Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací termín: čtvrtek 19:15 - Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 Avia Čakovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
Prostějovská Lada
Šafaříková Jana
 
 
     3110
2.Matoušková AndreaWurmová Eva     3120
3.Strnadová KarolínaProstějovská Lada     3130
4.Petříková MichaelaŠafaříková Jana     3240
5.Strnadová KarolínaWurmová Eva     3150
6.Matoušková AndreaŠafaříková Jana     3260
7.Petříková MichaelaProstějovská Lada     3070
8.Strnadová KarolínaŠafaříková Jana     3080
9.Petříková MichaelaWurmová Eva     3290
10.Matoušková AndreaProstějovská Lada     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea30Wurmová Eva03
Strnadová Karolína30Prostějovská Lada03
Petříková Michaela30Šafaříková Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 7, 24, stanice Bohemians.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:237TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špačková Zdeňka
Kačírková Martina
 
 
Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
-8103-953210
2.Špačková ZdeňkaBulantová Pavla8713  3020
3.Bláhová MilenaFüllsacková Barbora-7924 3130
4.Kačírková MartinaNováková Hana475  3040
5.Bláhová MilenaBulantová Pavla-6975 3150
6.Špačková ZdeňkaNováková Hana843  3060
7.Kačírková MartinaČápová Kateřina461  3070
8.Bláhová MilenaNováková Hana293  3080
9.Kačírková MartinaBulantová Pavla-64-8963290
10.Špačková ZdeňkaČápová Kateřina185  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špačková Zdeňka30Bulantová Pavla03
Bláhová Milena30Füllsacková Barbora01
Kačírková Martina30Nováková Hana03
   Čápová Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15, Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13 TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Maršíková Jitka
 
 
Motlová Michaela
Nováková Ivana
 
 
     1301
2.Bartoňová JitkaNováková Ivana     1302
3.Maršíková JitkaKotlanová Martina     3012
4.Přádová BlankaMotlová Michaela     3022
5.Maršíková JitkaNováková Ivana     0323
6.Bartoňová JitkaMotlová Michaela     1324
7.Přádová BlankaKotlanová Martina     3134
8.Maršíková JitkaMotlová Michaela     3044
9.Přádová BlankaNováková Ivana     3054
10.Bartoňová JitkaKotlanová Martina     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Jitka12Nováková Ivana21
Maršíková Jitka21Kotlanová Martina03
Přádová Blanka30Motlová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:14365:315TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
Opravilová Scheubová Lucie
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
-5-6119-102301
2.Adamčíková DanaDrgoňová Veronika545  3011
3.Stočesová SilvieOpravilová Scheubová Lucie-87-6-10 1312
4.Chalupová LudmilaDrgoňová Scheubová Lenka7-6-8-9 1313
5.Stočesová SilvieDrgoňová Veronika654  3023
6.Adamčíková DanaDrgoňová Scheubová Lenka857  3033
7.Chalupová LudmilaOpravilová Scheubová Lucie-99-8-9 1334
8.Stočesová SilvieDrgoňová Scheubová Lenka10-876 3144
9.Chalupová LudmilaDrgoňová Veronika853  3054
10.Adamčíková DanaOpravilová Scheubová Lucie-69109 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Adamčíková Dana30Drgoňová Veronika03
Stočesová Silvie21Opravilová Scheubová Lucie21
Chalupová Ludmila12Drgoňová Scheubová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:30, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21342:359TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Hodková Jana
 
 
Polednová Petra
Vinklářová Veronika
 
 
-669-653210
2.Vrzalová JitkaLuňová Veronika783  3020
3.Hodková JanaPolednová Petra-81378 3130
4.Malá JitkaVítková Hana-6-3-9  0331
5.Hodková JanaLuňová Veronika8-11-310-82332
6.Vrzalová JitkaVítková Hana-81-3-4 1333
7.Malá JitkaPolednová Petra-8-10-7  0334
8.Hodková JanaVítková Hana-4-6-8  0335
9.Malá JitkaLuňová Veronika-11912-7-92336
10.Vrzalová JitkaPolednová Petra4211  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrzalová Jitka21Luňová Veronika21
Hodková Jana12Polednová Petra12
Malá Jitka03Vítková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25295:364SF SKK EL Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Bútorová Tereza
Pokorná Helena
 
 
9-99-853210
2.Koderová MarianaDlouhá Marie-5-5-5  0311
3.Kriegerová HelenaPokorná Helena-7-69-5 1312
4.Jeřábková DanaBútorová Tereza-6-7-8  0313
5.Kriegerová HelenaDlouhá Marie-7-66-5 1314
6.Koderová MarianaBútorová Tereza-68106 3124
7.Jeřábková DanaPokorná Helena-5-7-9  0325
8.Kriegerová HelenaBútorová Tereza67-95 3135
9.Jeřábková DanaDlouhá Marie-6-59-4 1336
10.Koderová MarianaPokorná Helena-9-6-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koderová Mariana12Dlouhá Marie30
Kriegerová Helena12Pokorná Helena30
Jeřábková Dana03Bútorová Tereza12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS