Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 18:30, Za Sokolovnou 440, Praha 6-Suchdol, konečná bus 107 (Suchdol) od metra Dejvická, poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu (od běžeckého oválu). Souřadnice GPS 50.13935, 14.37796.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří st.
Zúbrik Mário
 
 
Jankovec Jiří
Luxemburk Jaroslav
 
 
     3110
2.Hojovec Ondřej
Růžička Václav
 
 
Růžička Vladimír
Trávníček Michal
 
 
     1311
3.Růžička VáclavTrávníček Michal     1312
4.Zúbrik MárioRůžička Vladimír     1313
5.Hojovec OndřejJankovec Jiří     2314
6.Jirásek Jiří st.Luxemburk Jaroslav     1315
7.Zúbrik MárioTrávníček Michal     3225
8.Hojovec OndřejRůžička Vladimír     2326
9.Jirásek Jiří st.Jankovec Jiří     3236
10.Růžička VáclavLuxemburk Jaroslav     0337
11.Hojovec OndřejTrávníček Michal     0338
12.Jirásek Jiří st.Růžička Vladimír     1339
13.Růžička VáclavJankovec Jiří     03310
14.Zúbrik MárioLuxemburk Jaroslav         
15.Jirásek Jiří st.Trávníček Michal         
16.Růžička VáclavRůžička Vladimír         
17.Zúbrik MárioJankovec Jiří         
18.Hojovec OndřejLuxemburk Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav03Trávníček Michal21
Zúbrik Mário11Růžička Vladimír30
Hojovec Ondřej03Jankovec Jiří21
Jirásek Jiří st.12Luxemburk Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kartaš Zdeněk
Dyršmíd Milan
 
 
Kulveit Drahoslav
Boštíková Věra
 
 
     2301
2.Kruchina Jiří
Lukeš Petr
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
     0302
3.Kruchina JiříKulveit Drahoslav     2303
4.Kartaš ZdeněkSmrkovský Petr     2304
5.Lukeš PetrSemián Richard     3214
6.Dyršmíd MilanBoštíková Věra     2315
7.Kartaš ZdeněkKulveit Drahoslav     0316
8.Lukeš PetrSmrkovský Petr     3026
9.Dyršmíd MilanSemián Richard     3036
10.Kruchina JiříBoštíková Věra     3246
11.Lukeš PetrKulveit Drahoslav     0347
12.Dyršmíd MilanSmrkovský Petr     3157
13.Kruchina JiříSemián Richard     3167
14.Kartaš ZdeněkBoštíková Věra     3177
15.Dyršmíd MilanKulveit Drahoslav     1378
16.Kruchina JiříSmrkovský Petr     3088
17.Kartaš ZdeněkSemián Richard     3198
18.Lukeš PetrBoštíková Věra     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruchina Jiří31Kulveit Drahoslav40
Kartaš Zdeněk22Smrkovský Petr13
Lukeš Petr22Semián Richard04
Dyršmíd Milan22Boštíková Věra22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31637:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Jiří
Truc Petr ml.
 
 
Veselý Luboš
Pocz Štefan
 
 
-16-1347-62301
2.Hampl Pavel
Bialas Filip
 
 
Tůma Michal
Srb Vladimír
 
 
-7-1012-6 1302
3.Hampl PavelVeselý Luboš8-5-12-6 1303
4.Staněk JiříTůma Michal-12-4-1  0304
5.Truc Petr ml.Srb Vladimír5610  3014
6.Bialas FilipPocz Štefan-10968 3124
7.Staněk JiříVeselý Luboš5-999 3134
8.Truc Petr ml.Tůma Michal-12-87-2 1335
9.Bialas FilipSrb Vladimír668  3045
10.Hampl PavelPocz Štefan1167  3055
11.Truc Petr ml.Veselý Luboš-8-9-7  0356
12.Bialas FilipTůma Michal-4-8-6  0357
13.Hampl PavelSrb Vladimír646  3067
14.Staněk JiříPocz Štefan795  3077
15.Bialas FilipVeselý Luboš7-108-10-72378
16.Hampl PavelTůma Michal-87-9243288
17.Staněk JiříSrb Vladimír555  3098
18.Truc Petr ml.Pocz Štefan-2-108-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hampl Pavel31Veselý Luboš31
Staněk Jiří31Tůma Michal31
Truc Petr ml.13Srb Vladimír04
Bialas Filip22Pocz Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36503:553SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Středa Martin
 
 
Jež Dominik
Rejent Štěpán
 
 
-69-5-5 1301
2.Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
Macháček Oldřich
Novotný Miroslav
 
 
615  3011
3.Dolanský RomanJež Dominik-5107-9-82312
4.Nágr PavelMacháček Oldřich88-7-553222
5.Středa MartinRejent Štěpán-8-10-5  0323
6.Železný MiroslavNovotný Miroslav-56-7593233
7.Nágr PavelJež Dominik-8-10-7  0334
8.Středa MartinMacháček Oldřich-11-710-2 1335
9.Železný MiroslavRejent Štěpán-5-11-9  0336
10.Dolanský RomanNovotný Miroslav945  3046
11.Středa MartinJež Dominik-7-3-6  0347
12.Železný MiroslavMacháček Oldřich6-5-11-10 1348
13.Dolanský RomanRejent Štěpán-10-8-7  0349
14.Nágr PavelNovotný Miroslav6-6-7953259
15.Železný MiroslavJež Dominik-77-97-823510
16.Dolanský RomanMacháček Oldřich584  30  
17.Nágr PavelRejent Štěpán         
18.Středa MartinNovotný Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolanský Roman12Jež Dominik40
Nágr Pavel21Macháček Oldřich21
Středa Martin03Rejent Štěpán30
Železný Miroslav13Novotný Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118, 124, 205 do zastávky Na Strži nebo ze stanice Dvorce bus 118 výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37567:642TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Koubek Arnošt
 
 
Jelínek Tomáš
Ševčík Ivan
 
 
7811  3010
2.Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
Remunda Štěpán
Barcal Petr
 
 
-25108 3120
3.Berný LukášRemunda Štěpán-9-3-9  0321
4.Koubek ArnoštBarcal Petr11-68-483231
5.Hrubý VáclavJelínek Tomáš1126  3041
6.Kubera FrantišekŠevčík Ivan10-1298 3151
7.Koubek ArnoštRemunda Štěpán11-5-81283261
8.Hrubý VáclavBarcal Petr-5-1-6  0362
9.Kubera FrantišekJelínek Tomáš6-81011 3172
10.Berný Lukᚊevčík Ivan10-11-113-62373
11.Hrubý VáclavRemunda Štěpán-3-9-6  0374
12.Kubera FrantišekBarcal Petr-5-69-9 1375
13.Berný LukášJelínek Tomáš-6-5-11  0376
14.Koubek ArnoštŠevčík Ivan6-107-2-72377
15.Kubera FrantišekRemunda Štěpán-59-9-7 1378
16.Berný LukášBarcal Petr-9-10-9  0379
17.Koubek ArnoštJelínek Tomáš-6-6-7  03710
18.Hrubý VáclavŠevčík Ivan-4-6-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berný Lukáš04Remunda Štěpán31
Koubek Arnošt22Barcal Petr31
Hrubý Václav12Jelínek Tomáš22
Kubera František22Ševčík Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna TJ STŘÍŽKOV, Habartická 200/5, Střížkov, Praha 9, METRO C STŘÍŽKOV, pak 400 m pěšky: do ul. Teplická, mezi prvním a druhým panel. domem zahnout doleva.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23587:512TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolda Petr
Provazník Lukáš
 
 
Müller Václav
Pilina Jan
 
 
-3-9-8  0301
2.Stehlík Martin
Blažek Pavel
 
 
Fišer Martin
Holub Martin
 
 
869  3011
3.Blažek PavelFišer Martin-8-989-92312
4.Kolda PetrMüller Václav686  3022
5.Provazník LukášPilina Jan-109-6-7 1323
6.Stehlík MartinHolub Martin1038  3033
7.Kolda PetrFišer Martin-9-78-10 1334
8.Provazník LukášMüller Václav-6-107-11 1335
9.Stehlík MartinPilina Jan1247  3045
10.Blažek PavelHolub Martin845  3055
11.Provazník LukášFišer Martin-5-5-8  0356
12.Stehlík MartinMüller Václav665  3066
13.Blažek PavelPilina Jan-10-1171493276
14.Kolda PetrHolub Martin-11174 3186
15.Stehlík MartinFišer Martin377  3096
16.Blažek PavelMüller Václav128-9-9832106
17.Kolda PetrPilina Jan8114  30  
18.Provazník LukášHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Pavel31Fišer Martin31
Kolda Petr21Müller Václav13
Provazník Lukáš03Pilina Jan12
Stehlík Martin40Holub Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS