Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12258:247TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Novák Jiří ml.
 
 
Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
565  3010
2.Pavelka DanielWO    0311
3.Soukal Jiří ml.Pokorný Petr636  3021
4.Novák Jiří ml.Zmrzlík Pavel445  3031
5.Soukal Jiří ml.Pavelka Daniel5210  3041
6.Zmrzlík PavelWO    0342
7.Novák Jiří ml.Pokorný Petr3115  3052
8.Soukal Jiří ml.Zmrzlík Pavel2-784 3162
9.Novák Jiří ml.Pavelka Daniel-97-8593272
10.Pokorný PetrWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Soukal Jiří ml.30Pavelka Daniel02
Novák Jiří ml.30Pokorný Petr02
   Zmrzlík Pavel02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8369:239TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Průdek Filip
Suský Patrik
 
 
544  3010
2.Kubík JosefPrůdek Filip9-998 3120
3.Šíblová SáraZlámal Vojtěch-94-81083230
4.Hoch VítekSuský Patrik283  3040
5.Šíblová SáraPrůdek Filip610-92 3150
6.Kubík JosefStraka Daniel335  3060
7.Hoch VítekZlámal Vojtěch4131  3070
8.Šíblová SáraStraka Daniel433  3080
9.Křivka ŠtěpánPrůdek Filip-5-9-6  0381
10.Kubík JosefZlámal Vojtěch7-1138 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubík Josef30Průdek Filip12
Šíblová Sára30Zlámal Vojtěch03
Hoch Vítek20Suský Patrik01
Křivka Štěpán01Straka Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0334:180MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Kryštof
Vacek Jan
 
 
Růžičková Natálie
Vašíčková Martina
 
 
975  3010
2.Cerovská NikolFabikovič Daniel958  3020
3.Tomek KryštofVašíčková Martina777  3030
4.Vacek JanRůžičková Natálie2126  3040
5.Tomek KryštofFabikovič Daniel147  3050
6.Vališ DominikRůžičková Natálie321  3060
7.Vacek JanVašíčková Martina4610  3070
8.Tomek KryštofRůžičková Natálie866  3080
9.Vacek JanFabikovič Daniel864  3090
10.Vališ DominikBruckner Tomáš956  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cerovská Nikol10Fabikovič Daniel03
Tomek Kryštof30Vašíčková Martina02
Vacek Jan30Růžičková Natálie03
Vališ Dominik20Bruckner Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2012 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30166:342TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brada Michal
Petrla Jan
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
-1-5-5  0301
2.Ciprys JiříBlažek Petr-4-6-1  0302
3.Brada MichalJanoušek Tomáš-5-5-4  0303
4.Petrla JanSvoboda Petr-5-0-2  0304
5.Brada MichalBlažek Petr-5-2-3  0305
6.Ciprys JiříSvoboda Petr-7-6-5  0306
7.Petrla JanJanoušek Tomáš-5-710-6 1307
8.Brada MichalSvoboda Petr-6-5-7  0308
9.Petrla JanBlažek Petr-7-7-6  0309
10.Ciprys JiříJanoušek Tomáš-7-9-11  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ciprys Jiří03Blažek Petr30
Brada Michal03Janoušek Tomáš30
Petrla Jan03Svoboda Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2012 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16358:318TJ Agrotec Hustopeče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Pleskač Jan
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
339  3010
2.Pleskač JanSlavík Jakub668  3020
3.Hytych JakubSlavík Ondřej-6-6-8  0321
4.Groh PetrZimolka David-977-1173231
5.Hytych JakubSlavík Jakub-14-999-42332
6.Pleskač JanZimolka David972  3042
7.Groh PetrSlavík Ondřej-39-109-22343
8.Hytych JakubZimolka David113  3053
9.Groh PetrSlavík Jakub-11-4-8  0354
10.Pleskač JanSlavík Ondřej-6-55483264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pleskač Jan30Slavík Jakub21
Hytych Jakub12Slavík Ondřej21
Groh Petr12Zimolka David03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy