Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8664:415MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morc Dominik
Vacek Jan
 
 
Mrenica Ondřej
Tomola Jaroslav
 
 
1065  3010
2.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Svoboda Zdeněk
Smíšek Libor
 
 
326  3020
3.Fabikovič DanielMrenica Ondřej212-72 3130
4.Vacek JanTomola Jaroslav666  3040
5.Bruckner TomášSvoboda Zdeněk3-875 3150
6.Morc DominikSmíšek Libor7711  3060
7.Vacek JanMrenica Ondřej234  3070
8.Bruckner TomášTomola Jaroslav-5896 3180
9.Morc DominikSvoboda Zdeněk76-7-1093290
10.Růžičková NatálieSmíšek Libor4-8910 31100
11.Bruckner TomášMrenica Ondřej477  30110
12.Morc DominikTomola Jaroslav57-79 31120
13.Růžičková NatálieSvoboda Zdeněk253  30130
14.Vacek JanSmíšek Libor985  30140
15.Morc DominikMrenica Ondřej-10137 31150
16.Růžičková NatálieTomola Jaroslav9910  30160
17.Vacek JanSvoboda Zdeněk481  30170
18.Bruckner TomášSmíšek Libor775  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabikovič Daniel10Mrenica Ondřej04
Vacek Jan40Tomola Jaroslav04
Bruckner Tomáš40Svoboda Zdeněk04
Morc Dominik40Smíšek Libor04
Růžičková Natálie30   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3627:333TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Kalus Tomáš
Vodáková Aneta
 
 
3109  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Jakubčík Václav
Svoboda Petr
 
 
268  3020
3.Straka DominikJakubčík Václav458  3030
4.Polášek PatrikSvoboda Petr7914  3040
5.Pluháček RadekVodáková Aneta476  3050
6.Průdek DanielKalus Tomáš26-93 3160
7.Polášek PatrikJakubčík Václav365  3070
8.Pluháček RadekSvoboda Petr474  3080
9.Průdek DanielVodáková Aneta27-86 3190
10.Straka DominikKalus Tomáš856  30100
11.Pluháček RadekJakubčík Václav464  30110
12.Průdek DanielSvoboda Petr-8674 31120
13.Straka DominikVodáková Aneta854  30130
14.Polášek PatrikKalus Tomáš624  30140
15.Průdek DanielJakubčík Václav254  30150
16.Straka DominikSvoboda Petr5611  30160
17.Polášek PatrikVodáková Aneta567  30170
18.Pluháček RadekKalus Tomáš247  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Dominik40Jakubčík Václav04
Polášek Patrik40Svoboda Petr04
Pluháček Radek40Vodáková Aneta04
Průdek Daniel40Kalus Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19595:490Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
Dolíhal Luděk
Dostál Martin
 
 
465  3010
2.Kružík David
Kružík Leoš
 
 
Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
1065  3020
3.Kružík DavidDolíhal Luděk765  3030
4.Gregor MiroslavDostál Martin658  3040
5.Měřínský JiříFojtík Miloš539  3050
6.Kružík LeošHančkr Karel9-449 3160
7.Gregor MiroslavDolíhal Luděk95-8-573270
8.Loukota Zdeněk ml.Dostál Martin-3-9-6  0371
9.Kružík LeošFojtík Miloš-7597 3181
10.Kružík DavidHančkr Karel-382-3-42382
11.Loukota Zdeněk ml.Dolíhal Luděk-6-6-6  0383
12.Kružík LeošDostál Martin1109  3093
13.Kružík DavidFojtík Miloš778  30103
14.Gregor MiroslavHančkr Karel10-768 31113
15.Kružík LeošDolíhal Luděk-5-9-4  03114
16.Kružík DavidDostál Martin247  30124
17.Gregor MiroslavFojtík Miloš682  30134
18.Loukota Zdeněk ml.Hančkr Karel-58-89532144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kružík David31Dolíhal Luděk22
Gregor Miroslav40Dostál Martin13
Měřínský Jiří10Fojtík Miloš04
Kružík Leoš31Hančkr Karel13
Loukota Zdeněk ml.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:34478:464TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Franzberger František
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-999-11-52301
2.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Mikulica Miroslav
 
 
WO    3011
3.Franzberger FrantišekMikulica Miroslav7512  3021
4.Halámek ZdeněkStraka Vlastimil-5-4-10  0322
5.Halámek RadekVala Jaroslav-3-5-2  0323
6.Halámek JakubWO    3033
7.Halámek ZdeněkMikulica Miroslav-6-8-5  0334
8.Halámek RadekStraka Vlastimil-4-411-5 1335
9.Halámek JakubVala Jaroslav-1-5-3  0336
10.Franzberger FrantišekWO    3046
11.Halámek RadekMikulica Miroslav-4-4-5  0347
12.Halámek JakubStraka Vlastimil-9-78-5 1348
13.Franzberger FrantišekVala Jaroslav-9-7-7  0349
14.Halámek ZdeněkWO    3059
15.Halámek JakubMikulica Miroslav-7-8-5  03510
16.Franzberger FrantišekStraka Vlastimil-7899 31610
17.Halámek ZdeněkVala Jaroslav-5-8-6  03611
18.Halámek RadekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franzberger František21Mikulica Miroslav31
Halámek Zdeněk03Straka Vlastimil31
Halámek Radek03Vala Jaroslav40
Halámek Jakub03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, NikolčickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21609:476Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Slavík Jakub
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
958  3010
2.Stejskal Libor
Vokál Radek
 
 
Vlach Radomír
Presl Michal
 
 
68-116 3120
3.Hanák FrantišekSlabyhoudek Václav-5-6-11  0321
4.Vokál RadekPatka Jiří216  3031
5.Halas Pavel st.Presl Michal547  3041
6.Stejskal LiborKolínský Michal9-102-863251
7.Slavík JakubSlabyhoudek Václav-8-6-7  0352
8.Halas Pavel st.Patka Jiří733  3062
9.Stejskal LiborPresl Michal5713  3072
10.Hanák FrantišekKolínský Michal5-9-8-14 1373
11.Halas Pavel st.Slabyhoudek Václav556  3083
12.Stejskal LiborPatka Jiří-10472 3193
13.Hanák FrantišekVlach Radomír-7-10-2  0394
14.Slavík JakubKolínský Michal-67-54432104
15.Stejskal LiborSlabyhoudek Václav689  30114
16.Hanák FrantišekPatka Jiří1078  30124
17.Slavík JakubVlach Radomír-8-7-6  03125
18.Halas Pavel st.Kolínský Michal356  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák František13Slabyhoudek Václav22
Vokál Radek10Patka Jiří04
Halas Pavel st.40Presl Michal02
Stejskal Libor40Kolínský Michal13
Slavík Jakub12Vlach Radomír20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy