Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:35 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Vašátko Zdeněk
 
 
Gaydoš Vít
Paleček David
 
 
     2301
2.Charamza Ondřej ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Kocáb Jan
Šenk Jakub
 
 
     0302
3.Vašátko ZdeněkGaydoš Vít     3212
4.Nguyen Ngoc BachŠenk Jakub     3222
5.Charamza Ondřej ml.Paleček David     1323
6.Melichar JiříKocáb Jan     2324
7.Nguyen Ngoc BachGaydoš Vít     3234
8.Charamza Ondřej ml.Šenk Jakub     1335
9.Melichar JiříPaleček David     3045
10.Vašátko ZdeněkKocáb Jan     3055
11.Charamza Ondřej ml.Gaydoš Vít     1356
12.Melichar JiříŠenk Jakub     3266
13.Vašátko ZdeněkPaleček David     3276
14.Nguyen Ngoc BachKocáb Jan     1377
15.Melichar JiříGaydoš Vít     3287
16.Vašátko ZdeněkŠenk Jakub     3297
17.Nguyen Ngoc BachPaleček David     30107
18.Charamza Ondřej ml.Kocáb Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašátko Zdeněk40Gaydoš Vít13
Nguyen Ngoc Bach31Šenk Jakub13
Charamza Ondřej ml.03Paleček David13
Melichar Jiří31Kocáb Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:15, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35510:578TJ Slovan Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Brož Pavel
Kézr Aleš
 
 
-8-4044-7 1301
2.Kučala Viktor
Mareček Vladislav
 
 
Birnbaum Erik
Maršík Richard
 
 
-98-71073211
3.Kučala ViktorMaršík Richard-810-7-9 1312
4.Hrbáček MilanBirnbaum Erik-81097 3122
5.Mareček VladislavKézr Aleš-7-8-6  0323
6.Pešina JiříBrož Pavel-96-6-8 1324
7.Hrbáček MilanMaršík Richard-11-8-4  0325
8.Mareček VladislavBirnbaum Erik-6-104493235
9.Pešina JiříKézr Aleš-6-7-5  0336
10.Kučala ViktorBrož Pavel-9-7-8  0337
11.Mareček VladislavMaršík Richard-7-5-4  0338
12.Pešina JiříBirnbaum Erik487  3048
13.Kučala ViktorKézr Aleš-9-6-7  0349
14.Hrbáček MilanBrož Pavel-16-85-6 13410
15.Pešina JiříMaršík Richard         
16.Kučala ViktorBirnbaum Erik         
17.Hrbáček MilanKézr Aleš         
18.Mareček VladislavBrož Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučala Viktor03Maršík Richard30
Hrbáček Milan12Birnbaum Erik03
Mareček Vladislav12Kézr Aleš30
Pešina Jiří12Brož Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:30, Sokolovna TJ STŘÍŽKOV, Habartická 200/5, Střížkov, Praha 9, METRO C STŘÍŽKOV, pak 400 m pěšky: do ul. Teplická, mezi prvním a druhým panel. domem zahnout doleva.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 TJ Střížkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Oto
Kočvara Martin
 
 
Charamza Ondřej st.
Vich Pavel
 
 
     2301
2.Fišar Jiří
Rulec Jakub
 
 
Juklík Tomáš
Šimberský Jiří
 
 
     3111
3.Kočvara MartinJuklík Tomáš     0312
4.Rulec JakubCharamza Ondřej st.     0313
5.Fišar JiříVich Pavel     3123
6.Urban OtoŠimberský Jiří     3033
7.Rulec JakubJuklík Tomáš     2334
8.Fišar JiříCharamza Ondřej st.     3144
9.Urban OtoVich Pavel     3054
10.Kočvara MartinŠimberský Jiří     3064
11.Fišar JiříJuklík Tomáš     2365
12.Urban OtoCharamza Ondřej st.     0366
13.Kočvara MartinVich Pavel     3076
14.Rulec JakubŠimberský Jiří     3086
15.Urban OtoJuklík Tomáš     3196
16.Kočvara MartinCharamza Ondřej st.     32106
17.Rulec JakubVich Pavel         
18.Fišar JiříŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin31Juklík Tomáš31
Rulec Jakub12Charamza Ondřej st.22
Fišar Jiří21Vich Pavel03
Urban Oto31Šimberský Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36667:662TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Průša David
 
 
Plachý Ladislav
Remeš Zdeněk
 
 
9-97-1073210
2.Kala Petr
Slobodzian Adam
 
 
Plášek Pavel
Ezr Václav
 
 
5-6-6413220
3.Marat PetrPlášek Pavel-8107-7-82321
4.Průša DavidRemeš Zdeněk9-79-293231
5.Slobodzian AdamPlachý Ladislav-5-6-1  0332
6.Kala PetrEzr Václav-66-12-9 1333
7.Průša DavidPlášek Pavel-687-10-102334
8.Slobodzian AdamRemeš Zdeněk-9-96853244
9.Kala PetrPlachý Ladislav-861-983254
10.Marat PetrEzr Václav-8-8-8  0355
11.Slobodzian AdamPlášek Pavel-410-3-1 1356
12.Kala PetrRemeš Zdeněk559  3066
13.Marat PetrPlachý Ladislav-10698 3176
14.Průša DavidEzr Václav796  3086
15.Kala PetrPlášek Pavel-8-2-9  0387
16.Marat PetrRemeš Zdeněk1057  3097
17.Průša DavidPlachý Ladislav-910-9-11 1398
18.Slobodzian AdamEzr Václav-21045 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marat Petr22Plášek Pavel40
Průša David22Remeš Zdeněk04
Slobodzian Adam22Plachý Ladislav22
Kala Petr22Ezr Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36458:528TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselá Jaroslava
Novotný Petr
 
 
Kačaba Vojtěch
Srnka Jan
 
 
-6-66663210
2.Šimáček Milan
Herout Tomáš
 
 
Drechsler Petr
Hrabě Václav
 
 
6-6-6-6 1311
3.Novotný PetrDrechsler Petr-6-6-6  0312
4.Šimáček MilanPlch Jiří st.-6-66663222
5.Herout TomášKačaba Vojtěch6-666 3132
6.Veselá JaroslavaHrabě Václav-66-66-62333
7.Šimáček MilanDrechsler Petr-6-6-6  0334
8.Herout TomášPlch Jiří st.-66-6-6 1335
9.Veselá JaroslavaKačaba Vojtěch6-6-6-6 1336
10.Novotný PetrHrabě Václav-6-6-6  0337
11.Herout TomášDrechsler Petr-6-6-6  0338
12.Veselá JaroslavaPlch Jiří st.666  3048
13.Novotný PetrKačaba Vojtěch66-66 3158
14.Šimáček MilanHrabě Václav-66-6-6 1359
15.Veselá JaroslavaDrechsler Petr-66-6-6 13510
16.Novotný PetrPlch Jiří st.         
17.Šimáček MilanKačaba Vojtěch         
18.Herout TomášHrabě Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr12Drechsler Petr40
Šimáček Milan12Plch Jiří st.12
Herout Tomáš12Kačaba Vojtěch12
Veselá Jaroslava13Hrabě Václav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:17559:451AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Lukáš
Martiška Jan
 
 
Zámyslický Jaroslav
Martinec Tomáš
 
 
4-116-9-82301
2.Lánský Jakub
Vajbar Michal
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-71144 3111
3.Martiška JanMartinec Tomáš109-63 3121
4.Vajbar MichalKoděra Miloš-1011-119-62322
5.Adam LukášAmbrož Adam785  3032
6.Lánský JakubZámyslický Jaroslav-10336 3142
7.Vajbar MichalMartinec Tomáš-79-99-42343
8.Adam LukášKoděra Miloš9-86-8-92344
9.Lánský JakubAmbrož Adam9109  3054
10.Martiška JanZámyslický Jaroslav546  3064
11.Adam LukášMartinec Tomáš9-649 3174
12.Lánský JakubKoděra Miloš938  3084
13.Martiška JanAmbrož Adam257  3094
14.Vajbar MichalZámyslický Jaroslav-6896 31104
15.Lánský JakubMartinec Tomáš         
16.Martiška JanKoděra Miloš         
17.Vajbar MichalAmbrož Adam         
18.Adam LukášZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martiška Jan30Martinec Tomáš12
Vajbar Michal12Koděra Miloš21
Adam Lukáš21Ambrož Adam03
Lánský Jakub30Zámyslický Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS