Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35543:582TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Koutník Roman
 
 
Hložek Vojtěch
Zimmel Václav
 
 
-98-89-62301
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Petira Martin
Ruml Jiří
 
 
-8-7-7  0302
3.Baxa KarelRuml Jiří-9-77-11 1303
4.Koutník RomanPetira Martin10-8-55-72304
5.Krieger JanZimmel Václav-68-910-72305
6.Ťuík JanHložek Vojtěch79-410 3115
7.Koutník RomanRuml Jiří9139  3025
8.Krieger JanPetira Martin-6-9-8  0326
9.Ťuík JanZimmel Václav-5-9-6  0327
10.Baxa KarelHložek Vojtěch874  3037
11.Krieger JanRuml Jiří-6-8-10  0338
12.Ťuík JanPetira Martin-794-863248
13.Baxa KarelZimmel Václav-88-911-92349
14.Koutník RomanHložek Vojtěch-1147-563259
15.Ťuík JanRuml Jiří-8-7-13  03510
16.Baxa KarelPetira Martin         
17.Koutník RomanZimmel Václav         
18.Krieger JanHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baxa Karel12Ruml Jiří31
Koutník Roman21Petira Martin21
Krieger Jan03Zimmel Václav30
Ťuík Jan22Hložek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR C PENTA TRADINGRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35414:504SK HAMR C PENTA TRADING

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěchovský Vladimír
Racek Jiří
 
 
Melcher Marek
Nosek David
 
 
-6-5-7  0301
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Vašák Jaroslav
Češka Petr
 
 
98-37 3111
3.Klatovský KarelMelcher Marek-17-64-8 1312
4.Vojtěchovský VladimírNosek David-5-8-9  0313
5.Racek JiříVašák Jaroslav-2-3-7  0314
6.Studničný JaromírČeška Petr-89-76-82315
7.Vojtěchovský VladimírMelcher Marek-9-811-8 1316
8.Racek JiříNosek David-3-65-4 1317
9.Studničný JaromírVašák Jaroslav8-9-7923227
10.Klatovský KarelČeška Petr106-6-463237
11.Racek JiříMelcher Marek-94-5-6 1338
12.Studničný JaromírNosek David-7-8-3  0339
13.Klatovský KarelVašák Jaroslav-87-8-8 13310
14.Vojtěchovský VladimírČeška Petr         
15.Studničný JaromírMelcher Marek         
16.Klatovský KarelNosek David         
17.Vojtěchovský VladimírVašák Jaroslav         
18.Racek JiříČeška Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Karel12Melcher Marek30
Vojtěchovský Vladimír02Nosek David30
Racek Jiří03Vašák Jaroslav21
Studničný Jaromír12Češka Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11451:271SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Krejčí Pavel
Kolář Antonín
 
 
796  3010
2.Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Dvořák Jiří ml.Elčkner Miroslav35-911 3130
4.Polášek LukášKolář Antonín-6-9-3  0331
5.Dvořák Jiří st.Krejčí Pavel338  3041
6.Jantač PetrWO    3051
7.Polášek LukášElčkner Miroslav-810-7-6 1352
8.Dvořák Jiří st.Kolář Antonín375  3062
9.Jantač PetrKrejčí Pavel846  3072
10.Dvořák Jiří ml.WO    3082
11.Dvořák Jiří st.Elčkner Miroslav12-11-73-92383
12.Jantač PetrKolář Antonín-7675 3193
13.Dvořák Jiří ml.Krejčí Pavel674  30103
14.Polášek Lukáš         
15.Jantač PetrElčkner Miroslav         
16.Dvořák Jiří ml.Kolář Antonín         
17.Polášek LukášKrejčí Pavel         
18.Dvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Jiří ml.20Elčkner Miroslav21
Polášek Lukáš02Kolář Antonín12
Dvořák Jiří st.21Krejčí Pavel03
Jantač Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13 TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Růžička Dominik
Rosová Kateřina
 
 
     3110
2.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Lamoš Vítězslav
Kadlec Antonín
 
 
     3020
3.Hanke TomášRůžička Dominik     0321
4.Hrdý JiříLamoš Vítězslav     3031
5.Kubáň TomášRosová Kateřina     3241
6.Svoboda VladimírKadlec Antonín     1342
7.Hrdý JiříRůžička Dominik     3252
8.Kučera DušanLamoš Vítězslav     3062
9.Svoboda VladimírRosová Kateřina     3072
10.Hanke TomášKadlec Antonín     3182
11.Kučera DušanRůžička Dominik     3192
12.Svoboda VladimírLamoš Vítězslav     30102
13.Hanke TomášRosová Kateřina         
14.Hrdý JiříKadlec Antonín         
15.Svoboda VladimírRůžička Dominik         
16.Hanke TomášLamoš Vítězslav         
17.Hrdý JiříRosová Kateřina         
18.Kučera DušanKadlec Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanke Tomáš11Růžička Dominik12
Hrdý Jiří20Lamoš Vítězslav03
Kubáň Tomáš10Rosová Kateřina02
Svoboda Vladimír21Kadlec Antonín11
Kučera Dušan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38689:673TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
Farář Petr
Nagy Ondrej
 
 
10-11-9-11 1301
2.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
-12894 3111
3.Litomiský PetrFarář Petr-7-7-9  0312
4.Černý OndřejNagy Ondrej-89616 3122
5.Erben MichalProcházka Ivan st.-48-7-16 1323
6.Kňažík OndřejRejent Martin-91240 3133
7.Černý OndřejFarář Petr-9-66-5 1334
8.Erben MichalNagy Ondrej-7-7-4  0335
9.Kňažík OndřejProcházka Ivan st.3-1147 3145
10.Litomiský PetrRejent Martin1266  3055
11.Erben MichalFarář Petr-9-6-7  0356
12.Kňažík OndřejNagy Ondrej49-5-3-52357
13.Litomiský PetrProcházka Ivan st.-9664 3167
14.Černý OndřejRejent Martin-9-128553277
15.Kňažík OndřejFarář Petr5-10810 3187
16.Litomiský PetrNagy Ondrej8-4-5-6 1388
17.Černý OndřejProcházka Ivan st.8-113-9-92389
18.Erben MichalRejent Martin86-7-6-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Litomiský Petr22Farář Petr31
Černý Ondřej22Nagy Ondrej31
Erben Michal04Procházka Ivan st.22
Kňažík Ondřej31Rejent Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:33615:616TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khozeuly Yedil
Šrytr Petr
 
 
Herčík Lubomír
Hájek Alexandr
 
 
1056  3010
2.Novotný Miroslav
Tkačík Ján
 
 
Štěpánek Tomáš
Dvořáková Anna
 
 
-158-10-9 1311
3.Novotný MiroslavDvořáková Anna-8-12107-62312
4.Tkačík JánHájek Alexandr4-11-4-8 1313
5.Khozeuly YedilŠtěpánek Tomáš977  3023
6.Šrytr PetrHerčík Lubomír86-9-9-82324
7.Tkačík JánDvořáková Anna-8-8-2  0325
8.Khozeuly YedilHájek Alexandr-949-6-72326
9.Šrytr PetrŠtěpánek Tomáš8-7710 3136
10.Novotný MiroslavHerčík Lubomír9-6-7-13 1337
11.Khozeuly YedilDvořáková Anna-8-66-19 1338
12.Šrytr PetrHájek Alexandr-93-49103248
13.Novotný MiroslavŠtěpánek Tomáš695  3058
14.Tkačík JánHerčík Lubomír886  3068
15.Šrytr PetrDvořáková Anna7-5-56-112369
16.Novotný MiroslavHájek Alexandr-98-6-6 13610
17.Tkačík JánŠtěpánek Tomáš5    10  
18.Khozeuly YedilHerčík Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Miroslav13Dvořáková Anna40
Tkačík Ján12Hájek Alexandr31
Khozeuly Yedil12Štěpánek Tomáš03
Šrytr Petr22Herčík Lubomír21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS