Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:52AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroňová KarolínaRulc Michal-7797 3110
2.Sochor DavidMarhol Jan322  3020
3.Melíšková TerezaNosková Adéla344  3030
4.Jaroňová KarolínaMarhol Jan         
5.Sochor DavidRulc Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jaroňová Karolína10Rulc Michal01
Sochor David10Marhol Jan01
Melíšková Tereza10Nosková Adéla01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5119:121TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Alexandros MatheosRek Dominik Lukáš789  3010
2.Mai Khoa VuNádvorník Václav-2-1-1  0311
3.Havelka RichardSládek Ondřej597  3021
4.Remunda Alexandros MatheosNádvorník Václav68-10-663231
5.Mai Khoa VuRek Dominik Lukáš-4-5-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Remunda Alexandros Matheos20Rek Dominik Lukáš01
Mai Khoa Vu01Nádvorník Václav11
Havelka Richard10Sládek Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:49SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinJuppa Jáchym561  3010
2.Procházka MichalZuzáková Anežka375  3020
3.Kaucký FilipMaršíková Eliška688  3030
4.Šíp MartinZuzáková Anežka         
5.Procházka MichalJuppa Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin10Juppa Jáchym01
Procházka Michal10Zuzáková Anežka01
Kaucký Filip10Maršíková Eliška01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS