Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34647:651TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Fridrich Bronislav
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
810-99 3110
2.Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
Papež Radek
Strouhal Jiří
 
 
-7-69-7 1311
3.Suský StanislavKolář Petr910-107 3121
4.Valoušek FrantišekMaška Květoslav-2-7-4  0322
5.Berka PetrPapež Radek1-8-8-6 1323
6.Vala VítězslavStrouhal Jiří951  3033
7.Valoušek FrantišekKolář Petr10-8-98-92334
8.Berka PetrMaška Květoslav-3-5-4  0335
9.Vala VítězslavPapež Radek667  3045
10.Suský StanislavStrouhal Jiří-6457 3155
11.Berka PetrKolář Petr9-898 3165
12.Vala VítězslavMaška Květoslav-76-8993275
13.Suský StanislavPapež Radek-67-7-3 1376
14.Fridrich BronislavStrouhal Jiří98-96 3186
15.Vala VítězslavKolář Petr8-779 3196
16.Suský StanislavMaška Květoslav-14-6-7 1397
17.Fridrich BronislavPapež Radek-8-678432107
18.Berka PetrStrouhal Jiří9-8-99-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Stanislav22Kolář Petr13
Valoušek František02Maška Květoslav31
Berka Petr13Papež Radek22
Vala Vítězslav40Strouhal Jiří13
Fridrich Bronislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35644:655TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Růžička Jaroslav
Šafařík Václav st.
 
 
7-69-583210
2.Goliáš Petr
Mrkvica Aleš
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
-2-4-7  0311
3.Ponížil DavidFiala Jiří644  3021
4.Goliáš PetrŠafařík Václav st.7-2-6-5 1322
5.Zouhar RudolfCitterbard Oldřich9-693 3132
6.Mrkvica AlešRůžička Jaroslav913-1118 3142
7.Goliáš PetrFiala Jiří-9-84-9 1343
8.Zouhar RudolfŠafařík Václav st.-7-9-9  0344
9.Mrkvica AlešCitterbard Oldřich9-810-933254
10.Ponížil DavidRůžička Jaroslav6-777 3164
11.Zouhar RudolfFiala Jiří-10844 3174
12.Mrkvica AlešŠafařík Václav st.-7-5-4  0375
13.Ponížil DavidCitterbard Oldřich5-8106 3185
14.Goliáš PetrRůžička Jaroslav-8-6-5  0386
15.Mrkvica AlešFiala Jiří-8-611-9 1387
16.Ponížil DavidŠafařík Václav st.6-9911 3197
17.Goliáš PetrCitterbard Oldřich-5510-6-72398
18.Zouhar RudolfRůžička Jaroslav8-799 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ponížil David40Fiala Jiří22
Goliáš Petr04Šafařík Václav st.31
Zouhar Rudolf31Citterbard Oldřich13
Mrkvica Aleš22Růžička Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2012 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44587:649TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litavský Pavel
Koníček Marek
 
 
Stávek Jaroslav
Stávek Radim
 
 
-4-9-7  0301
2.Sláma Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
210-5-7103211
3.Pfeffer MilanProkeš Zdeněk-9-6-4  0312
4.Sláma MiroslavStávek Radim47-8-853222
5.Koníček MarekStávek Jaroslav-4-9-7  0323
6.Litavský PavelPinkas Václav-9-7-10  0324
7.Sláma MiroslavProkeš Zdeněk-9-411-5 1325
8.Koníček MarekStávek Radim6-6-9773235
9.Litavský PavelStávek Jaroslav-2-4-14  0336
10.Pfeffer MilanPinkas Václav-9-56-10 1337
11.Koníček MarekProkeš Zdeněk699  3047
12.Litavský PavelStávek Radim9-9-4-7 1348
13.Pfeffer MilanStávek Jaroslav-10-910-8 1349
14.Sláma MiroslavPinkas Václav-87-8-6 13410
15.Litavský PavelProkeš Zdeněk-910-8-4 13411
16.Pfeffer MilanStávek Radim-8-7-6  03412
17.Sláma MiroslavStávek Jaroslav10-7-89332512
18.Koníček MarekPinkas VáclavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeffer Milan04Prokeš Zdeněk31
Sláma Miroslav22Stávek Radim22
Koníček Marek21Stávek Jaroslav31
Litavský Pavel04Pinkas Václav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12677:413TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Polášek Miroslav
 
 
WO    3010
2.Klabusay Martin
Kuchař Pavel
 
 
Bartošek František
Fojtík Jaroslav
 
 
-6786 3120
3.Hušek JindřichPolášek Miroslav8-665 3130
4.Hušek JanBartošek František4810  3040
5.Klabusay MartinFojtík Jaroslav-794-943250
6.Kuchař PavelWO    3060
7.Hušek JanPolášek Miroslav5-798 3170
8.Klabusay MartinBartošek František766  3080
9.Kuchař PavelFojtík Jaroslav88-510 3190
10.Hušek JindřichWO    30100
11.Klabusay MartinPolášek Miroslav-6109-71032110
12.Kuchař PavelBartošek František94-7-5832120
13.Hušek JindřichFojtík Jaroslav799  30130
14.Hušek JanWO    30140
15.Kuchař PavelPolášek Miroslav-6-847932150
16.Hušek JindřichBartošek František895  30160
17.Hušek JanFojtík Jaroslav369  30170
18.Klabusay MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hušek Jindřich30Polášek Miroslav04
Hušek Jan30Bartošek František04
Klabusay Martin30Fojtík Jaroslav04
Kuchař Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34604:565TJ Sokol Křepice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Šafařík Roman
 
 
Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
7-8-7-7 1301
2.Godany Milan
Bílek Jan
 
 
Maška Roman
Sedláček Aleš
 
 
-6-8-9  0302
3.Dostoupil JiříPokorný Radek91-79 3112
4.Šafařík RomanMaška Roman688  3022
5.Bílek JanSedláček Aleš87-7-9-92323
6.Godany MilanZástěra Libor-7-9-9  0324
7.Šafařík RomanPokorný Radek79-5-8-72325
8.Bílek JanMaška Roman7-9-8-7 1326
9.Godany MilanSedláček Aleš-789-693236
10.Dostoupil JiříZástěra Libor-9-7-9  0337
11.Bílek JanPokorný Radek-10-9-7  0338
12.Godany MilanMaška Petr8710  3048
13.Dostoupil JiříSedláček Aleš896  3058
14.Šafařík RomanZástěra Libor-68-6-7 1359
15.Godany MilanPokorný Radek-9-7-8  03510
16.Dostoupil JiříMaška Petr67-99 31610
17.Šafařík RomanSedláček AlešWO    30710
18.Bílek JanZástěra LiborWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostoupil Jiří31Pokorný Radek31
Šafařík Roman12Maška Roman11
Bílek Jan03Sedláček Aleš12
Godany Milan22Zástěra Libor30
   Maška Petr02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38659:660Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Svoboda Michal
Baťka Stanislav
 
 
-99-8-8 1301
2.Vozdecký Jaromír
Halas Pavel st.
 
 
Pagáč Martin
Měřínský Jiří
 
 
-10-115-8 1302
3.Vozdecký JaromírMěřínský Jiří5-983 3112
4.Halas Pavel st.Baťka Stanislav8-8514 3122
5.Ryšavý LuděkSvoboda Michal-7-9-11  0323
6.Svoboda AlešPagáč Martin7-4-103103233
7.Halas Pavel st.Měřínský Jiří4-8-4793243
8.Ryšavý LuděkBaťka Stanislav-7-8-7  0344
9.Svoboda AlešSvoboda Michal-99-8-5 1345
10.Vozdecký JaromírPagáč Martin-6-7-9  0346
11.Ryšavý LuděkMěřínský Jiří6147  3056
12.Svoboda AlešBaťka Stanislav9145  3066
13.Vozdecký JaromírSvoboda Michal7-1279 3176
14.Halas Pavel st.Pagáč Martin4-2-65-32377
15.Svoboda AlešMěřínský Jiří39-96 3187
16.Vozdecký JaromírBaťka Stanislav-92-7-4 1388
17.Halas Pavel st.Svoboda Michal-10-76-6 1389
18.Ryšavý LuděkPagáč Martin5-28-5-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vozdecký Jaromír22Měřínský Jiří04
Halas Pavel st.22Baťka Stanislav22
Ryšavý Luděk13Svoboda Michal31
Svoboda Aleš31Pagáč Martin31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy