Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Finále OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 04. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:0166:78MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská NikolZmrzlík Pavel365  3010
2.Vališ DominikPokorný Petr382  3020
3.Vacek JanPavelka Daniel244  3030
4.Vališ DominikZmrzlík Pavel756  3040
5.Cerovská NikolPavelka Daniel4910  3050
6.Vacek JanPokorný Petr5    10  
7.Vališ DominikPavelka Daniel         
8.Vacek JanZmrzlík Pavel         
9.Cerovská NikolPokorný Petr         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Cerovská Nikol20Zmrzlík Pavel02
Vališ Dominik20Pokorný Petr01
Vacek Jan10Pavelka Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Finále OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 04. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:315:15268:267TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří74-101 3110
2.Soukal Jiří ml.Pleskač Jan8-910-853220
3.Růžička Filip-4-3-5  0321
4.Soukal Jiří ml.Šubík Jiří28-146 3131
5.Růžička Filip-4-8-6  0332
6.Pleskač Jan47-8-973242
7.Soukal Jiří ml.Růžička Filip-7-3-3  0343
8.Šubík Jiří1098  3053
9.Pleskač Jan-11-4   02  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
32Šubík Jiří03
Soukal Jiří ml.21Pleskač Jan02
   Růžička Filip30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy