Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Kasal Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Bartošková Marta
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13333:223TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolenko Alina
Bydžovská Hana
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
3-7-7-9 1301
2.Nikolenko AlinaSuchomanová Jana6-10115 3111
3.Bydžovská HanaČerná Martina73-45 3121
4.Mašková NicoleWO    3031
5.Bydžovská HanaSuchomanová Jana-446-1163241
6.Nikolenko AlinaWO    3051
7.Mašková NicoleČerná Martina-3-7-6  0352
8.Bydžovská HanaWO    3062
9.Mašková NicoleSuchomanová Jana-4-11-6  0363
10.Nikolenko AlinaČerná Martina658  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikolenko Alina20Suchomanová Jana12
Bydžovská Hana20Černá Martina12
Mašková Nicole02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Vyletová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21353:357TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Bartošková Marta
 
 
Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
-3-96-7 1301
2.Lněničková MartaŠimůnková Veronika9-77-7-72302
3.Bartošková MartaLipovčanová Helena-71125 3112
4.Melnyková LianaBenedová Zuzana-4-10-6  0313
5.Bartošková MartaŠimůnková Veronika-8785 3123
6.Lněničková MartaBenedová Zuzana-10878 3133
7.Melnyková LianaLipovčanová Helena-53-8-3 1334
8.Bartošková MartaBenedová Zuzana-989-12-92335
9.Melnyková LianaŠimůnková Veronika-5-8-9  0336
10.Lněničková MartaLipovčanová Helena657  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lněničková Marta21Šimůnková Veronika21
Bartošková Marta21Lipovčanová Helena12
Melnyková Liana03Benedová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:148Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnojská Andrea
Žižkovská Rebeka
 
 
Jebavá Lucie
Kohlmannová Aneta
 
 
-9-99573210
2.Žižkovská RebekaKohlmannová Aneta4-9103 3120
3.Marešová ZdeňkaJebavá Lucie5115  3030
4.Hnojská AndreaWO    3040
5.Marešová ZdeňkaKohlmannová Aneta828  3050
6.Žižkovská RebekaWO    3060
7.Hnojská AndreaJebavá Lucie983  3070
8.Marešová ZdeňkaWO    3080
9.Hnojská AndreaKohlmannová AnetaWO    3090
10.Žižkovská RebekaJebavá Lucie477  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žižkovská Rebeka20Kohlmannová Aneta02
Marešová Zdeňka20Jebavá Lucie03
Hnojská Andrea10   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:19388:371nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
-610-6-11 1301
2.Polcarová AnežkaŠebková Kristýna-111025 3111
3.Matoušová AnetaČerná Lenka879  3021
4.Skopová ŠárkaPokorná Eva-16-55-92322
5.Matoušová AnetaŠebková Kristýna-10787 3132
6.Polcarová AnežkaPokorná Eva999  3042
7.Skopová ŠárkaČerná Lenka-5-7-9  0343
8.Matoušová AnetaPokorná Eva-82-107-72344
9.Skopová ŠárkaŠebková Kristýna1011-5-9-72345
10.Polcarová AnežkaČerná Lenka4-84-773255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polcarová Anežka30Šebková Kristýna12
Matoušová Aneta21Černá Lenka12
Skopová Šárka03Pokorná Eva21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy