Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:Vojáček Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Vojáček Jaromír
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:21533:483TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
1769  3010
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
759  3020
3.Salajka Jaroslav ml.Zouhar Michal-5-7-6  0321
4.Vojáček JaromírSehnal Stanislav69-125 3131
5.Bubla Jaroslav st.Svoboda Jan-78-128-82332
6.Šebeček MarekKoumar Jiří973  3042
7.Vojáček JaromírZouhar Michal-8489 3152
8.Bubla Jaroslav st.Sehnal Stanislav-9-6-9  0353
9.Šebeček MarekSvoboda Jan-9-9-5  0354
10.Salajka Jaroslav ml.Koumar Jiří867  3064
11.Bubla Jaroslav st.Zouhar Michal7810  3074
12.Šebeček MarekSehnal Stanislav-12987 3184
13.Salajka Jaroslav ml.Svoboda Jan-4-69-6 1385
14.Vojáček JaromírKoumar Jiří547  3095
15.Šebeček MarekZouhar Michal-6-8-7  0396
16.Salajka Jaroslav ml.Sehnal Stanislav937  30106
17.Vojáček JaromírSvoboda Jan         
18.Bubla Jaroslav st.Koumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.22Zouhar Michal22
Vojáček Jaromír30Sehnal Stanislav13
Bubla Jaroslav st.12Svoboda Jan30
Šebeček Marek22Koumar Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25567:553TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Petr
Rulíšek Karel
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-11-1191083210
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
6-988 3120
3.Spáčil PetrKrejčí Dalibor8-311-10143230
4.Rulíšek KarelRotrekl David-59-8-3 1331
5.Mráz DavidRobek Petr884  3041
6.Jelínek MarekJečmínek Radek969  3051
7.Rulíšek KarelKrejčí Dalibor-8-13-9  0352
8.Mráz DavidRotrekl David11-108-9-62353
9.Jelínek MarekRobek Petr1095  3063
10.Spáčil PetrJečmínek Radek1169  3073
11.Mráz DavidKrejčí Dalibor-6-5-5  0374
12.Jelínek MarekRotrekl David-7-5-13  0375
13.Spáčil PetrRobek Petr9-77-583285
14.Rulíšek KarelJečmínek Radek11-643 3195
15.Jelínek MarekKrejčí Dalibor-997-6232105
16.Spáčil PetrRotrekl David-7    01  
17.Rulíšek KarelRobek Petr         
18.Mráz DavidJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spáčil Petr30Krejčí Dalibor22
Rulíšek Karel12Rotrekl David30
Mráz David12Robek Petr03
Jelínek Marek31Ječmínek Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Procházka Miloš
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22583:503TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spirit Michal
Macháň David
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
6137  3010
2.Bil Martin
Plšek Ondřej
 
 
Harna Václav
Zachoval Leoš
 
 
-8768 3120
3.Macháň DavidHarna Václav486  3030
4.Bil MartinKřepela Zdeněk7-7-87-72331
5.Plšek OndřejSekanina Jan9-4-8-3 1332
6.Spirit MichalZachoval Leoš-8-7-6  0333
7.Bil MartinHarna Václav5-859 3143
8.Plšek OndřejKřepela Zdeněk-447-983253
9.Spirit MichalSekanina Jan10-9-9-19 1354
10.Macháň DavidZachoval Leoš66-97 3164
11.Plšek OndřejHarna Václav4611  3074
12.Spirit MichalKřepela Zdeněk7-99-873284
13.Macháň DavidSekanina Jan741  3094
14.Bil MartinZachoval Leoš-8-1187-112395
15.Spirit MichalHarna Václav669  30105
16.Macháň DavidKřepela Zdeněk         
17.Bil MartinSekanina Jan         
18.Plšek OndřejZachoval Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháň David30Harna Václav04
Bil Martin12Křepela Zdeněk12
Plšek Ondřej21Sekanina Jan21
Spirit Michal22Zachoval Leoš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32503:564KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
-5-69-11 1301
2.Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
Procházka Ondřej
Zukal Aleš
 
 
98-99 3111
3.Kalousek ViktorProcházka Ondřej10-2-7-9 1312
4.Večerka PavelFiala Karel-5-4-4  0313
5.Bastl PavelTrávníčková Karla9-7-7-4 1314
6.Sedláček RadekZukal Aleš665  3024
7.Večerka PavelProcházka Ondřej11-69-5-92325
8.Bastl PavelFiala Karel-88-9-8 1326
9.Sedláček RadekTrávníčková Karla97-75 3136
10.Kalousek ViktorZukal Aleš1199  3046
11.Bastl PavelProcházka Ondřej-1-7-6  0347
12.Sedláček RadekFiala Karel868  3057
13.Kalousek ViktorTrávníčková Karla-71010-11-92358
14.Večerka PavelZukal Aleš-11-7-7  0359
15.Sedláček RadekProcházka Ondřej492  3069
16.Kalousek ViktorFiala Karel-5-3-4  03610
17.Večerka PavelTrávníčková Karla-3-6-8  03  
18.Bastl PavelZukal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Viktor13Procházka Ondřej31
Večerka Pavel03Fiala Karel31
Bastl Pavel03Trávníčková Karla21
Sedláček Radek40Zukal Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11463:345SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
-8-765-32301
2.Doležal Jiří
Vermouzek František
 
 
Farkaš Michael
Ostrý Jan
 
 
688  3011
3.Doležal JiříFarkaš Michael-10-115833221
4.Fučík PetrKapusta Ján810-96 3131
5.Vermouzek FrantišekMasařík Radim-9-1010-5 1332
6.Šípka ZdeněkOstrý Jan489  3042
7.Fučík PetrFarkaš Michael264  3052
8.Vermouzek FrantišekKapusta Ján-137-10493262
9.Šípka ZdeněkMasařík Radim1059  3072
10.Doležal JiříOstrý Jan176  3082
11.Vermouzek FrantišekFarkaš Michael257  3092
12.Šípka ZdeněkKapusta Ján10107  30102
13.Doležal JiříMasařík Radim-12    01  
14.Fučík PetrOstrý Jan         
15.Šípka ZdeněkFarkaš Michael         
16.Doležal JiříKapusta Ján         
17.Fučík PetrMasařík Radim         
18.Vermouzek FrantišekOstrý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Jiří20Farkaš Michael03
Fučík Petr20Kapusta Ján03
Vermouzek František21Masařík Radim11
Šípka Zdeněk30Ostrý Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10457:329STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
Drápal Petr
Čakovský Jan
 
 
8-979 3110
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Libánek Ondřej
Olejníček Vojtěch
 
 
-595-1073220
3.Krása Petr st.Libánek Ondřej-91286 3130
4.Suchý PetrOlejníček Vojtěch320  3040
5.Cetkovský MartinDrápal Petr76-11-8-122341
6.Křepela LubomírČakovský Jan4129  3051
7.Suchý PetrLibánek Ondřej22-94 3161
8.Cetkovský MartinOlejníček Vojtěch71014  3071
9.Křepela LubomírDrápal Petr435  3081
10.Krása Petr st.Čakovský Jan127-5-11103291
11.Cetkovský MartinLibánek Ondřej728  30101
12.Křepela LubomírOlejníček Vojtěch         
13.Krása Petr st.Drápal Petr         
14.Suchý PetrČakovský Jan         
15.Křepela LubomírLibánek Ondřej         
16.Krása Petr st.Olejníček Vojtěch         
17.Suchý PetrDrápal Petr         
18.Cetkovský MartinČakovský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krása Petr st.20Libánek Ondřej03
Suchý Petr20Olejníček Vojtěch02
Cetkovský Martin21Drápal Petr11
Křepela Lubomír20Čakovský Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS