Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:15234:256nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Parmová Jana
 
 
Brázdová Marie
Šenková Kateřina
 
 
883  3010
2.Parmová DanielaŠenková Kateřina-1-1-2  0311
3.Palkovská IvanaKřivánková Dana447  3021
4.Parmová JanaBrázdová Marie-89-7-8 1322
5.Palkovská IvanaŠenková Kateřina556  3032
6.Parmová DanielaBrázdová Marie-2-1-1  0333
7.Parmová JanaKřivánková Dana479  3043
8.Palkovská IvanaBrázdová Marie822  3053
9.Parmová JanaŠenková Kateřina-5-2-8  0354
10.Parmová DanielaKřivánková Dana-4-4-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Parmová Daniela03Šenková Kateřina21
Palkovská Ivana30Křivánková Dana12
Parmová Jana12Brázdová Marie21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:62:18141:218SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
-9-9-9  0301
2.Kuncová LucieLátalová Lucie-7-7-8  0302
3.Šilarová LucieDohnálková Natálie9-4-710-52303
4.Najmanová MarkétaŠprtová Karolína-9-7-2  0304
5.Šilarová LucieLátalová Lucie-6-8-10  0305
6.Kuncová LucieŠprtová Karolína-5-1-5  0306
7.Najmanová MarkétaDohnálková Natálie         
8.Šilarová LucieŠprtová Karolína         
9.Najmanová MarkétaLátalová Lucie         
10.Kuncová LucieDohnálková Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kuncová Lucie02Látalová Lucie20
Šilarová Lucie02Dohnálková Natálie10
Najmanová Markéta01Šprtová Karolína20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy