Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, DDM, Na Balkáně 100, Praha 3 ULITA, tram 1, 9 směr Spojovací, výst. stanice Balkán, cca 5 min pěškyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lösterová Anna
Skříčková Ivana
 
 
Luňová Veronika
Burgr Mužíková Zdeňka
 
 
     3210
2.Lösterová AnnaLuňová Veronika     2311
3.Skříčková IvanaBurgr Mužíková Zdeňka     3121
4.Najbertová LucieWO    3031
5.Skříčková IvanaLuňová Veronika     3241
6.Lösterová AnnaWO    3051
7.Najbertová LucieBurgr Mužíková Zdeňka     2352
8.Skříčková IvanaWO    3062
9.Najbertová LucieLuňová Veronika     0363
10.Lösterová AnnaBurgr Mužíková Zdeňka     3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lösterová Anna11Luňová Veronika21
Skříčková Ivana20Burgr Mužíková Zdeňka12
Najbertová Lucie02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29 TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Krylová Kateřina
Špačková Zdeňka
 
 
-74-36-72301
2.Zubíková ZdeňkaŠpačková Zdeňka-2-5-5  0302
3.Zýková RenataBláhová Milena56-11-8-82303
4.Adamová BoženaKrylová Kateřina5-12-5553213
5.Zýková RenataŠpačková Zdeňka-5-7-3  0314
6.Zubíková ZdeňkaKačírková Martina-3-6-7  0315
7.Adamová BoženaBláhová Milena-5-8-11  0316
8.Zýková RenataKačírková Martina     1317
9.Adamová BoženaŠpačková Zdeňka     1318
10.Zubíková ZdeňkaBláhová Milena     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zubíková Zdeňka03Špačková Zdeňka30
Zýková Renata03Bláhová Milena30
Adamová Božena12Krylová Kateřina01
   Kačírková Martina20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:21 TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
     1301
2.Vrzalová JitkaJankovská Iveta     3111
3.Opravilová Scheubová LucieStočesová Silvie     2312
4.Stupková AlenaAdamčíková Dana     3222
5.Opravilová Scheubová LucieJankovská Iveta     3232
6.Vrzalová JitkaAdamčíková Dana     2333
7.Stupková AlenaStočesová Silvie     0334
8.Opravilová Scheubová LucieAdamčíková Dana     3144
9.Stupková AlenaJankovská Iveta     3154
10.Vrzalová JitkaStočesová Silvie     3264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzalová Jitka21Jankovská Iveta03
Opravilová Scheubová Lucie21Stočesová Silvie21
Stupková Alena21Adamčíková Dana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10 TJ Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Bartoňová Jitka
Slezáková Hana
 
 
     3110
2.Havlíková JanaBartoňová Tereza     3020
3.Strnadová KarolínaSlezáková Hana     3030
4.Petříková MichaelaBartoňová Jitka     0331
5.Strnadová KarolínaBartoňová Tereza     3041
6.Havlíková JanaBartoňová Jitka     0342
7.Petříková MichaelaSlezáková Hana     3052
8.Strnadová KarolínaBartoňová Jitka     0353
9.Petříková MichaelaBartoňová Tereza     3063
10.Havlíková JanaSlezáková Hana     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíková Jana21Bartoňová Tereza03
Strnadová Karolína21Slezáková Hana03
Petříková Michaela21Bartoňová Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23339:391TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klusáčková Zdeňka
Bútorová Tereza
 
 
Hájková Anna
Malá Kateřina
 
 
10-9-7-8 1301
2.Bútorová TerezaŠpicarová Ivana610-68 3111
3.Pokorná HelenaMalá Kateřina569  3021
4.Klusáčková ZdeňkaHájková Anna-4-5-10  0322
5.Pokorná HelenaŠpicarová Ivana-812610 3132
6.Bútorová TerezaHájková Anna-7-1-5  0333
7.Klusáčková ZdeňkaMalá Kateřina-6-7-6  0334
8.Pokorná HelenaHájková Anna-510-10-11 1335
9.Klusáčková ZdeňkaŠpicarová Ivana-14-910-9 1336
10.Bútorová TerezaMalá Kateřina1213-5-11-72337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bútorová Tereza12Špicarová Ivana12
Pokorná Helena21Malá Kateřina21
Klusáčková Zdeňka03Hájková Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17359:314TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Motlová Michaela
 
 
Hodková Jana
Šimůnková Stanislava
 
 
57-84 3110
2.Kotlanová MartinaŠimůnková Stanislava-8-4-8  0311
3.Motlová MichaelaSlatinská Nataša-76106 3121
4.Merhautová AlenaHodková Jana-8-5-14  0322
5.Motlová MichaelaŠimůnková Stanislava-9467 3132
6.Kotlanová MartinaMalá Jitka67-89 3142
7.Merhautová AlenaSlatinská Nataša101-95 3152
8.Motlová MichaelaMalá Jitka377  3062
9.Merhautová AlenaŠimůnková Stanislava-127-82-92363
10.Kotlanová MartinaSlatinská Nataša-8-6-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotlanová Martina12Šimůnková Stanislava21
Motlová Michaela30Slatinská Nataša12
Merhautová Alena12Hodková Jana10
   Malá Jitka02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy