Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49535:667TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřeben Stanislav
Velvarský Jiří
 
 
Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
-6-4-9  0301
2.Švamberk Michal
Vurm Radek
 
 
Lev Leoš
Nový Oto
 
 
-8-7-7  0302
3.Velvarský JiříBartůněk David-6-10-8  0303
4.Hřeben StanislavNový Oto-7-8-9  0304
5.Vurm RadekŠtanc Ota7-539 3114
6.Švamberk MichalLev Leoš77-49 3124
7.Hřeben StanislavBartůněk David-11-88-10 1325
8.Vurm RadekNový Oto-3-5-4  0326
9.Švamberk MichalŠtanc Ota-9107-723236
10.Velvarský JiříLev Leoš-6-7-7  0337
11.Vurm RadekBartůněk David-8-5-9  0338
12.Švamberk MichalNový Oto-6-769-62339
13.Velvarský JiříŠtanc Ota-7-8-6  03310
14.Hřeben StanislavLev Leoš-6-810-8 13311
15.Švamberk MichalBartůněk David-7-894-923312
16.Velvarský JiříNový Oto-6-7-9  03313
17.Hřeben StanislavŠtanc Ota-12-8-9  03314
18.Vurm RadekLev Leoš-3-814-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velvarský Jiří04Bartůněk David40
Hřeben Stanislav04Nový Oto40
Vurm Radek13Štanc Ota22
Švamberk Michal22Lev Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33598:577TJ Sokol Karlštejn C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
Pastorek Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
-7-7-4  0301
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Habětín Jaroslav
Polomík Albert
 
 
096  3011
3.Johan HynekPastorek Ondřej-9-7-7  0312
4.Prokop JanPastorek Jaroslav9-710-783222
5.Šilhavý PetrHabětín Jaroslav997  3032
6.Šilhavá IvanaPolomík Albert560  3042
7.Prokop JanPastorek Ondřej-9-68-7 1343
8.Šilhavý PetrPastorek Jaroslav-79125 3153
9.Šilhavá IvanaHabětín Jaroslav-6-6-8  0354
10.Johan HynekPolomík Albert808  3064
11.Šilhavý PetrPastorek Ondřej-856-9-82365
12.Šilhavá IvanaPastorek Jaroslav-4-57-5 1366
13.Johan HynekHabětín Jaroslav7-7-7-8 1367
14.Prokop JanPolomík Albert4117  3077
15.Šilhavá IvanaPastorek Ondřej-9-8-8  0378
16.Johan HynekPastorek Jaroslav3-6-415-92379
17.Prokop JanHabětín Jaroslav-77-7-11 13710
18.Šilhavý PetrPolomík Albert534  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Johan Hynek13Pastorek Ondřej40
Prokop Jan22Pastorek Jaroslav22
Šilhavý Petr31Habětín Jaroslav31
Šilhavá Ivana13Polomík Albert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:45465:613TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůrka Václav
Hnízdil Jan
 
 
Jílek Jiří
Pánek Petr
 
 
-910-9993210
2.Hnízdil Michal
Foltýn David
 
 
Johan Oldřich
Johan František
 
 
-2-9-4  0311
3.Hůrka VáclavJohan Oldřich-6-57-8 1312
4.Hnízdil JanPánek Petr-8-6-9  0313
5.Foltýn DavidJílek Jiří-5-10-9  0314
6.Hnízdil MichalJohan František-51285 3124
7.Hnízdil JanJohan Oldřich-9-3-12  0325
8.Foltýn DavidPánek Petr9-8-8-9 1326
9.Hnízdil MichalJílek Jiří-5-8-9  0327
10.Hůrka VáclavJohan František-9-10-8  0328
11.Foltýn DavidJohan Oldřich-7-5-6  0329
12.Hnízdil MichalPánek Petr-4-6-8  03210
13.Hůrka VáclavJílek Jiří-8-2-8  03211
14.Hnízdil JanJohan František8102  30311
15.Hnízdil MichalJohan Oldřich-8-2-3  03312
16.Hůrka VáclavPánek Petr-3-5-6  03313
17.Hnízdil JanJílek Jiří-8-9-6  03314
18.Foltýn DavidJohan František879  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hůrka Václav04Johan Oldřich40
Hnízdil Jan13Pánek Petr40
Foltýn David13Jílek Jiří40
Hnízdil Michal13Johan František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37586:626TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týbl Vojtěch
Pokorný Jiří
 
 
Šlosar Vojtěch
Hatina Petr
 
 
7-27-8-42301
2.Hronza Rudolf
Brotánek Jiří
 
 
Flieger Roman
Hřích Václav
 
 
-4-8-13  0302
3.Týbl VojtěchŠlosar Vojtěch-103-910-92303
4.Hronza RudolfFlieger Roman884  3013
5.Pokorný JiříHatina Petr-58-59-102314
6.Brotánek ZdeněkHřích Václav-4-910-6 1315
7.Hronza RudolfŠlosar Vojtěch11-10-61163225
8.Pokorný JiříFlieger Roman386  3035
9.Brotánek ZdeněkHatina Petr-1-4-6  0336
10.Týbl VojtěchHřích Václav9-897 3146
11.Pokorný JiříŠlosar Vojtěch-8583 3156
12.Brotánek JiříFlieger Roman-1-10-2  0357
13.Týbl VojtěchHatina Petr-96-7-7 1358
14.Hronza RudolfHřích Václav-96-89-72359
15.Brotánek JiříŠlosar Vojtěch-5-4-7  03510
16.Týbl VojtěchFlieger Roman881  30610
17.Hronza RudolfHatina Petr-4-4-6  03611
18.Pokorný JiříHřích Václav265  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Týbl Vojtěch22Šlosar Vojtěch22
Hronza Rudolf22Flieger Roman13
Pokorný Jiří31Hatina Petr40
Brotánek Zdeněk02Hřích Václav22
Brotánek Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35514:575TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Zdeněk
Frýbert Petr
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
-5-1-5  0301
2.Rada Jonáš
Hubingerová Natálie
 
 
Lev Těšivoj
Pokorný Miloš
 
 
874  3011
3.Hlávka ZdeněkLev Těšivoj9-7-5873221
4.Frýbert PetrPokorný Miloš-54-5-8 1322
5.Hubingerová NatálieMorda Vratislav-3-3-5  0323
6.Rada JonášVopěnka Petr945  3033
7.Frýbert PetrLev Těšivoj-59-6-4 1334
8.Hubingerová NatáliePokorný Miloš10-512-1173244
9.Rada JonášMorda Vratislav1-9-10-9 1345
10.Hlávka ZdeněkVopěnka Petr676  3055
11.Hubingerová NatálieLev Těšivoj9-5-1-3 1356
12.Rada JonášPokorný Miloš737  3066
13.Hlávka ZdeněkMorda Vratislav-9-2-3  0367
14.Frýbert PetrVopěnka Petr-88-8-8 1368
15.Rada JonášLev Těšivoj-7676 3178
16.Hlávka ZdeněkPokorný Miloš452  3088
17.Frýbert PetrMorda Vratislav-4-2-5  0389
18.Hubingerová NatálieVopěnka Petr-7-6-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Zdeněk31Lev Těšivoj22
Frýbert Petr04Pokorný Miloš13
Hubingerová Natálie13Morda Vratislav40
Rada Jonáš31Vopěnka Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS