Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:215TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Karlíková Viktorie
 
 
Morávková Petra
Novák Vítek
 
 
655  3010
2.Starka MartinVítek Daniel-6856 3120
3.Komárek AdamMorávková Petra645  3030
4.Karlíková ViktorieNovák Vítek446  3040
5.Komárek AdamVítek Daniel68-107 3150
6.Starka MartinNovák Vítek66-53 3160
7.Karlíková ViktorieMorávková Petra635  3070
8.Komárek AdamNovák Vítek655  3080
9.Karlíková ViktorieVítek Daniel9-996 3190
10.Starka MartinMorávková Petra772  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Starka Martin30Vítek Daniel03
Komárek Adam30Morávková Petra03
Karlíková Viktorie30Novák Vítek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol NekořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Kristek Patrik
 
 
Tauchman Matěj
Hovad Jirka
 
 
     3010
2.Vybíral FilipHovad Jirka     3020
3.Kristek LukášTauchman Matěj     3230
4.Kristek PatrikTauchman Jakub     3040
5.Kristek LukášHovad Jirka     3050
6.Vybíral FilipTauchman Jakub     3060
7.Kristek PatrikTauchman Matěj     3070
8.Kristek LukášTauchman Jakub     3180
9.Kristek PatrikHovad Jirka     3090
10.Vybíral FilipTauchman Matěj     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Filip30Hovad Jirka03
Kristek Lukáš30Tauchman Matěj03
Kristek Patrik30Tauchman Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:28 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek David
Najmanová Markéta
 
 
Svojanovský Radim
Svojanovský Jakub
 
 
     0301
2.Chládek DavidSvojanovský Jakub     3111
3.Najmanová MarkétaSvojanovský Radim     0312
4.Jančar OliverŠedová Eliška     0313
5.Najmanová MarkétaSvojanovský Jakub     0314
6.Chládek DavidŠedová Eliška     0315
7.Jančar OliverSvojanovský Radim     0316
8.Najmanová MarkétaŠedová Eliška     0317
9.Jančar OliverSvojanovský Jakub     0318
10.Chládek DavidSvojanovský Radim     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chládek David12Svojanovský Jakub21
Najmanová Markéta03Svojanovský Radim30
Jančar Oliver03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:15 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Vybíral Filip
Kristek Lukáš
 
 
     3010
2.Svojanovský JakubVybíral Filip     0311
3.Svojanovský RadimKristek Lukáš     3021
4.Šedová EliškaKristek Patrik     3031
5.Svojanovský RadimVybíral Filip     0332
6.Svojanovský JakubKristek Patrik     0333
7.Šedová EliškaKristek Lukáš     3043
8.Svojanovský RadimKristek Patrik     3053
9.Šedová EliškaVybíral Filip     0354
10.Svojanovský JakubKristek Lukáš     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovský Jakub03Vybíral Filip30
Svojanovský Radim21Kristek Lukáš12
Šedová Eliška21Kristek Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol NekořVrchní
rozhodčí:
Tauchman Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7 TJ Sokol Nekoř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauchman Matěj
Hovad Jirka
 
 
Jančar Oliver
Najmanová Markéta
 
 
     3010
2.Hovad JirkaChládek David     3020
3.Tauchman MatějNajmanová Markéta     3030
4.Tauchman JakubJančar Oliver     3140
5.Tauchman MatějChládek David     3150
6.Hovad JirkaJančar Oliver     3260
7.Tauchman JakubNajmanová Markéta     3070
8.Tauchman MatějJančar Oliver     3080
9.Tauchman JakubChládek David     1381
10.Hovad JirkaNajmanová Markéta     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hovad Jirka30Chládek David12
Tauchman Matěj30Najmanová Markéta03
Tauchman Jakub21Jančar Oliver03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21228:257TJ Sokol Rosice nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Fousek David
 
 
Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
7-4-8-4 1301
2.Pospíšil JaroslavMudruňka Karel-6-7-11  0302
3.Fousek DavidJedlička Matyáš9-8-4-3 1303
4.Šmahel MichaelWO    3013
5.Fousek DavidMudruňka Karel-5-4-2  0314
6.Pospíšil JaroslavWO    3024
7.Šmahel MichaelJedlička Matyáš-2-6-1  0325
8.Fousek DavidWO    3035
9.Šmahel MichaelMudruňka Karel-1-1-3  0336
10.Pospíšil JaroslavJedlička Matyáš8-5-4-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšil Jaroslav02Mudruňka Karel30
Fousek David02Jedlička Matyáš30
Šmahel Michael02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:14341:305TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Šimon
Žampach David
 
 
Fousek Vilém
Bayerová Anežka ml.
 
 
87-84 3110
2.Novotný ŠimonNeufingerová Lucie966  3020
3.Žampach DavidBayerová Anežka ml.-96-87113230
4.Janáček AdamFousek Vilém4-884 3140
5.Žampach DavidNeufingerová Lucie-94-9-5 1341
6.Novotný ŠimonFousek Vilém675  3051
7.Janáček AdamBayerová Anežka ml.-6-8-4  0352
8.Žampach DavidFousek Vilém-8899 3162
9.Janáček AdamNeufingerová Lucie-6-4-5  0363
10.Novotný ŠimonBayerová Anežka ml.986  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Šimon30Neufingerová Lucie21
Žampach David21Bayerová Anežka ml.12
Janáček Adam12Fousek Vilém03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15388:310TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufingerová Lucie
Fousek Vilém
 
 
Pospíšil Jaroslav
Fousek David
 
 
64-8-10-22301
2.Neufingerová LuciePospíšil Jaroslav7-1110-983211
3.Bayerová Anežka ml.Fousek David-9564 3121
4.Fousek VilémŠmahel Michael4-457 3131
5.Bayerová Anežka ml.Pospíšil Jaroslav-13274 3141
6.Neufingerová LucieŠmahel Michael327  3051
7.Fousek VilémFousek David9-9-89-42352
8.Bayerová Anežka ml.Šmahel Michael155  3062
9.Fousek VilémPospíšil Jaroslav-9-2-7  0363
10.Neufingerová LucieFousek David9-754 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Neufingerová Lucie30Pospíšil Jaroslav12
Bayerová Anežka ml.30Fousek David12
Fousek Vilém12Šmahel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 04. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15258:257TJ Sokol Rosice nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
Novotný Šimon
Žampach David
 
 
514  3010
2.Mudruňka KarelNovotný Šimon6-784 3120
3.Jedlička Matyᚎampach David698  3030
4.Janáček AdamWO    0331
5.Jedlička MatyášNovotný Šimon9-9-8-6 1332
6.Mudruňka KarelJanáček Adam152  3042
7.Žampach DavidWO    0343
8.Jedlička MatyášJanáček Adam-9-107333253
9.Novotný ŠimonWO    0354
10.Mudruňka KarelŽampach David424  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mudruňka Karel30Novotný Šimon11
Jedlička Matyáš21Žampach David02
   Janáček Adam02
WO03WO30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy