Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Chocová Alena
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
     3010
2.Štencek Jiří
Hadrava Petr
 
 
Lhoták Petr
Grossmannová Jana
 
 
     3120
3.Chocová AlenaKonopa Josef     3130
4.Hadrava PetrKrieger Karel     3040
5.Vaněk MartinLhoták Petr     3050
6.Štencek JiříGrossmannová Jana     3060
7.Hadrava PetrKonopa Josef     3070
8.Ťuík JanKrieger Karel     3280
9.Štencek JiříLhoták Petr     3290
10.Chocová AlenaGrossmannová Jana     30100
11.Ťuík JanKonopa Josef         
12.Štencek JiříKrieger Karel         
13.Chocová AlenaLhoták Petr         
14.Hadrava PetrGrossmannová Jana         
15.Štencek JiříKonopa Josef         
16.Chocová AlenaKrieger Karel         
17.Hadrava PetrLhoták Petr         
18.Ťuík JanGrossmannová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chocová Alena20Konopa Josef02
Hadrava Petr20Krieger Karel02
Vaněk Martin10Lhoták Petr02
Štencek Jiří20Grossmannová Jana02
Ťuík Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22521:482AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buyssens Jeroen
Košek Lukáš
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
7-89-893210
2.Kroupa Rudolf
Suvorov Maxim
 
 
Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
-9-9-5  0311
3.Košek LukášBrenner Zdeněk9-878 3121
4.Suvorov MaximFabian Jiří-9-9-7  0322
5.Kroupa RudolfHezina Jiří9-9-7-8 1323
6.Buyssens JeroenTotzauer Karel1176  3033
7.Suvorov MaximBrenner Zdeněk666  3043
8.Kroupa RudolfFabian Jiří-8-7-8  0344
9.Buyssens JeroenHezina Jiří7-9810 3154
10.Košek LukášTotzauer Karel698  3064
11.Kroupa RudolfBrenner Zdeněk929  3074
12.Buyssens JeroenFabian Jiří-6-88-8 1375
13.Košek LukášHezina Jiří-8666 3185
14.Suvorov MaximTotzauer Karel878  3095
15.Buyssens JeroenBrenner Zdeněk9-4-47732105
16.Košek LukášFabian Jiří-2-879-1023  
17.Suvorov MaximHezina Jiří787  30  
18.Kroupa RudolfTotzauer Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košek Lukáš30Brenner Zdeněk04
Suvorov Maxim21Fabian Jiří30
Kroupa Rudolf12Hezina Jiří12
Buyssens Jeroen31Totzauer Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. Koněvova 19, Praha 3. Bus 136, zastávka Rokycanova. Budova sokolovny, 1.patro - Divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39706:710SF SKK EL Nino Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vláčil Jiří
Treybal Václav
 
 
Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
-6-778103210
2.Červeňák Marian
Slováček Jakub
 
 
Novotný Miroslav
Vyvadil Jiří
 
 
8-97-1093220
3.Červeňák MarianDvořák Jan nejml.8105  3030
4.Slováček JakubKubát Petr7-88-9-62331
5.Treybal VáclavNovotný Miroslav-47-7-7 1332
6.Vláčil JiříVyvadil Jiří366  3042
7.Slováček JakubDvořák Jan nejml.-5-10-10  0343
8.Treybal VáclavKubát Petr-59-108-122344
9.Vláčil JiříNovotný Miroslav834  3054
10.Červeňák MarianVyvadil Jiří-9108-3-82355
11.Treybal VáclavDvořák Jan nejml.410-11-683265
12.Vláčil JiříKubát Petr-6-11-6  0366
13.Červeňák MarianNovotný Miroslav-95-8763276
14.Slováček JakubVyvadil Jiří-6910-7-102377
15.Vláčil JiříDvořák Jan nejml.63-512 3187
16.Červeňák MarianKubát Petr-4-998-102388
17.Slováček JakubNovotný Miroslav-7-6-5  0389
18.Treybal VáclavVyvadil Jiří5-77-7-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červeňák Marian22Dvořák Jan nejml.13
Slováček Jakub04Kubát Petr40
Treybal Václav13Novotný Miroslav22
Vláčil Jiří31Vyvadil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30635:598TJ Slovan Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Zerkal Sergey
 
 
Roskot Michal
Šedivý Stanislav
 
 
1076  3010
2.Pilný Pavel
Bartoňová Jitka
 
 
Daníček Adam
Kotlorz Lukáš
 
 
8-8-8783220
3.Zerkal SergeyRoskot Michal-99-8-8 1321
4.Bartoňová JitkaDaníček Adam38-78 3131
5.Kucharčík JanŠedivý Stanislav637  3041
6.Pilný PavelKotlorz Lukáš4-676 3151
7.Bartoňová JitkaRoskot Michal5-5-7883261
8.Kucharčík JanDaníček Adam-8-5-6  0362
9.Pilný PavelŠedivý Stanislav589  3072
10.Zerkal SergeyKotlorz Lukáš-77-55-32373
11.Kucharčík JanRoskot Michal85-5-8-82374
12.Pilný PavelDaníček Adam-5-10-6  0375
13.Zerkal SergeyŠedivý Stanislav8-878 3185
14.Bartoňová JitkaKotlorz Lukáš8-889 3195
15.Pilný PavelRoskot Michal-88-9-9 1396
16.Zerkal SergeyDaníček Adam8-9-95-52397
17.Bartoňová JitkaŠedivý Stanislav78-98 31107
18.Kucharčík JanKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zerkal Sergey13Roskot Michal31
Bartoňová Jitka40Daníček Adam31
Kucharčík Jan12Šedivý Stanislav04
Pilný Pavel22Kotlorz Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němický Jiří
Ouroda František
 
 
Říha Karel
Herčík Lubomír
 
 
     3010
2.Toman Bedřich
Marko Jiří
 
 
Šrámek Daniel
Formáček Jiří
 
 
     3120
3.Marko JiříŘíha Karel     3130
4.Korec LadislavŠrámek Daniel     3240
5.Toman BedřichHerčík Lubomír     3050
6.Němický JiříFormáček Jiří     3060
7.Korec LadislavŘíha Karel     3270
8.Toman BedřichŠrámek Daniel     3080
9.Němický JiříHerčík Lubomír     3090
10.Marko JiříFormáček Jiří     32100
11.Toman BedřichŘíha Karel         
12.Němický JiříŠrámek Daniel         
13.Marko JiříHerčík Lubomír         
14.Korec LadislavFormáček Jiří         
15.Němický JiříŘíha Karel         
16.Marko JiříŠrámek Daniel         
17.Korec LadislavHerčík Lubomír         
18.Toman BedřichFormáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marko Jiří20Říha Karel02
Korec Ladislav20Šrámek Daniel02
Toman Bedřich20Herčík Lubomír02
Němický Jiří20Formáček Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:45, Tělocvična TJ Malešice, Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jeviště, MHD č. 297 - areál domova důchodců v Rektorské ulicii, nebo stanice sídliště Malešice 133, 163, 188, 195, 177 a cca 7 min. pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27577:545TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral František
Marek Jaroslav
 
 
Nevmeržický Vadim
Sixta Jaroslav
 
 
674  3010
2.Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
Kalaš Vladislav
Stránský Zdeněk
 
 
5109  3020
3.Hájek BedřichStránský Zdeněk-611-9-7 1321
4.Marek JaroslavKalaš Vladislav-9785 3131
5.Skoupý LiborNevmeržický Vadim9-7-6-6 1332
6.Vedral FrantišekSixta Jaroslav643  3042
7.Marek JaroslavStránský Zdeněk-9108-1283252
8.Skoupý LiborKalaš Vladislav-3-5-9  0353
9.Vedral FrantišekNevmeržický Vadim-99-10-9 1354
10.Hájek BedřichSixta Jaroslav-8-989103264
11.Skoupý LiborStránský Zdeněk87-68 3174
12.Vedral FrantišekKalaš Vladislav7-856 3184
13.Hájek BedřichNevmeržický Vadim-9-6-6  0385
14.Jiřička MiroslavSixta Jaroslav-87-97103295
15.Vedral FrantišekStránský Zdeněk-9-6-8  0396
16.Hájek BedřichKalaš Vladislav878  30106
17.Jiřička MiroslavNevmeržický Vadim         
18.Skoupý LiborSixta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Bedřich22Stránský Zdeněk22
Marek Jaroslav20Kalaš Vladislav13
Skoupý Libor12Nevmeržický Vadim30
Vedral František22Sixta Jaroslav03
Jiřička Miroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS