Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32520:551TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Daniel
Mészáros Bence
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
-89-79-72301
2.Šusta Petr
Melíšek Ondřej
 
 
Lösterová Anna
Kotrč Pavel
 
 
89-410 3111
3.Benák DanielVokál Roman-108-97-102312
4.Melíšek OndřejVokál Jan-8-55-8 1313
5.Šusta PetrLösterová Anna8-1134 3123
6.Mészáros BenceKotrč Pavel-7-8-11  0324
7.Melíšek OndřejVokál Roman-8-14-12  0325
8.Šusta PetrVokál Jan9109  3035
9.Mészáros BenceLösterová Anna8-9-149-72336
10.Benák DanielKotrč Pavel-7-89-7 1337
11.Šusta PetrVokál Roman878  3047
12.Mészáros BenceVokál Jan-78-14-8 1348
13.Benák DanielLösterová Anna-17-9-10  0349
14.Melíšek OndřejKotrč Pavel-7-10-6  03410
15.Mészáros BenceVokál Roman         
16.Benák DanielVokál Jan         
17.Melíšek OndřejLösterová Anna         
18.Šusta PetrKotrč Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Daniel03Vokál Roman21
Melíšek Ondřej03Vokál Jan21
Šusta Petr30Lösterová Anna21
Mészáros Bence03Kotrč Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32430:492TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzek Karel
Helcl Daniel
 
 
Dušek Zdeněk
Hrubec Vladimír
 
 
789  3010
2.Bratka Arnošt
Třesohlavý Josef
 
 
Huleš Jiří
Bláha Jaroslav
 
 
-89-9-3 1311
3.Jůzek KarelDušek Zdeněk9-9-6-5 1312
4.Třesohlavý JosefHuleš Jiří-7-86-5 1313
5.Helcl DanielHrubec Vladimír-8-9-9  0314
6.Bratka ArnoštBláha Jaroslav-9439 3124
7.Třesohlavý JosefDušek Zdeněk-11-8-6  0325
8.Helcl DanielHuleš Jiří-76-65-72326
9.Bratka ArnoštHrubec Vladimír-579-8-92327
10.Jůzek KarelBláha Jaroslav79-77 3137
11.Helcl DanielDušek Zdeněk-4107-9-82338
12.Bratka ArnoštHuleš Jiří-4-7-4  0339
13.Jůzek KarelHrubec Vladimír-97-4-2 13310
14.Třesohlavý JosefBláha Jaroslav         
15.Bratka ArnoštDušek Zdeněk         
16.Jůzek KarelHuleš Jiří         
17.Třesohlavý JosefHrubec Vladimír         
18.Helcl DanielBláha Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůzek Karel12Dušek Zdeněk30
Třesohlavý Josef02Huleš Jiří30
Helcl Daniel03Hrubec Vladimír30
Bratka Arnošt12Bláha Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:50Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34536:600TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokurka Miloslav
Jelínek Tomáš
 
 
Hladík Petr
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-4-8-8  0301
2.Zahradník Václav
Martykiewiecz Dušan
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
WO    0302
3.Jelínek TomášElčkner Miroslav ml.6-9-119-52303
4.Martykiewiecz DušanHladík PetrWO    0304
5.Zahradník VáclavFusová Anička-910-7-8 1305
6.Vokurka MiloslavČermák Jiří9410  3015
7.Martykiewiecz DušanElčkner Miroslav ml.WO    0316
8.Zahradník VáclavHladík Petr88-912 3126
9.Vokurka MiloslavFusová Anička959  3036
10.Jelínek TomášČermák Jiří57-95 3146
11.Zahradník VáclavElčkner Miroslav ml.95-95 3156
12.Vokurka MiloslavHladík Petr756  3066
13.Jelínek TomášFusová Anička6-10-99-102367
14.Fejks MichalČermák Jiří-58-109-72368
15.Vokurka MiloslavElčkner Miroslav ml.-7877 3178
16.Jelínek TomášHladík Petr-107-13-9 1379
17.Fejks MichalFusová Anička-9-11-6  03710
18.Zahradník VáclavČermák Jiří-10-7-3  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Tomáš13Elčkner Miroslav ml.12
Zahradník Václav21Hladík Petr12
Vokurka Miloslav40Fusová Anička31
Fejks Michal02Čermák Jiří12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:37714:700TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Vencálek Jiří
 
 
Kaňka Tomáš
Kocánek Jiří
 
 
-488-583210
2.Holštein Jaroslav
Mikšátko Roman
 
 
Růžička Dominik
Fausek Jiří
 
 
-6-9-8  0311
3.Holštein JaroslavKaňka Tomáš5137  3021
4.Vencálek JiříFausek Jiří59-78 3131
5.Lhoták PetrRůžička Dominik-9610-4-92332
6.Mikšátko RomanKocánek Jiří9-3-99-72333
7.Vencálek JiříKaňka Tomáš-64-79-92334
8.Lhoták PetrFausek Jiří4-7-9-11 1335
9.Mikšátko RomanRůžička Dominik-9-898-92336
10.Holštein JaroslavKocánek Jiří106-48 3146
11.Lhoták PetrKaňka Tomáš779  3056
12.Mikšátko RomanFausek Jiří6-127-673266
13.Holštein JaroslavRůžička Dominik495  3076
14.Vencálek JiříKocánek Jiří-87-8-7 1377
15.Mikšátko RomanKaňka Tomáš9-9-44-72378
16.Holštein JaroslavFausek Jiří-10768 3188
17.Vencálek JiříRůžička Dominik-97-910-72389
18.Lhoták PetrKocánek Jiří5-7-7-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holštein Jaroslav40Kaňka Tomáš22
Vencálek Jiří13Fausek Jiří13
Lhoták Petr13Růžička Dominik31
Mikšátko Roman13Kocánek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34550:579TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Siblík Michal
 
 
Pína Jan
Dušek Jiří
 
 
-37-78-72301
2.Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
Havránek Jakub
Blažková Anežka
 
 
874  3011
3.Pejchal VlastimilPína Jan-7-9-5  0312
4.Siblík MichalHavránek Jakub-8-8-6  0313
5.Holub MartinDušek Jiří76-73 3123
6.Pastír JiříBlažková Anežka-10-9128-22324
7.Siblík MichalPína Jan-4-6-7  0325
8.Holub MartinHavránek Jakub12-5211 3135
9.Pastír JiříDušek Jiří-83-7543245
10.Pejchal VlastimilBlažková Anežka5-6-69-42346
11.Holub MartinPína Jan-17-9-6  0347
12.Pastír JiříHavránek Jakub467  3057
13.Pejchal VlastimilDušek Jiří1075  3067
14.Siblík MichalBlažková Anežka-7-5-6  0368
15.Pastír JiříPína Jan-6-8-8  0369
16.Pejchal VlastimilHavránek Jakub14108  3079
17.Siblík MichalDušek Jiří-6-13-6  03710
18.Holub MartinBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejchal Vlastimil22Pína Jan40
Siblík Michal04Havránek Jakub13
Holub Martin21Dušek Jiří13
Pastír Jiří22Blažková Anežka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 mRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30236:380TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednárik Martin
Pražák Bohumil
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-9-5-6  0301
2.Komín Ondřej
Bartoňová Tereza
 
 
Hájek Karel
Novotný Václav
 
 
-10-9-10  0302
3.Komín OndřejNovotný Václav-6-6-11  0303
4.Bartoňová TerezaHájek Karel-108-6-9 1304
5.Schützner VladimírWO    0305
6.Pražák BohumilLukáč Michal14-8-4-3 1306
7.Bartoňová TerezaNovotný Václav10-8-6-4 1307
8.Hájek KarelWO    0308
9.Pražák BohumilSchützner Vladimír-9-7-6  0309
10.Komín OndřejLukáč Michal-1093-7-623010
11.Novotný VáclavWO    03  
12.Pražák BohumilHájek Karel         
13.Komín OndřejSchützner Vladimír         
14.Bartoňová TerezaLukáč Michal         
15.Pražák BohumilNovotný Václav         
16.Komín OndřejHájek Karel         
17.Bartoňová TerezaSchützner Vladimír         
18.Lukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komín Ondřej02Novotný Václav20
Bartoňová Tereza02Hájek Karel10
Pražák Bohumil02Schützner Vladimír10
   Lukáč Michal20
WO02WO20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS