867-7-92304
5.Votípka EmanuelSrnka Jan9-8-88-12305
6.Haralík StanislavKocábek Pavel-710-103-52306
7.Pištora JosefRadnicová Lenka-3-3-8  0307
8.Votípka EmanuelKačaba Vojtěch2-5-85-82308
9.Haralík StanislavSrnka Jan8-8-10-5 1309
10.Dorko TomášKocábek Pavel126-9-923219
11.Votípka EmanuelRadnicová Lenka-5-7-8  03110
12.Haralík StanislavKačaba Vojtěch         
13.Dorko TomášSrnka Jan         
14.Pištora JosefKocábek Pavel         
15.Haralík StanislavRadnicová Lenka         
16.Dorko TomášKačaba Vojtěch         
17.Pištora JosefSrnka Jan         
18.Votípka EmanuelKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dorko Tomáš11Radnicová Lenka30
Pištora Josef02Kačaba Vojtěch20
Votípka Emanuel03Srnka Jan20
Haralík Stanislav02Kocábek Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:Fišer Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11461:291TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Gomola Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Navrátil Jiří
Fišer Petr
 
 
Vojáček Miloš
Jež Dominik
 
 
3126  3020
3.Müller RadekJež Dominik5-498 3130
4.Gomola JanVojáček Miloš868  3040
5.Navrátil JiříVaňásek Jiří ml.347  3050
6.Fišer PetrWO    3060
7.Gomola JanJež Dominik-984-9-92361
8.Navrátil JiříVojáček Miloš7-8-1-14 1362
9.Fišer PetrVaňásek Jiří ml.688  3072
10.Müller RadekWO    3082
11.Navrátil JiříJež Dominik-9468 3192
12.Fišer PetrVojáček Miloš8-7-6-8 1393
13.Müller RadekVaňásek Jiří ml.478  30103
14.Gomola Jan         
15.Fišer PetrJež Dominik         
16.Müller RadekVojáček Miloš         
17.Gomola JanVaňásek Jiří ml.         
18.Navrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Müller Radek20Jež Dominik12
Gomola Jan11Vojáček Miloš21
Navrátil Jiří21Vaňásek Jiří ml.03
Fišer Petr11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30183:385Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
WO    0301
2.Kafuněk David
Rybář Martin
 
 
Brož Pavel
Kadavý Ondřej
 
 
-8-10-4  0302
3.Kala PetrBrož Pavel8-3-38-92303
4.Rybář MartinMaršík Richard-4-8-6  0304
5.Kadavý OndřejWO    0305
6.Kafuněk DavidKadavý Vladimír-37-8-7 1306
7.Rybář MartinBrož Pavel-9-8-1  0307
8.Maršík RichardWO    0308
9.Kafuněk DavidKadavý Ondřej958  3018
10.Kala PetrKadavý Vladimír-59-3-7 1319
11.Brož PavelWO    03110
12.Kafuněk DavidMaršík Richard         
13.Kala PetrKadavý Ondřej         
14.Rybář MartinKadavý Vladimír         
15.Kafuněk DavidBrož Pavel         
16.Kala PetrMaršík Richard         
17.Rybář MartinKadavý Ondřej         
18.Kadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kala Petr02Brož Pavel20
Rybář Martin02Maršík Richard10
Kafuněk David11Kadavý Ondřej01
   Kadavý Vladimír20
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS