Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36470:562Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Fridrich Miloslav
Bednárik Martin
 
 
89-710 3110
2.Handl Erich
Pinkas Jan
 
 
Bláha Milan
Thomka Pavel
 
 
-6-5-4  0311
3.Cankař RadekBláha Milan-5-5-6  0312
4.Pinkas JanThomka Pavel7-3-10-6 1313
5.Handl ErichFridrich Miloslav-3-5-9  0314
6.Matuna VáclavBednárik Martin78-8-1083224
7.Pinkas JanBláha Milan-599-12-72325
8.Handl ErichThomka Pavel-3-7-5  0326
9.Matuna VáclavFridrich Miloslav-9898 3136
10.Cankař RadekBednárik Martin-883-1043246
11.Handl ErichBláha Milan-48-3-3 1347
12.Matuna VáclavThomka Pavel-12-10-5  0348
13.Cankař RadekFridrich Miloslav3108  3058
14.Pinkas JanNovosad Rostislav-6-447-82359
15.Matuna VáclavBláha Milan-10-5-9  03510
16.Cankař RadekThomka Pavel         
17.Pinkas JanFridrich Miloslav         
18.Handl ErichNovosad Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cankař Radek21Bláha Milan40
Pinkas Jan03Thomka Pavel30
Handl Erich03Fridrich Miloslav12
Matuna Václav22Bednárik Martin02
   Novosad Rostislav10
střídání Bohnice F, zápas 14 - Novosad za Bednárika



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Hladík Ivo
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32394:463SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
-12-10-14  0301
2.Hladík Ivo
Merhautová Alena
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
78-3-11-52302
3.Hladík IvoRandáček Miroslav-7-9-15  0303
4.Bielina VáclavLátal Jan7-5-2-6 1304
5.Merhautová AlenaMartinek Patrik-98-9-4 1305
6.Nevmeržický VadimProcházka Radek52-2-793215
7.Bielina VáclavRandáček Miroslav8-6-6-9 1316
8.Merhautová AlenaLátal Jan93-3-6-82317
9.Nevmeržický VadimMartinek Patrik-104-9-9 1318
10.Hladík IvoProcházka Radek-66-4-6 1319
11.Merhautová AlenaRandáček Miroslav-9314-5-923110
12.Nevmeržický VadimLátal Jan-7-2-9  03  
13.Hladík IvoMartinek Patrik         
14.Bielina VáclavProcházka Radek         
15.Nevmeržický VadimRandáček Miroslav         
16.Hladík IvoLátal Jan         
17.Bielina VáclavMartinek Patrik         
18.Merhautová AlenaProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladík Ivo02Randáček Miroslav30
Bielina Václav02Látal Jan20
Merhautová Alena03Martinek Patrik20
Nevmeržický Vadim11Procházka Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26602:583TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaděrka Rudolf
Brůčková Marie
 
 
Filípek Martin
Gajda Jonáš
 
 
-4-87863210
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
-10979 3120
3.Chmelík DavidKorchak Oleksandr9109  3030
4.Šprongl JaroslavLuxemburk Jaroslav-7677 3140
5.Brůčková MarieFilípek Martin613-8-7-82341
6.Kaděrka RudolfGajda Jonáš-98-4-16 1342
7.Šprongl JaroslavKorchak Oleksandr109-85 3152
8.Brůčková MarieLuxemburk Jaroslav-6367 3162
9.Kaděrka RudolfFilípek Martin-129-9-6 1363
10.Chmelík DavidGajda Jonáš-2-3-9  0364
11.Brůčková MarieKorchak Oleksandr117-64 3174
12.Kaděrka RudolfLuxemburk Jaroslav779  3084
13.Chmelík DavidFilípek Martin8-8-815-52385
14.Šprongl JaroslavGajda Jonáš5-6-7773295
15.Kaděrka RudolfKorchak Oleksandr-69-811932105
16.Chmelík DavidLuxemburk Jaroslav1078  30  
17.Šprongl JaroslavFilípek Martin         
18.Brůčková MarieGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chmelík David12Korchak Oleksandr04
Šprongl Jaroslav30Luxemburk Jaroslav03
Brůčková Marie21Filípek Martin30
Kaděrka Rudolf22Gajda Jonáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR B PENTA TRADINGRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34750:674TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
Bruk Martin
Joska Tomáš
 
 
9-87-9133210
2.Slováček Jakub
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Šinákl Jan
Nosek David
 
 
1337  3020
3.Kanzelsberger MartinBruk Martin6-117-1183230
4.Elčkner Miroslav ml.Šinákl Jan85-14-8-92331
5.Slováček JakubJoska Tomáš-89-7-8 1332
6.Vřešťál MilanNosek David-6-723-92333
7.Elčkner Miroslav ml.Bruk Martin-5-9-4  0334
8.Slováček JakubŠinákl Jan69-8-7-92335
9.Vřešťál MilanJoska Tomáš624  3045
10.Kanzelsberger MartinNosek David536  3055
11.Slováček JakubBruk Martin-97-77-62356
12.Vřešťál MilanŠinákl Jan89-99 3166
13.Kanzelsberger MartinJoska Tomáš1057  3076
14.Elčkner Miroslav ml.Nosek David-98-8393286
15.Vřešťál MilanBruk Martin7-59-11-42387
16.Kanzelsberger MartinŠinákl Jan11-8-11-8 1388
17.Elčkner Miroslav ml.Joska Tomáš8-76-953298
18.Slováček JakubNosek David84-96 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kanzelsberger Martin31Bruk Martin31
Elčkner Miroslav ml.22Šinákl Jan31
Slováček Jakub13Joska Tomáš13
Vřešťál Milan22Nosek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27603:569TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Daníček Adam
 
 
Říha Karel
Kašpar Ladislav
 
 
3-114-873210
2.Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
Peršl Martin
Mach Jakub
 
 
-5985 3120
3.Daníček AdamPeršl Martin772  3030
4.Šimeček JanMach Jakub898  3040
5.Kotlorz LukášKašpar Ladislav-9-115-9 1341
6.Fausek JiříŘíha Karel718  3051
7.Šimeček JanPeršl Martin9-1298 3161
8.Kotlorz LukášMach Jakub-2-4-1  0362
9.Fausek JiříKašpar Ladislav6-8-8-6 1363
10.Daníček AdamŘíha Karel779  3073
11.Kotlorz LukášPeršl Martin8-74-4-82374
12.Fausek JiříMach Jakub-9-10-6  0375
13.Daníček AdamKašpar Ladislav8910  3085
14.Šimeček JanŘíha Karel688  3095
15.Fausek JiříPeršl Martin-11-7-6  0396
16.Daníček AdamMach Jakub59-7-2-112397
17.Šimeček JanKašpar Ladislav1410-7-11632107
18.Kotlorz LukášŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníček Adam31Peršl Martin22
Šimeček Jan40Mach Jakub31
Kotlorz Lukáš03Kašpar Ladislav22
Fausek Jiří13Říha Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40663:691AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Rybenský Marek
 
 
Bláha Tomáš
Merkl Roman
 
 
975  3010
2.Hanšpach Daniel
Krauz Samuel
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
98-7-873220
3.Tomek JakubKošek Lukáš8-12-4-10 1321
4.Rybenský MarekMerkl Roman-6-76-9 1322
5.Hanšpach DanielNguyen Dominik-4-5-9  0323
6.Krauz SamuelBláha Tomáš75-75 3133
7.Rybenský MarekKošek Lukáš-99-9-9 1334
8.Hanšpach DanielMerkl Roman-5-810983244
9.Krauz SamuelNguyen Dominik243  3054
10.Tomek JakubBláha Tomáš-7-5-11  0355
11.Hanšpach DanielKošek Lukáš48-7-9-32356
12.Krauz SamuelMerkl Roman1012-8-363266
13.Tomek JakubNguyen Dominik-5-5-9  0367
14.Rybenský MarekBláha Tomáš8-1167 3177
15.Krauz SamuelKošek Lukáš9-9-10-5 1378
16.Tomek JakubMerkl Roman9-10-12-6 1379
17.Rybenský MarekNguyen Dominik-1089-1163289
18.Hanšpach DanielBláha Tomáš9-7-12-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Jakub04Košek Lukáš40
Rybenský Marek22Merkl Roman22
Hanšpach Daniel13Nguyen Dominik22
Krauz Samuel31Bláha Tomáš22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS