Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35551:590TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Pospíšil Jan
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-7867 3110
2.Fexa Martin
Brothánek Jan
 
 
Vedral František
Vorel Martin
 
 
-11-6-6  0311
3.Brothánek JanHofman Jaroslav-9-7-7  0312
4.Raiser DanŠvec Ondřej-6-4-9  0313
5.Pospíšil JanVedral František788  3023
6.Fexa MartinVorel Martin69-74 3133
7.Raiser DanHofman Jaroslav-78-8-9 1334
8.Pospíšil JanŠvec Ondřej-4-1012-9 1335
9.Fexa MartinVedral František-59-9-4 1336
10.Brothánek JanVorel Martin-9958 3146
11.Pospíšil JanHofman Jaroslav-4-14-1  0347
12.Fexa MartinŠvec Ondřej-7-119-8 1348
13.Brothánek JanVedral František559  3058
14.Raiser DanVorel Martin9-912-6-132359
15.Fexa MartinHofman Jaroslav10-116-733269
16.Brothánek JanŠvec Ondřej-6-85-11 13610
17.Raiser DanVedral František7-877 31  
18.Pospíšil JanVorel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brothánek Jan22Hofman Jaroslav31
Raiser Dan03Švec Ondřej40
Pospíšil Jan12Vedral František12
Fexa Martin22Vorel Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24576:499Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polcar Vojtěch
Kouba Jan
 
 
Fišer Martin
Král Lukáš
 
 
105-99 3110
2.Rychlý Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
-7-8-7  0311
3.Mirovský OndřejKrál Lukáš-9-104793221
4.Kouba JanTůma Ladislav-1075-763231
5.Rychlý TomášFišer Petr6-855 3141
6.Polcar VojtěchFišer Martin-6786 3151
7.Kouba JanKrál Lukáš3-7-9-9 1352
8.Rychlý TomášTůma Ladislav5-7-7-6 1353
9.Polcar VojtěchFišer Petr9-8-141483263
10.Mirovský OndřejFišer Martin-10-754113273
11.Rychlý TomášKrál Lukáš-4710-9-92374
12.Polcar VojtěchTůma Ladislav486  3084
13.Mirovský OndřejFišer Petr786  3094
14.Kouba JanFišer Martin6-625 31104
15.Polcar VojtěchKrál Lukáš6    10  
16.Mirovský OndřejTůma Ladislav         
17.Kouba JanFišer Petr         
18.Rychlý TomášFišer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mirovský Ondřej30Král Lukáš21
Kouba Jan21Tůma Ladislav12
Rychlý Tomáš12Fišer Petr03
Polcar Vojtěch30Fišer Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38648:665TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Benák Jan
 
 
Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
96-6-443210
2.Rochowanski Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Šimůnek Ondřej
Pfleger Michal
 
 
-8-985103220
3.Kotlorz LukášLinert Martin9-7-510-102321
4.Rochowanski JanŠimůnek Ondřej-5-8-13  0322
5.Benák VítPfleger Michal1196  3032
6.Benák JanTvrdý Miroslav-114-8-7 1333
7.Rochowanski JanLinert Martin-6-365-142334
8.Benák VítŠimůnek Ondřej-13-7-6  0335
9.Benák JanPfleger Michal984  3045
10.Kotlorz LukášTvrdý Miroslav77-711 3155
11.Benák VítLinert Martin-7-7-7  0356
12.Benák JanŠimůnek Ondřej-5-5-4  0357
13.Kotlorz LukášPfleger Michal78-74 3167
14.Rochowanski JanTvrdý Miroslav9-44-873277
15.Benák JanLinert Martin-7-1175-92378
16.Kotlorz Lukᚊimůnek Ondřej7-7-8-8 1379
17.Rochowanski JanPfleger Michal1174  3089
18.Benák VítTvrdý Miroslav-8-9-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlorz Lukáš22Linert Martin40
Rochowanski Jan22Šimůnek Ondřej40
Benák Vít13Pfleger Michal04
Benák Jan13Tvrdý Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Abrahám Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:Krejsa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do tělocvičny v 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21553:507TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Jamrich Robert
 
 
Křehnáč Milan
Vítek Milan
 
 
87-66 3110
2.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Rejent Štěpán
Richter Jan
 
 
-75-78103220
3.Jamrich RobertKřehnáč Milan-698-983230
4.Abrahám PetrRejent Štěpán-59-14-4 1331
5.Huleš JiříVítek Milan-8838 3141
6.Dušek ZdeněkRichter Jan-5784 3151
7.Abrahám PetrKřehnáč Milan89-6-11-82352
8.Huleš JiříRejent Štěpán-5-28-15 1353
9.Dušek ZdeněkVítek Milan11411  3063
10.Jamrich RobertRichter Jan5-5107 3173
11.Huleš JiříKřehnáč Milan777  3083
12.Dušek ZdeněkRejent Štěpán77-9-8-52384
13.Jamrich RobertVítek Milan884  3094
14.Abrahám PetrRichter Jan6-694 31104
15.Dušek ZdeněkKřehnáč Milan         
16.Jamrich RobertRejent Štěpán         
17.Abrahám PetrVítek Milan         
18.Huleš JiříRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamrich Robert30Křehnáč Milan12
Abrahám Petr12Rejent Štěpán30
Huleš Jiří21Vítek Milan03
Dušek Zdeněk21Richter Jan03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36656:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Kocian Ladislav
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
886  3010
2.Kudrna Petr
Motyčka Oldřich
 
 
Stránský Zdeněk
Seliverstkin Mikhail
 
 
51311  3020
3.Ambrož JiříSeliverstkin Mikhail-5-9-12  0321
4.Kudrna PetrLipták Ondřej10-10-103-92322
5.Kocian LadislavČečák Milan7-5125 3132
6.Motyčka OldřichStránský Zdeněk237  3042
7.Kudrna PetrSeliverstkin Mikhail-9-15-8  0343
8.Kocian LadislavLipták Ondřej-58-6-7 1344
9.Motyčka OldřichČečák Milan-6105-493254
10.Ambrož JiříStránský Zdeněk88-6-893264
11.Kocian LadislavSeliverstkin Mikhail-8-8-9  0365
12.Motyčka OldřichLipták Ondřej-759-6-32366
13.Ambrož JiříČečák Milan693  3076
14.Kudrna PetrStránský Zdeněk-78-9-10 1377
15.Motyčka OldřichSeliverstkin Mikhail-6-9-11  0378
16.Ambrož JiříLipták Ondřej-855-363288
17.Kudrna PetrČečák Milan-9-59-6 1389
18.Kocian LadislavStránský Zdeněk-793-693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ambrož Jiří31Seliverstkin Mikhail40
Kudrna Petr04Lipták Ondřej31
Kocian Ladislav22Čečák Milan13
Motyčka Oldřich22Stránský Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22577:412AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Kohlmannová Aneta
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
-4977 3110
2.Kočí Štěpán
Schmidtmayer František
 
 

 
 
WO    3020
3.Kočí ŠtěpánŠtencek Jiří-669-10-82321
4.Schmidtmayer FrantišekVokál Roman9-77-10-82322
5.Dlask MarekVokál Jan-6-114773232
6.Kohlmannová AnetaWO    3042
7.Schmidtmayer FrantišekŠtencek Jiří464  3052
8.Dlask MarekVokál Roman-10-79-8 1353
9.Kohlmannová AnetaVokál Jan-7-6-7  0354
10.Kočí ŠtěpánWO    3064
11.Dlask MarekŠtencek Jiří7-9-7-11 1365
12.Kohlmannová AnetaVokál Roman366  3075
13.Kočí ŠtěpánVokál Jan-75-7383285
14.Schmidtmayer FrantišekWO    3095
15.Kohlmannová AnetaŠtencek Jiří13-10-1051032105
16.Kočí ŠtěpánVokál Roman-10-4-12  03  
17.Schmidtmayer FrantišekVokál Jan         
18.Dlask Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kočí Štěpán11Štencek Jiří22
Schmidtmayer František11Vokál Roman21
Dlask Marek12Vokál Jan12
Kohlmannová Aneta21   
WO40WO04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS