Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15320:315TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Zuzáková Anežka
Maršíková Eliška
 
 
811-910 3110
2.Maláková OlgaZuzáková Anežka-89-4933220
3.Bláhová RomanaMaršíková Eliška-41107 3130
4.Boegner BrittaMaršíková Jitka-5-69-2 1331
5.Bláhová RomanaZuzáková Anežka-31058 3141
6.Maláková OlgaMaršíková Jitka-3-4-7  0342
7.Boegner BrittaMaršíková Eliška355  3052
8.Bláhová RomanaMaršíková Jitka-1-5-1  0353
9.Boegner BrittaZuzáková Anežka36-116 3163
10.Maláková OlgaMaršíková Eliška776  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maláková Olga21Zuzáková Anežka03
Bláhová Romana21Maršíková Eliška03
Boegner Britta21Maršíková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16280:291TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Hypšová Daniela
Chalupová Ludmila
 
 
-95-93-102301
2.Füllsacková BarboraŽáčková Lea766  3011
3.Bulantová PavlaChalupová Ludmila99-63 3121
4.Hypšová DanielaWO    0322
5.Bulantová PavlaŽáčková Lea265  3032
6.Füllsacková BarboraHypšová Daniela378  3042
7.Chalupová LudmilaWO    0343
8.Bulantová PavlaHypšová Daniela-633-9113253
9.Žáčková LeaWO    0354
10.Füllsacková BarboraChalupová Ludmila6-966 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füllsacková Barbora30Žáčková Lea02
Bulantová Pavla30Chalupová Ludmila02
   Hypšová Daniela02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
Portešová Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:28263:369TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselá Zdeňka
Portešová Hana
 
 
Veselíková Pavla
Hošková Stanislava
 
 
-6-5-6  0301
2.Benátská GalinaVlachová Jana-9-8-1  0302
3.Portešová HanaHošková Stanislava-3-6-9  0303
4.Kyselá ZdeňkaVeselíková Pavla45-8-963213
5.Portešová HanaVlachová Jana-8-5-6  0314
6.Benátská GalinaVeselíková Pavla-3-3-2  0315
7.Kyselá ZdeňkaHošková Stanislava10-11-5-7 1316
8.Portešová HanaVeselíková Pavla10-10-6-7 1317
9.Kyselá ZdeňkaVlachová Jana-109-7673227
10.Benátská GalinaHošková Stanislava-6-4-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Benátská Galina03Vlachová Jana21
Portešová Hana03Hošková Stanislava30
Kyselá Zdeňka21Veselíková Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8345:230TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Füri Silvia
Jeřábková Dana
 
 
Pražáková Šárka
Kalinová Martina
 
 
-3-98743210
2.Kriegerová HelenaKalinová Martina462  3020
3.Füri SilviaPražáková Šárka-67-8-7 1321
4.Jeřábková DanaUzlová Veronika473  3031
5.Füri SilviaKalinová Martina-67-8-12 1332
6.Kriegerová HelenaUzlová Veronika344  3042
7.Jeřábková DanaPražáková Šárka329  3052
8.Füri SilviaUzlová Veronika788  3062
9.Jeřábková DanaKalinová Martina837  3072
10.Kriegerová HelenaPražáková Šárka248  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kriegerová Helena30Kalinová Martina12
Füri Silvia12Pražáková Šárka12
Jeřábková Dana30Uzlová Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:7317:179TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Jaroňová Karolína
Melíšková Tereza
 
 
651  3010
2.Špicarová IvanaKrajíčková Zuzana536  3020
3.Nesvačilová PetraJaroňová Karolína-7-5-5  0321
4.Hájková AnnaMelíšková Tereza585  3031
5.Nesvačilová PetraKrajíčková Zuzana553  3041
6.Špicarová IvanaMelíšková Tereza322  3051
7.Hájková AnnaJaroňová Karolína652  3061
8.Nesvačilová PetraMelíšková Tereza3-864 3171
9.Hájková AnnaKrajíčková Zuzana533  3081
10.Špicarová IvanaJaroňová Karolína-9-9-10  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana21Krajíčková Zuzana03
Nesvačilová Petra21Jaroňová Karolína21
Hájková Anna30Melíšková Tereza03
NE

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS