Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13354:283SF SKK EL Nino Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Hana
Šafaříková Jana
 
 
Halodová Petra
Malá Božena
 
 
3-824 3110
2.Šafaříková JanaHalodová Petra-92-10-4 1311
3.Ratajová JanaMalá Božena8-81013 3121
4.Kaucká HanaOtrusinová Jitka6-968 3131
5.Ratajová JanaHalodová Petra-6-8-8  0332
6.Šafaříková JanaOtrusinová Jitka454  3042
7.Kaucká HanaMalá Božena6109  3052
8.Ratajová JanaOtrusinová Jitka664  3062
9.Kaucká HanaHalodová Petra9-6-6-6 1363
10.Šafaříková JanaMalá Božena35-76 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafaříková Jana21Halodová Petra30
Ratajová Jana21Malá Božena03
Kaucká Hana21Otrusinová Jitka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13 TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanclová Helena
Hošková Stanislava
 
 
Nováková Hana
Füllsacková Barbora
 
 
     3010
2.Vlachová JanaBulantová Pavla     1311
3.Hošková StanislavaFüllsacková Barbora     3021
4.Štanclová HelenaNováková Hana     3031
5.Hošková StanislavaBulantová Pavla     3041
6.Vlachová JanaNováková Hana     0342
7.Štanclová HelenaFüllsacková Barbora     2343
8.Hošková StanislavaNováková Hana     3153
9.Štanclová HelenaBulantová Pavla     3063
10.Vlachová JanaFüllsacková Barbora     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana03Bulantová Pavla12
Hošková Stanislava30Füllsacková Barbora21
Štanclová Helena21Nováková Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18392:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bútorová Tereza
Prostějovská Lada
 
 
Petříková Michaela
Šišková Gabriela
 
 
-9-79-12 1301
2.Pejřilová KristýnaHleděncová Adéla-10-104-9 1302
3.Bútorová TerezaPetříková Michaela-11-426-102303
4.Prostějovská LadaŠišková Gabriela-10464 3113
5.Bútorová TerezaHleděncová Adéla6910  3023
6.Pejřilová KristýnaŠišková Gabriela625  3033
7.Prostějovská LadaPetříková Michaela-4-98-4 1334
8.Bútorová TerezaŠišková Gabriela547  3044
9.Prostějovská LadaHleděncová Adéla-10-965-62345
10.Pejřilová KristýnaPetříková Michaela-7-547123255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pejřilová Kristýna21Hleděncová Adéla21
Bútorová Tereza21Petříková Michaela21
Prostějovská Lada12Šišková Gabriela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:21 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysušilová Stanislava
Balková Růžena
 
 
Medalová Anna
Marková Lucie
 
 
     3110
2.Vysušilová StanislavaMedalová Anna     0311
3.Balková RůženaMarková Lucie     1312
4.Luňová ZuzanaWO    0313
5.Balková RůženaMedalová Anna     0314
6.Vysušilová StanislavaLuňová Zuzana     3024
7.Marková LucieWO    0325
8.Balková RůženaLuňová Zuzana     3235
9.Medalová AnnaWO    0336
10.Vysušilová StanislavaMarková Lucie     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vysušilová Stanislava21Medalová Anna20
Balková Růžena12Marková Lucie11
   Luňová Zuzana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:86:25 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
     0301
2.Filová SimonaJeřábková Dana     0302
3.Zubíková ZdeňkaKriegerová Helena     0303
4.Bláhová KateřinaFüri Silvia     3013
5.Zubíková ZdeňkaJeřábková Dana     0314
6.Filová SimonaFüri Silvia     0315
7.Bláhová KateřinaKriegerová Helena     0316
8.Zubíková ZdeňkaFüri Silvia     3126
9.Bláhová KateřinaJeřábková Dana     0327
10.Filová SimonaKriegerová Helena     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filová Simona03Jeřábková Dana30
Zubíková Zdeňka12Kriegerová Helena30
Bláhová Kateřina12Füri Silvia12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:12 TJ Přední Kopanina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Stanislava
Portešová Hana
 
 
Drgoňová Scheubová Lenka
Hradská Veronika
 
 
     2301
2.Portešová HanaDrgoňová Scheubová Lenka     2302
3.Částková StanislavaHradská Veronika     3012
4.Kyselá ZdeňkaWO    3022
5.Částková StanislavaDrgoňová Scheubová Lenka     0323
6.Portešová HanaWO    3033
7.Kyselá ZdeňkaHradská Veronika     3043
8.Částková StanislavaWO    3053
9.Kyselá ZdeňkaDrgoňová Scheubová Lenka     0354
10.Portešová HanaHradská Veronika     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Portešová Hana11Drgoňová Scheubová Lenka30
Částková Stanislava11Hradská Veronika03
Kyselá Zdeňka11   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy