Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Vrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Sparty PrahaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:18177:245AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Labíková Miluše
Masopustová Monika
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
9-6-4-8 1301
2.Masopustová KláraHandlová Natálie-9-2-5  0302
3.Labíková MilušeJungwirthová Andrea-3-11-6  0303
4.Masopustová MonikaJaroňová Karolína-107-8-3 1304
5.Labíková MilušeHandlová Natálie698  3014
6.Masopustová KláraJaroňová Karolína-7-12-7  0315
7.Masopustová MonikaJungwirthová Andrea-7-11-3  0316
8.Labíková MilušeJaroňová Karolína         
9.Masopustová MonikaHandlová Natálie         
10.Masopustová KláraJungwirthová Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Masopustová Klára02Handlová Natálie11
Labíková Miluše11Jungwirthová Andrea20
Masopustová Monika02Jaroňová Karolína20



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Sparty PrahaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2222:123TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Reslerová Věra
Sálová Anežka
 
 
437  3010
2.Nykodýmová NatálieReslerová Věra574  3020
3.Kašubiaková ViktorieRichterová Adéla712-85 3130
4.Svobodová GabrielaSálová Anežka215  3040
5.Kašubiaková ViktorieReslerová Věra-118116 3150
6.Nykodýmová NatálieSálová Anežka363  3060
7.Svobodová GabrielaRichterová Adéla         
8.Kašubiaková ViktorieSálová Anežka         
9.Svobodová GabrielaReslerová Věra         
10.Nykodýmová NatálieRichterová Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nykodýmová Natálie20Reslerová Věra02
Kašubiaková Viktorie20Richterová Adéla01
Svobodová Gabriela10Sálová Anežka02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS