Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnička "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:N. Bránice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 Lomnička "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Antonín
Koumar Radek
 
 
Eleder Jan
Havránek Leo
 
 
     1301
2.Horna Ivo
Kytner Matěj
 
 
Cypris Blahoslav
Kašparovský Pavel
 
 
     3011
3.Koumar RadekCypris Blahoslav     3021
4.Mach AntonínKašparovský Pavel     3131
5.Horna IvoHavránek Leo     3141
6.Kytner MatějEleder Jan     3051
7.Mach AntonínCypris Blahoslav     3061
8.Horna IvoKašparovský Pavel     3071
9.Kytner MatějHavránek Leo     3181
10.Koumar RadekEleder Jan     2382
11.Horna IvoCypris Blahoslav     3092
12.Kytner MatějKašparovský Pavel     30102
13.Koumar RadekHavránek Leo     30112
14.Mach AntonínEleder Jan     32122
15.Kytner MatějCypris Blahoslav     30132
16.Koumar RadekKašparovský Pavel     31142
17.Mach AntonínHavránek Leo     03143
18.Horna IvoEleder JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koumar Radek31Cypris Blahoslav04
Mach Antonín31Kašparovský Pavel04
Horna Ivo30Havránek Leo13
Kytner Matěj40Eleder Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nedvědice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:NesloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36733:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Radim
Bednář Miroslav st.
 
 
Duda Robert
Vítovský Vladimír
 
 
10-9-3-10 1301
2.Smolík Miloslav
Wünsch Vlastimil
 
 
Hamříková Eva
Vaverka Viktor
 
 
748  3011
3.Smolík MiloslavVítovský Vladimír9-1-9-9 1312
4.Bednář Miroslav st.Vaverka Viktor6910  3022
5.Mareš RadimDuda Robert-97-61343232
6.Wünsch VlastimilHamříková Eva4-11011 3142
7.Bednář Miroslav st.Vítovský Vladimír7-65-4-72343
8.Mareš RadimVaverka Viktor687  3053
9.Wünsch VlastimilDuda Robert-57-9-9 1354
10.Smolík MiloslavHamříková Eva-5-108-8 1355
11.Mareš RadimVítovský Vladimír-9-9107-122356
12.Wünsch VlastimilVaverka Viktor-959-13123266
13.Smolík MiloslavDuda Robert-89-115-122367
14.Bednář Miroslav st.Hamříková Eva-5-10512-72368
15.Wünsch VlastimilVítovský Vladimír-1736 3178
16.Smolík MiloslavVaverka Viktor68-7-10123288
17.Bednář Miroslav st.Duda Robert-77-7-10 1389
18.Mareš RadimHamříková Eva8-788 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolík Miloslav13Vítovský Vladimír31
Bednář Miroslav st.13Vaverka Viktor04
Mareš Radim31Duda Robert31
Wünsch Vlastimil31Hamříková Eva22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ořechov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. Loučky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45 D.H. Loučky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ferdus Pavel
Smejkal Jaromír
 
 
Mašek Martin
Pololáník Karel
 
 
     0301
2.Vaněk Jaroslav
Friš Vojtěch
 
 
Pásek Zdeněk
Vávra Ivan
 
 
     2302
3.Smejkal JaromírMašek Martin     0303
4.Ferdus PavelVávra Ivan     3013
5.Vaněk JaroslavPololáník Karel     3123
6.Friš VojtěchPásek Zdeněk     2324
7.Ferdus PavelMašek Martin     1325
8.Vaněk JaroslavVávra Ivan     3235
9.Friš VojtěchPololáník Karel     1336
10.Smejkal JaromírPásek Zdeněk     1337
11.Vaněk JaroslavMašek Martin     3147
12.Friš VojtěchVávra Ivan     0348
13.Smejkal JaromírPololáník Karel     1349
14.Ferdus PavelPásek Zdeněk     3259
15.Friš VojtěchMašek Martin     23510
16.Smejkal JaromírVávra IvanWO    03511
17.Ferdus PavelPololáník JanWO    03512
18.Vaněk JaroslavPásek ZdeněkWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smejkal Jaromír03Mašek Martin31
Ferdus Pavel21Vávra Ivan12
Vaněk Jaroslav30Pololáník Karel21
Friš Vojtěch04Pásek Zdeněk21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:M. Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23662:569Ostopovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Lubomír
Zelený Michal
 
 
Špaček Zdeněk
Koláček Ivan
 
 
555  3010
2.Michalek Antonín
Vitovský Radek
 
 
Jaroušek Dušan
Veselovský Vlastimil
 
 
47-67 3120
3.Sekanina LubomírŠpaček Zdeněk128  3030
4.Zelený MichalKoláček Ivan-8-8-6  0331
5.Michalek AntonínJaroušek Dušan-7-7127-72332
6.Vitovský RadekVeselovský Vlastimil12-77-8-132333
7.Zelený MichalŠpaček Zdeněk78-103 3143
8.Michalek AntonínKoláček Ivan689  3053
9.Vitovský RadekJaroušek Dušan-85815 3163
10.Sekanina LubomírVeselovský Vlastimil12-65-1343273
11.Michalek AntonínŠpaček Zdeněk7-8-71183283
12.Vitovský RadekKoláček Ivan496  3093
13.Sekanina LubomírJaroušek Dušan10410  30103
14.Zelený MichalVeselovský Vlastimil658  30113
15.Vitovský RadekŠpaček Zdeněk67-34 31123
16.Sekanina LubomírKoláček Ivan949  30133
17.Zelený MichalJaroušek Dušan-9-98-9 13134
18.Michalek AntonínVeselovský VlastimilWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sekanina Lubomír40Špaček Zdeněk04
Zelený Michal22Koláček Ivan13
Michalek Antonín21Jaroušek Dušan22
Vitovský Radek31Veselovský Vlastimil12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Radostice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43584:659Rebešovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.César Václav
Vaněček Milan
 
 
Sedláček Josef
Sekanina Jiří
 
 
-5-5-6  0301
2.Kratochvíl David
Žák Josef
 
 
Černý Libor
Klíma Jiří
 
 
77-7-1543211
3.Žák JosefSekanina Jiří-8-9-5  0312
4.Kratochvíl DavidKlíma Jiří9411  3022
5.Vaněček MilanČerný Libor-6-9-5  0323
6.César VáclavSedláček Josef-5-7-8  0324
7.Kratochvíl DavidSekanina Jiří-37-7793234
8.Vaněček MilanKlíma Jiří11-7-10-4 1335
9.César VáclavČerný Libor-6-7-9  0336
10.Žák JosefSedláček Josef-10-7-6  0337
11.Vaněček MilanSekanina Jiří-7-8-10  0338
12.César VáclavKlíma Jiří895  3048
13.Žák JosefČerný Libor-86-4-9 1349
14.Kratochvíl DavidSedláček Josef-95-810-523410
15.César VáclavSekanina Jiří11-119-3-723411
16.Žák JosefKlíma Jiří9-974 31511
17.Kratochvíl DavidČerný Libor-965-9532611
18.Vaněček MilanSedláček Josef-6-9-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Josef13Sekanina Jiří31
Kratochvíl David31Klíma Jiří13
Vaněček Milan04Černý Libor31
César Václav13Sedláček Josef40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS