Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KT Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35 KT Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Urban Oto
 
 
Sváta Tomáš
Kolář Vlastimil
 
 
     1301
2.Kočvara Martin
Fišar Jiří
 
 
Nykl Karel
Javůrek Petr
 
 
     3011
3.Milek PetrKolář Vlastimil     0312
4.Urban OtoJavůrek Petr     0313
5.Fišar JiříSváta Tomáš     2314
6.Kočvara MartinNykl Karel     3224
7.Urban OtoKolář Vlastimil     0325
8.Fišar JiříJavůrek Petr     0326
9.Kočvara MartinSváta Tomáš     3036
10.Milek PetrNykl Karel     3046
11.Fišar JiříKolář Vlastimil     1347
12.Kočvara MartinJavůrek Petr     0348
13.Milek PetrSváta Tomáš     3158
14.Urban OtoNykl Karel     3268
15.Kočvara MartinKolář Vlastimil     0369
16.Milek PetrJavůrek Petr     03610
17.Urban OtoSváta Tomáš         
18.Fišar JiříNykl Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milek Petr22Kolář Vlastimil40
Urban Oto12Javůrek Petr40
Fišar Jiří03Sváta Tomáš12
Kočvara Martin22Nykl Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice, areál ZŠ, vlak z Mas.nádraží , MHD č.261 a 303 z Č.MostuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32 TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fexa Martin
Kárník Tomáš
 
 
Hrabě Václav
Radnicová Lenka
 
 
     1301
2.Kuba Miloslav
Hudek Tomáš
 
 
Plch Jiří st.
Tichý Květoslav
 
 
     3211
3.Kuba MiloslavHrabě Václav     3021
4.Fexa MartinRadnicová Lenka     0322
5.Hudek TomášTichý Květoslav     3032
6.Kárník TomášPlch Jiří st.     1333
7.Fexa MartinHrabě Václav     2334
8.Hudek TomášRadnicová Lenka     1335
9.Kárník TomášTichý Květoslav     1336
10.Kuba MiloslavPlch Jiří st.     1337
11.Hudek TomášHrabě Václav     0338
12.Kárník TomášRadnicová Lenka     2339
13.Kuba MiloslavTichý Květoslav     3049
14.Fexa MartinPlch Jiří st.     3059
15.Kárník TomášHrabě Václav     23510
16.Kuba MiloslavRadnicová Lenka         
17.Fexa MartinTichý Květoslav         
18.Hudek TomášPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Miloslav21Hrabě Václav31
Fexa Martin12Radnicová Lenka30
Hudek Tomáš12Tichý Květoslav12
Kárník Tomáš04Plch Jiří st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Kyje, Broumarská ul., Praha 14 - Kyje, přímo proti kostelu sv.Bartoloměje, metro B - Rajská Zahrada bus 110, 181 (2.stanice). Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34 TJ Slovan Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vich Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Šimáček Milan
Brož Pavel
 
 
     3010
2.Juklík Tomáš
Kučala Viktor
 
 
Kadavý Vladimír
Paluš Matej
 
 
     3020
3.Charamza Ondřej st.Brož Pavel     3130
4.Vich PavelPaluš Matej     0331
5.Kučala ViktorKadavý Vladimír     0332
6.Juklík Tomᚊimáček Milan     3042
7.Vich PavelBrož Pavel     1343
8.Kučala ViktorPaluš Matej     2344
9.Juklík TomášKadavý Vladimír     0345
10.Charamza Ondřej st.Šimáček Milan     3055
11.Kučala ViktorBrož Pavel     0356
12.Juklík TomášPaluš Matej     3166
13.Charamza Ondřej st.Kadavý Vladimír     1367
14.Vich PavelŠimáček Milan     3277
15.Juklík TomášBrož Pavel     2378
16.Charamza Ondřej st.Paluš Matej     2379
17.Vich PavelKadavý Vladimír     03710
18.Kučala ViktorŠimáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charamza Ondřej st.22Brož Pavel31
Vich Pavel13Paluš Matej31
Kučala Viktor03Kadavý Vladimír40
Juklík Tomáš22Šimáček Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15, Sportovní areál ul. Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:42 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Síbrtová Kateřina
Novotný Petr
 
 
Chadt Jiří
Drechsler Petr
 
 
     3210
2.Vomlel Lukáš
Finger Miroslav
 
 
Kuba Josef
Fialka Zdeněk
 
 
     3220
3.Vomlel LukášKuba Josef     0321
4.Finger MiroslavDrechsler Petr     0322
5.Síbrtová KateřinaFialka Zdeněk     0323
6.Novotný PetrChadt Jiří     3233
7.Finger MiroslavKuba Josef     2334
8.Síbrtová KateřinaDrechsler Petr     3244
9.Novotný PetrFialka Zdeněk     3154
10.Vomlel LukášChadt Jiří     1355
11.Síbrtová KateřinaKuba Josef     3265
12.Novotný PetrDrechsler Petr     0366
13.Vomlel LukášFialka Zdeněk     3276
14.Finger MiroslavChadt Jiří     3186
15.Novotný PetrKuba Josef     2387
16.Vomlel LukášDrechsler Petr     0388
17.Finger MiroslavFialka Zdeněk     3198
18.Síbrtová KateřinaChadt Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vomlel Lukáš13Kuba Josef31
Finger Miroslav22Drechsler Petr31
Síbrtová Kateřina22Fialka Zdeněk13
Novotný Petr22Chadt Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srnka Jan
Kačaba Vojtěch
 
 
Petřík Aleš
Suchomel Tomáš
 
 
     3110
2.Vrátný Martin
Píšan Ondřej
 
 
Vojáček Miloš
Melichar Jiří
 
 
     3020
3.Srnka JanPetřík Aleš     1321
4.Píšan OndřejMelichar Jiří     2322
5.Vrátný MartinSuchomel Tomáš     1323
6.Kačaba VojtěchVojáček Miloš     3133
7.Píšan OndřejPetřík Aleš     3043
8.Vrátný MartinMelichar Jiří     3253
9.Kačaba VojtěchSuchomel Tomáš     3263
10.Srnka JanVojáček Miloš     1364
11.Vrátný MartinPetřík Aleš     0365
12.Kačaba VojtěchMelichar Jiří     3275
13.Srnka JanSuchomel Tomáš     1376
14.Píšan OndřejVojáček Miloš     3186
15.Kačaba VojtěchPetřík Aleš     0387
16.Srnka JanMelichar Jiří     3097
17.Píšan OndřejSuchomel Tomáš     32107
18.Vrátný MartinVojáček Miloš     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srnka Jan13Petřík Aleš31
Píšan Ondřej31Melichar Jiří13
Vrátný Martin12Suchomel Tomáš22
Kačaba Vojtěch31Vojáček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30579:561SF SKK EL Nino Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Skřivánek Petr
 
 
Hronová Dagmar
Martynek Zbygniew
 
 
-873-1043210
2.Šindelář Daniel
Podešva Jiří
 
 
Cendelín Jan
Ploc Marek
 
 
679  3020
3.Plachý LadislavMartynek Zbygniew-2-1-7  0321
4.Skřivánek PetrHronová Dagmar-97-8-8 1322
5.Podešva JiříCendelín Jan45-94 3132
6.Šindelář DanielPloc Marek-65-71033242
7.Skřivánek PetrMartynek Zbygniew11-7-5-4 1343
8.Podešva JiříHronová Dagmar-59-4-4 1344
9.Šindelář DanielCendelín Jan9-8810 3154
10.Plachý LadislavPloc Marek7-677 3164
11.Podešva JiříMartynek Zbygniew6-4-10-6 1365
12.Šindelář DanielHronová Dagmar-86-11853275
13.Plachý LadislavCendelín Jan543  3085
14.Skřivánek PetrPloc Marek4812  3095
15.Šindelář DanielMartynek Zbygniew-5-6-7  0396
16.Plachý LadislavHronová Dagmar-6-5-12  0397
17.Skřivánek PetrCendelín Jan669  30107
18.Podešva JiříPloc Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachý Ladislav22Martynek Zbygniew40
Skřivánek Petr22Hronová Dagmar31
Podešva Jiří12Cendelín Jan04
Šindelář Daniel31Ploc Marek03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy