Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28643:640TJ Sokol Týnec n. L. "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cincibus Milan
Chobotová Věra
 
 
Musil Jan
Zápotocký Milan
 
 
48-9-1033210
2.Chval Jan
Buriánek Daniel
 
 
Holler Jan
Malenovský Aleš
 
 
12-699 3120
3.Cincibus MilanMusil Jan11-911-11103230
4.Chval JanHoller Jan81010  3040
5.Chobotová VěraZápotocký Milan3104  3050
6.Buriánek DanielMalenovský Aleš-71176 3160
7.Chval JanMusil Jan810-310 3170
8.Chobotová VěraHoller Jan-8-49-5 1371
9.Buriánek DanielZápotocký Milan-79-6873281
10.Cincibus MilanMalenovský Aleš889  3091
11.Chobotová VěraMusil Jan7-8-98-142392
12.Buriánek DanielHoller Jan9-6-2-9 1393
13.Cincibus MilanZápotocký Milan8108  30103
14.Chval JanMalenovský Aleš-8-6-9  03104
15.Buriánek DanielMusil Jan-9-5-9  03105
16.Cincibus MilanHoller Jan867  30115
17.Chval JanZápotocký Milan6-878 31125
18.Chobotová VěraMalenovský AlešWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan40Musil Jan22
Chval Jan31Holler Jan22
Chobotová Věra12Zápotocký Milan04
Buriánek Daniel22Malenovský Aleš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KřečhořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36724:728SK Nová Ves "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Martin
Řehák Josef ml.
 
 
Smrkovský Jindřich
Moravec Petr
 
 
-88-7-10 1301
2.Šafránek Jaroslav
Voslař Jiří
 
 
Levčík Jan
Valtr Petr
 
 
-68-77103211
3.Řehák Josef ml.Valtr Petr10-8-11-8 1312
4.Voslař JiříLevčík Jan8-28-8-62313
5.Holeček MartinMoravec Petr7-495 3123
6.Šafránek JaroslavSmrkovský Jindřich-9-45-6 1324
7.Voslař JiříValtr Petr-72-8-8 1325
8.Holeček MartinLevčík Jan9-6-6-6 1326
9.Šafránek JaroslavMoravec Petr-9910-8-62327
10.Řehák Josef ml.Smrkovský Jindřich-446-8103237
11.Holeček MartinValtr Petr8-8-67-72338
12.Šafránek JaroslavLevčík Jan67-4-8143248
13.Řehák Josef ml.Moravec Petr766  3058
14.Voslař JiříDobiáš Robert768  3068
15.Šafránek JaroslavValtr Petr9-10-91083278
16.Řehák Josef ml.Levčík Jan-6119-7103288
17.Voslař JiříMoravec Petr-91477 3198
18.Holeček MartinDobiáš Robert9710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef ml.31Valtr Petr31
Voslař Jiří22Levčík Jan22
Holeček Martin22Moravec Petr13
Šafránek Jaroslav22Smrkovský Jindřich11
   Dobiáš Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klučov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34630:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Houdek František
 
 
Šlégr Václav
Bossanyi Michal
 
 
9-93-873210
2.Novotný Karel
Hanušová Blanka
 
 
Budský Radek
Novák Robert
 
 
1276  3020
3.Čebiš LubošŠlégr Václav-9-35-7 1321
4.Houdek FrantišekBossanyi Michal99-9-1293231
5.Novotný KarelBudský Radek-6-9-4  0332
6.Hanušová BlankaNovák Robert777  3042
7.Houdek FrantišekŠlégr Václav11-2-47-92343
8.Novotný KarelBossanyi Michal-8610-10-72344
9.Hanušová BlankaBudský Radek-9-5-7  0345
10.Čebiš LubošNovák Robert7105  3055
11.Novotný KarelŠlégr Václav-6-2108-72356
12.Hanušová BlankaBossanyi Michal-9-10-6  0357
13.Čebiš LubošBudský Radek657  3067
14.Houdek FrantišekNovák Robert712-910 3177
15.Hanušová BlankaŠlégr Václav-4-7-3  0378
16.Čebiš LubošBossanyi Michal7104  3088
17.Houdek FrantišekBudský Radek9-5-8-6 1389
18.Novotný KarelNovák Robert-66-7963299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš31Šlégr Václav40
Houdek František22Bossanyi Michal22
Novotný Karel13Budský Radek31
Hanušová Blanka13Novák Robert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 527, Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33617:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rob Karel
Novák Petr
 
 
Šíma Roman
Kačírek David
 
 
67-10-3-92301
2.Chvojka Antonín
Pak Viktor
 
 
Bodlák Karel
Vokřál Lukáš
 
 
8-6106 3111
3.Rob KarelŠíma Roman-9-9-9  0312
4.Pak ViktorBodlák Karel7-8107 3122
5.Novák PetrKačírek David9-5-5-8 1323
6.Chvojka AntonínVokřál Lukáš8107  3033
7.Pak ViktorŠíma Roman-9-87-6 1334
8.Novák PetrBodlák Karel-5-4-3  0335
9.Chvojka AntonínKačírek David8-96-863245
10.Rob KarelVokřál Lukáš767  3055
11.Novák PetrŠíma Roman-5-87-7 1356
12.Chvojka AntonínBodlák Karel-8-5-10  0357
13.Rob KarelKačírek David-3-108-12 1358
14.Pak ViktorVokřál Lukáš889  3068
15.Chvojka AntonínŠíma Roman9-8910 3178
16.Rob KarelBodlák Karel-94912 3188
17.Pak ViktorKačírek David-8-10-11  0389
18.Novák PetrVokřál Lukáš787  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rob Karel22Šíma Roman31
Pak Viktor22Bodlák Karel22
Novák Petr13Kačírek David31
Chvojka Antonín31Vokřál Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klučov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41362:548Viktoria Radim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Kaše Jakub
 
 
Prorok Jaroslav
Thiel Pavel
 
 
-2-6-6  0301
2.Potměšil Zdeněk
Pitro Miroslav
 
 
Klimák Josef
Lágner Václav
 
 
9126  3011
3.Pitro MiroslavProrok Jaroslav-78-9-10 1312
4.Dvořák VladimírThiel Pavel9-7-8-9 1313
5.Kaše JakubLágner Václav-2-5-5  0314
6.Potměšil ZdeněkKlimák Josef766  3024
7.Dvořák VladimírProrok Jaroslav-4-4-4  0325
8.Kaše JakubThiel Pavel-6-3-5  0326
9.Potměšil ZdeněkLágner Václav8-88-673236
10.Pitro MiroslavKlimák Josef7-11-10-3 1337
11.Kaše JakubProrok Jaroslav-5-9-7  0338
12.Potměšil ZdeněkThiel PavelWO    3048
13.Pitro MiroslavLágner VáclavWO    0349
14.Dvořák VladimírKlimák JosefWO    03410
15.Potměšil ZdeněkProrok JaroslavWO    30510
16.Pitro MiroslavThiel PavelWO    03511
17.Dvořák VladimírLágner VáclavWO    03512
18.Kaše JakubKlimák JosefWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pitro Miroslav02Prorok Jaroslav30
Dvořák Vladimír02Thiel Pavel20
Kaše Jakub03Lágner Václav11
Potměšil Zdeněk20Klimák Josef11
WO25WO52

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS