Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:19500:430Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
479  3010
2.Balcar Zdeněk
Matuna Václav
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-7644 3120
3.Matuna VáclavŠevčík Ivan-11-10-6  0321
4.Klouček OndřejŠimberský Jiří3-146-1053231
5.Balcar ZdeněkKrál Martin-8-412383241
6.Radouš JaromírČuda Jan7-9-8543251
7.Klouček OndřejŠevčík Ivan8-456 3161
8.Balcar ZdeněkŠimberský Jiří1067  3071
9.Radouš JaromírKrál Martin77-5-693281
10.Matuna VáclavČuda Jan-7-591263291
11.Balcar ZdeněkŠevčík Ivan87-6-7-52392
12.Radouš JaromírŠimberský Jiří68-94 31102
13.Matuna VáclavKrál Martin         
14.Klouček OndřejČuda Jan         
15.Radouš JaromírŠevčík Ivan         
16.Matuna VáclavŠimberský Jiří         
17.Klouček OndřejKrál Martin         
18.Balcar ZdeněkČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuna Václav11Ševčík Ivan21
Klouček Ondřej20Šimberský Jiří03
Balcar Zdeněk21Král Martin02
Radouš Jaromír30Čuda Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35601:599TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Jiroš Martin
 
 
Reuter Christoph
Vančura Karel
 
 
10-9-8-12 1301
2.Kratochvíl Karel
Červeňák Miroslav
 
 
Kucharčík Jan
Kubeš Václav
 
 
-95-128-62302
3.Jiroš MartinKucharčík Jan-8-105-14 1303
4.Červeňák MiroslavVančura Karel266  3013
5.Verner PavelReuter Christoph-96-8-11 1314
6.Kratochvíl KarelKubeš Václav-10-68963224
7.Červeňák MiroslavKucharčík Jan8910  3034
8.Verner PavelVančura Karel-1210-5-8 1335
9.Kratochvíl KarelReuter Christoph1625  3045
10.Jiroš MartinKubeš Václav-9-710-11 1346
11.Verner PavelKucharčík Jan-2-7-8  0347
12.Kratochvíl KarelVančura Karel9-574 3157
13.Jiroš MartinReuter Christoph-84-8-5 1358
14.Červeňák MiroslavKubeš Václav-556-763268
15.Kratochvíl KarelKucharčík Jan-56-86-72369
16.Jiroš MartinVančura Karel-8-9-6  03610
17.Červeňák MiroslavReuter Christoph         
18.Verner PavelKubeš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiroš Martin04Kucharčík Jan31
Červeňák Miroslav30Vančura Karel22
Verner Pavel03Reuter Christoph21
Kratochvíl Karel31Kubeš Václav12
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16455:410SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Filípek Martin
 
 
Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
-6-11-6  0301
2.Gajda Jonáš
Němec Filip
 
 
Kára Petr
Eberl Milan
 
 
971  3011
3.Prokopenko OlegEberl Milan936  3021
4.Filípek MartinKára Petr-9-14773231
5.Gajda JonášHrabě Václav-6-46993241
6.Němec FilipPlch Jiří st.13-78-983251
7.Filípek MartinEberl Milan-4968 3161
8.Gajda JonášKára Petr-129139 3171
9.Němec FilipHrabě Václav-877-1083281
10.Prokopenko OlegPlch Jiří st.8-8-2-3 1382
11.Gajda JonášEberl Milan347  3092
12.Němec FilipKára Petr978  30102
13.Prokopenko OlegHrabě Václav86   20  
14.Filípek MartinPlch Jiří st.         
15.Němec FilipEberl Milan         
16.Prokopenko OlegKára Petr         
17.Filípek MartinHrabě Václav         
18.Gajda JonášPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokopenko Oleg11Eberl Milan03
Filípek Martin20Kára Petr03
Gajda Jonáš30Hrabě Václav02
Němec Filip30Plch Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR A PENTA TRADINGVrchní
rozhodčí:
Uhl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35501:563SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Bruk Martin
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-108-4-8 1301
2.Krajč Rudolf
Hamáček Jan
 
 
Gruber Josef
Liška Marek
 
 
-8-6-8  0302
3.Krajč RudolfŘepík Jaroslav9-9-9-7 1303
4.Bruk MartinGruber Josef-4-8-6  0304
5.Marek MichalLiška Marek11-11-88-42305
6.Hamáček JanKubera František-810-10-9 1306
7.Bruk MartinŘepík Jaroslav-8-8-6  0307
8.Marek MichalGruber Josef-810-9-7 1308
9.Hamáček JanLiška Marek-98-7983218
10.Krajč RudolfKubera František7-81012 3128
11.Marek MichalŘepík Jaroslav9-68-983238
12.Hamáček JanGruber Josef-78-9-8 1339
13.Krajč RudolfLiška Marek337  3049
14.Bruk MartinKubera František-710-48-423410
15.Hamáček JanŘepík Jaroslav-377-3832  
16.Maršíková MartinaGruber Josef-2-95  12  
17.Bruk MartinLiška Marek         
18.Marek MichalKubera František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krajč Rudolf21Řepík Jaroslav21
Bruk Martin03Gruber Josef30
Marek Michal12Liška Marek12
Hamáček Jan12Kubera František21
Zapas číslo 16: střídání Maršíková Martina (domácí) za hráče Krajč Rudolf (domácí).



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30260:382TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Baier Miroslav
 
 
Manko Viktor
Marek Vladimír
 
 
-6-12-14  0301
2.Šobáň Radek
Havránek Jakub
 
 
Matoušek Jan
Satrapa Jan
 
 
-7-5-3  0302
3.Blažek JanManko Viktor-6-9-9  0303
4.Havránek JakubSatrapa Jan-9-6-9  0304
5.Šobáň RadekMatoušek Jan-7-6-3  0305
6.Baier MiroslavMarek Vladimír610-5-6-52306
7.Havránek JakubManko Viktor-6-9-5  0307
8.Šobáň RadekSatrapa Jan-19-7-7  0308
9.Baier MiroslavMatoušek Jan9-3-7-11 1309
10.Blažek JanMarek Vladimír-77-3-4 13010
11.Šobáň RadekManko Viktor-37-2-5 13  
12.Baier MiroslavSatrapa Jan         
13.Blažek JanMatoušek Jan         
14.Havránek JakubMarek Vladimír         
15.Baier MiroslavManko Viktor         
16.Blažek JanSatrapa Jan         
17.Havránek JakubMatoušek Jan         
18.Šobáň RadekMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan02Manko Viktor20
Havránek Jakub02Satrapa Jan20
Šobáň Radek02Matoušek Jan20
Baier Miroslav02Marek Vladimír20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS