Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 19:00, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. Stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:37 TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
WO    0301
2.Chalupa Jaroslav
Růžička Vladimír
 
 
Lipták Milan
Müller Radek
 
 
     1302
3.Müller RadekWO    0303
4.Zücker RobertLipták Milan     0304
5.Růžička VladimírFišer Petr     3214
6.Chalupa JaroslavTůma Ladislav     3124
7.Zücker RobertMüller Radek     1325
8.Růžička VladimírLipták Milan     3235
9.Chalupa JaroslavFišer Petr     1336
10.Tůma LadislavWO    0337
11.Růžička VladimírMüller Radek     1338
12.Chalupa JaroslavLipták Milan     3248
13.Fišer PetrWO    0349
14.Zücker RobertTůma Ladislav     13410
15.Chalupa JaroslavMüller Radek         
16.Lipták MilanWO    03  
17.Zücker RobertFišer Petr         
18.Růžička VladimírTůma Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zücker Robert03Müller Radek20
Růžička Vladimír21Lipták Milan12
Chalupa Jaroslav21Fišer Petr11
   Tůma Ladislav11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33665:652TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gargulák František
Kalaš Vladislav
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
-911118 3110
2.Krupa Zdeněk
Barbora Jiří
 
 
Brenner Zdeněk
Dusbaba Miroslav
 
 
-757-9-52311
3.Krupa ZdeněkBrenner Zdeněk-8-5-3  0312
4.Barbora JiříTotzauer Karel-3-11-6  0313
5.Kalaš VladislavHezina Jiří-98-10863223
6.Gargulák FrantišekDusbaba Miroslav966  3033
7.Barbora JiříBrenner Zdeněk-65-3-3 1334
8.Kalaš VladislavTotzauer Karel910-84 3144
9.Gargulák FrantišekHezina Jiří68-310 3154
10.Krupa ZdeněkDusbaba Miroslav845  3064
11.Kalaš VladislavBrenner Zdeněk910-9-1193274
12.Gargulák FrantišekTotzauer Karel88-7-8103284
13.Krupa ZdeněkHezina Jiří7-3-8-7 1385
14.Barbora JiříDusbaba Miroslav667  3095
15.Gargulák FrantišekBrenner Zdeněk2-7-6-9 1396
16.Krupa ZdeněkTotzauer Karel-888-10-82397
17.Barbora JiříHezina Jiří-468-4-102398
18.Kalaš VladislavDusbaba Miroslav1510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Zdeněk13Brenner Zdeněk31
Barbora Jiří13Totzauer Karel22
Kalaš Vladislav40Hezina Jiří22
Gargulák František31Dusbaba Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:17 TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Marat Petr
 
 
Hájek Bedřich
Skoupý Libor
 
 
     3110
2.Pícha David
Nový Karel
 
 
Jiřička Miroslav
Tomek Jakub
 
 
     3020
3.Průša MartinTomek Jakub     3130
4.Pícha DavidHájek Bedřich     3240
5.Marat PetrSkoupý Libor     0341
6.Nový KarelJiřička Miroslav     3151
7.Pícha DavidTomek Jakub     0352
8.Marat PetrHájek Bedřich     3062
9.Nový KarelSkoupý Libor     0363
10.Průša MartinJiřička Miroslav     3173
11.Marat PetrTomek Jakub     3183
12.Nový KarelHájek Bedřich     3193
13.Průša MartinSkoupý Libor     30103
14.Pícha DavidJiřička Miroslav         
15.Nový KarelTomek Jakub         
16.Průša MartinHájek Bedřich         
17.Pícha DavidSkoupý Libor         
18.Marat PetrJiřička Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Martin30Tomek Jakub12
Pícha David11Hájek Bedřich03
Marat Petr21Skoupý Libor21
Nový Karel21Jiřička Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7 TJ Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Michálek Vojtěch
Zajíček Luděk
 
 
     3010
2.Ouroda František
Boštíková Věra
 
 
Kuttler Karel
Blaho Martin
 
 
     3020
3.Ouroda FrantišekZajíček Luděk     3030
4.Semián RichardKuttler Karel     3040
5.Boštíková VěraBlaho Martin     3150
6.Smrkovský PetrMichálek Vojtěch     2351
7.Semián RichardZajíček Luděk     3061
8.Boštíková VěraKuttler Karel     3171
9.Smrkovský PetrBlaho Martin     3081
10.Ouroda FrantišekMichálek Vojtěch     3091
11.Boštíková VěraZajíček Luděk     32101
12.Smrkovský PetrKuttler Karel     30  
13.Ouroda FrantišekBlaho Martin         
14.Semián RichardMichálek Vojtěch         
15.Smrkovský PetrZajíček Luděk         
16.Ouroda FrantišekKuttler Karel         
17.Semián RichardBlaho Martin         
18.Boštíková VěraMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ouroda František20Zajíček Luděk03
Semián Richard20Kuttler Karel02
Boštíková Věra30Blaho Martin02
Smrkovský Petr11Michálek Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37 TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer René
Novotný Pavel
 
 
Kobras Ludvík
Kartaš Zdeněk
 
 
     3110
2.Malá Kateřina
Brettschneider Zdeněk
 
 
Adámek Jiří
Kalíšek Jiří
 
 
     3120
3.Malá KateřinaKobras Ludvík     3230
4.Gebauer RenéKalíšek Jiří     3140
5.Pták PavelAdámek Jiří     1341
6.Brettschneider ZdeněkKartaš Zdeněk     1342
7.Gebauer RenéKobras Ludvík     0343
8.Pták PavelKalíšek Jiří     2344
9.Brettschneider ZdeněkAdámek Jiří     0345
10.Malá KateřinaKartaš Zdeněk     2346
11.Pták PavelKobras Ludvík     1347
12.Brettschneider ZdeněkKalíšek Jiří     3257
13.Malá KateřinaAdámek Jiří     2358
14.Gebauer RenéKartaš Zdeněk     3068
15.Brettschneider ZdeněkKobras Ludvík     2369
16.Malá KateřinaKalíšek Jiří     3079
17.Gebauer RenéAdámek Jiří     23710
18.Pták PavelKartaš Zdeněk     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malá Kateřina22Kobras Ludvík31
Gebauer René22Kalíšek Jiří13
Pták Pavel03Adámek Jiří40
Brettschneider Zdeněk13Kartaš Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, Za Sokolovnou 440, Praha 6-Suchdol, konečná bus 107 (Suchdol) od metra Dejvická, poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16493:423TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
-89-69103210
2.Růžička Václav
Klatovský Karel
 
 
Jirásek Pavel
Záhorský Vladislav
 
 
457  3020
3.Hojovec OndřejSkála Patrik8123  3030
4.Klatovský KarelZáhorský Vladislav765  3040
5.Koťátko PravoslavTáborský Michal-5-86-9 1341
6.Růžička VáclavJirásek Pavel546  3051
7.Klatovský KarelSkála Patrik11-8-4-2 1352
8.Koťátko PravoslavZáhorský Vladislav-9710-9-72353
9.Růžička VáclavTáborský Michal-7-107793263
10.Hojovec OndřejJirásek Pavel988  3073
11.Koťátko PravoslavSkála Patrik-6599 3183
12.Růžička VáclavZáhorský Vladislav-767-783293
13.Hojovec OndřejTáborský Michal578  30103
14.Klatovský KarelJirásek Pavel         
15.Růžička VáclavSkála Patrik         
16.Hojovec OndřejZáhorský Vladislav         
17.Klatovský KarelTáborský Michal         
18.Koťátko PravoslavJirásek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojovec Ondřej30Skála Patrik12
Klatovský Karel11Záhorský Vladislav12
Koťátko Pravoslav12Táborský Michal12
Růžička Václav30Jirásek Pavel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy