Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolniho tenisu SCUK Hostivař, Bruslaiřská 10, Praha10, bus I54, 27I ze Skalky (metro A) do zastávky GercenovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:25 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housar Ondřej
Lalinský Ján
 
 
Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
     1301
2.Botka Michal
Patho Gabriel
 
 
Bečkovský Petr
Šmidt Ivan
 
 
     3011
3.Housar OndřejJantač Petr     3021
4.Botka MichalBečkovský Petr     3031
5.Patho GabrielKlabeček Dominik     0332
6.Lalinský JánPospíšil Marek     0333
7.Botka MichalJantač Petr     3043
8.Patho GabrielBečkovský Petr     2344
9.Lalinský JánKlabeček Dominik     0345
10.Housar OndřejPospíšil Marek     3155
11.Patho GabrielJantač Petr     0356
12.Bartha AttilaBečkovský Petr     1357
13.Housar OndřejKlabeček Dominik     3067
14.Botka MichalPospíšil Marek     3077
15.Bartha AttilaJantač Petr     0378
16.Housar OndřejBečkovský Petr     3088
17.Botka MichalKlabeček Dominik     3098
18.Patho GabrielPospíšil Marek     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housar Ondřej40Jantač Petr22
Botka Michal40Bečkovský Petr22
Patho Gabriel13Klabeček Dominik22
Lalinský Ján02Pospíšil Marek13
Bartha Attila02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:10, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17, 21 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 205, 253 - zast.Tylova čtvrťRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34459:521TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Vladimír
Kubát Jan st.
 
 
Trubl Vladimír
Turcmanovič František
 
 
710-10-9-72301
2.Pivka Vladimír
Žák Josef
 
 
Antczak Krzysztof
Kučera Jan
 
 
-8-6-9  0302
3.Kubát Jan st.Trubl Vladimír10-9-71073212
4.Pivka VladimírAntczak Krzysztof-8-5-6  0313
5.Žák JosefTurcmanovič František-2-9-3  0314
6.Hrubec VladimírKučera Jan37-103 3124
7.Pivka VladimírTrubl Vladimír8-3-10-11 1325
8.Žák JosefAntczak Krzysztof-9-9-6  0326
9.Hrubec VladimírTurcmanovič František-7664 3136
10.Kubát Jan st.Kučera Jan10103  3046
11.Žák JosefTrubl Vladimír-97-7-9 1347
12.Hrubec VladimírAntczak Krzysztof877  3057
13.Kubát Jan st.Turcmanovič František-7-9-12  0358
14.Pivka VladimírKučera Jan6-4-9-5 1359
15.Hrubec VladimírTrubl VladimírWO    03510
16.Kubát Jan st.Antczak Krzysztof-5-7-8  03  
17.Pivka VladimírTurcmanovič František         
18.Žák JosefKučera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Jan st.21Trubl Vladimír21
Pivka Vladimír03Antczak Krzysztof21
Žák Josef03Turcmanovič František21
Hrubec Vladimír30Kučera Jan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 18:30, Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m dopravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31670:628TJ Sokol Nové Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Dusílek Jaromír
 
 
Kozel Rudolf
Niederle Jiří
 
 
766  3010
2.Fišera Jan
Erben Michal
 
 
Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
-7114-983220
3.Černý OndřejKorchak Oleksandr-6-8-4  0321
4.Fišera JanKozel Rudolf-778-7-102322
5.Dusílek JaromírNiederle Jiří5-5-7963232
6.Erben MichalTkačík Ján489  3042
7.Fišera JanKorchak Oleksandr9-87-4-72343
8.Dusílek JaromírKozel Rudolf-88-107-72344
9.Erben MichalNiederle Jiří813-8-693254
10.Černý OndřejTkačík Ján-9134-11-82355
11.Dusílek JaromírKorchak Oleksandr-11-4-10  0356
12.Erben MichalKozel Rudolf-9-7-7  0357
13.Černý OndřejNiederle Jiří84-85 3167
14.Fišera JanTkačík Ján-71177 3177
15.Erben MichalKorchak Oleksandr973  3087
16.Černý OndřejKozel Rudolf-811-11983297
17.Fišera JanNiederle Jiří535  30107
18.Dusílek JaromírTkačík Ján8-1079 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Ondřej22Korchak Oleksandr31
Fišera Jan22Kozel Rudolf31
Dusílek Jaromír12Niederle Jiří04
Erben Michal31Tkačík Ján12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy