Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec QVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec RRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 SKST Liberec Q

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perný Matěj
Ďurík Vojtěch
 
 
Hůlková Anna
Hůlka Rudolf
 
 
     3110
2.Fiřt Jan
Wolf Filip
 
 
Fiřt Miroslav
Holík Petr
 
 
     3020
3.Wolf FilipHůlka Rudolf     2321
4.Perný MatějHůlková Anna     3031
5.Fiřt JanFiřt Miroslav     3041
6.Ďurík VojtěchHolík Petr     3051
7.Perný MatějHůlka Rudolf     3161
8.Fiřt JanHůlková Anna     3071
9.Ďurík VojtěchFiřt Miroslav     3081
10.Wolf FilipHolík Petr     3291
11.Fiřt JanHůlka Rudolf     0392
12.Ďurík VojtěchHůlková Anna     30102
13.Wolf FilipFiřt Miroslav     31112
14.Perný MatějHolík Petr     30122
15.Ďurík VojtěchHůlka Rudolf     31132
16.Wolf FilipHůlková Anna     30142
17.Perný MatějFiřt Miroslav     30152
18.Fiřt JanHolík Petr     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wolf Filip31Hůlka Rudolf22
Perný Matěj40Hůlková Anna04
Fiřt Jan22Fiřt Miroslav04
Ďurík Vojtěch40Holík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36 ST Frýdlant C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová Anežka
Reslerová Věra
 
 
Starý Jiří st.
Žabka Kryštof
 
 
     2301
2.Kopecká Barbora
Horák Ondřej
 
 
Škeřík Petr
Syrový Roman
 
 
     1302
3.Sálová AnežkaStarý Jiří st.     0303
4.Reslerová VěraŠkeřík Petr     3113
5.Kopecká BarboraSyrový Roman     0314
6.Horák OndřejŽabka Kryštof     3024
7.Reslerová VěraStarý Jiří st.     1325
8.Kopecká BarboraŠkeřík Petr     0326
9.Horák OndřejSyrový Roman     3036
10.Sálová AnežkaŽabka Kryštof     3046
11.Kopecká BarboraStarý Jiří st.     0347
12.Horák OndřejŠkeřík Petr     0348
13.Sálová AnežkaSyrový Roman     0349
14.Reslerová VěraŽabka Kryštof     3059
15.Horák OndřejStarý Jiří st.     03510
16.Sálová AnežkaŠkeřík Petr     23511
17.Reslerová VěraSyrový Roman     30611
18.Kopecká BarboraŽabka Kryštof     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sálová Anežka13Starý Jiří st.40
Reslerová Věra31Škeřík Petr31
Kopecká Barbora13Syrový Roman22
Horák Ondřej22Žabka Kryštof04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Oldřichov v HájíchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OldřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:52 SKST Liberec O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Oskar
Špaček Oskar
 
 
Misař Daniel
Veselka Jiří ml.
 
 
     2301
2.Němec Martin
Němec Josef
 
 
Donát Ondřej
Jandák Jan
 
 
     0302
3.Štoček JiříMisař Daniel     0303
4.Špaček OskarDonát Ondřej     3113
5.Němec JosefVeselka Jiří ml.     0314
6.Němec MartinJandák Jan     0315
7.Špaček OskarMisař Daniel     1316
8.Němec JosefDonát Ondřej     0317
9.Němec MartinVeselka Jiří ml.     1318
10.Štoček JiříJandák Jan     0319
11.Němec JosefMisař Daniel     13110
12.Němec MartinDonát Ondřej     23111
13.Štoček JiříVeselka Jiří ml.     23112
14.Špaček OskarJandák Jan     13113
15.Němec MartinMisař Daniel     23114
16.Štoček JiříDonát Ondřej     23115
17.Špaček OskarVeselka Jiří ml.     03116
18.Němec JosefJandák Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štoček Jiří04Misař Daniel40
Špaček Oskar13Donát Ondřej31
Němec Josef04Veselka Jiří ml.40
Němec Martin04Jandák Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 TTC Preciosa Jablonné v Pod. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vastl František
Kitzler Lubor ml.
 
 
Kracík Ondřej
Kohout Jiří
 
 
     3010
2.Vastl Milan
Svoboda Jan
 
 
Kováč Ondřej
Motyčková Kristýna
 
 
     3020
3.Vastl FrantišekŽmuda Petr     3030
4.Kitzler Lubor ml.Kvapil Anh Hai     3040
5.Svoboda JanMotyčková Kristýna     3050
6.Vastl MilanKováč Ondřej     3060
7.Kitzler Lubor ml.Žmuda Petr     0361
8.Svoboda JanKvapil Anh Hai     3071
9.Vastl MilanMotyčková Kristýna     3181
10.Vastl FrantišekKováč Ondřej     3091
11.Svoboda JanŽmuda Petr     30101
12.Vastl MilanKvapil Anh Hai     30111
13.Vastl FrantišekMotyčková Kristýna     30121
14.Kitzler Lubor ml.Kováč Ondřej     13122
15.Vastl MilanŽmuda Petr     32132
16.Vastl FrantišekKvapil Anh Hai     30142
17.Kitzler Lubor ml.Motyčková Kristýna     32152
18.Svoboda JanKováč Ondřej     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vastl František40Žmuda Petr13
Kitzler Lubor ml.22Kvapil Anh Hai04
Svoboda Jan40Motyčková Kristýna04
Vastl Milan40Kováč Ondřej13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy