Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32596:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Bazalka Michal
 
 
Žmolík Lukáš
Pavelčík František
 
 
-10117-993210
2.Konečný Jiří
Vahala Marek
 
 
Žmolík Pavel
Smetana Marcel
 
 
-6-4-8  0311
3.Vahala MarekSmetana Marcel-5-8-8  0312
4.Hladil RadekŽmolík Pavel-3178 3122
5.Konečný JiříŽmolík Lukáš857  3032
6.Bazalka MichalPavelčík František878  3042
7.Hladil RadekSmetana Marcel8-7-6-7 1343
8.Konečný JiříŽmolík Pavel10912  3053
9.Bazalka MichalŽmolík Lukáš149-103 3163
10.Vahala MarekPavelčík František-4-5-8  0364
11.Konečný JiříSmetana Marcel7-7-5-13 1365
12.Bazalka MichalŽmolík Pavel-79125 3175
13.Vahala MarekŽmolík Lukáš-411-5-6 1376
14.Hladil RadekPavelčík František485  3086
15.Bazalka MichalSmetana Marcel9-5-9-4 1387
16.Vahala MarekŽmolík Pavel-5-7-7  0388
17.Hladil RadekŽmolík Lukáš57-9-8-82389
18.Konečný JiříPavelčík František755  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vahala Marek04Smetana Marcel40
Hladil Radek22Žmolík Pavel13
Konečný Jiří31Žmolík Lukáš22
Bazalka Michal31Pavelčík František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33662:641TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Zuzaňák Jiří
 
 
Šašinka Radek
Mořický Tomáš
 
 
-710-9-11 1301
2.Brázdil Jiří
Dohnal Matěj
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
-2755 3111
3.Zuzaňák JiříOharek Libor-7-44-5 1312
4.Dvořák VítŠašinka Radek-7966 3122
5.Brázdil JiříMořický Tomáš1089  3032
6.Dohnal MatějAutrata Vít4-585 3142
7.Dvořák VítOharek Libor6-6-69-92343
8.Brázdil JiříŠašinka Radek-5-4-4  0344
9.Dohnal MatějMořický Tomáš389  3054
10.Zuzaňák JiříAutrata Vít-8-7-6  0355
11.Brázdil JiříOharek Libor-489-893265
12.Dohnal MatějŠašinka Radek83-8-8-72366
13.Zuzaňák JiříMořický Tomáš-5-46663276
14.Dvořák VítAutrata Vít39-7-7-92377
15.Dohnal MatějOharek Libor-9668 3187
16.Zuzaňák JiříŠašinka Radek-78-28-102388
17.Dvořák VítMořický Tomáš6-1196 3198
18.Brázdil JiříAutrata Vít3411  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuzaňák Jiří13Oharek Libor22
Dvořák Vít22Šašinka Radek31
Brázdil Jiří31Mořický Tomáš04
Dohnal Matěj31Autrata Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32182:393KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
WO    0301
2.Janečka Tomáš
Hons Jakub
 
 
Jančář Luděk
Daněk Pavel
 
 
-996-873211
3.Orlovský KarelWO    0312
4.Ondrašík PetrDaněk Pavel-5-7-7  0313
5.Hons JakubKubeš Dušan-9-5-2  0314
6.Janečka TomášJančář Luděk-7-6-9  0315
7.Ondrašík PetrOrlovský Karel-68-5-7 1316
8.Hons JakubDaněk Pavel-2-4-6  0317
9.Janečka TomášKubeš Dušan-3-1010-3 1318
10.Jančář LuděkWO    0319
11.Hons JakubOrlovský Karel-2-2-2  03110
12.Janečka TomášDaněk Pavel         
13.Kubeš Dušan         
14.Ondrašík PetrJančář Luděk         
15.Janečka TomášOrlovský Karel         
16.Daněk Pavel         
17.Ondrašík PetrKubeš Dušan         
18.Hons JakubJančář Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ondrašík Petr02Orlovský Karel20
Hons Jakub03Daněk Pavel20
Janečka Tomáš02Kubeš Dušan20
   Jančář Luděk10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32356:457Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
-6-5-6  0301
2.Hrdina Jan
Kristýnek Boris ml.
 
 
Doležel Tomáš
Orság Erik
 
 
9-5-113-82302
3.Ondruch MarekOrság Erik699  3012
4.Miklík MartinDoležel Tomáš8-5-6-8 1313
5.Hrdina JanPolák Petr-8-99-4 1314
6.Kristýnek Boris ml.Závada Adam-3-6-3  0315
7.Miklík MartinOrság Erik-10-98983225
8.Hrdina JanDoležel Tomáš-3-4-5  0326
9.Kristýnek Boris ml.Polák Petr9-10-4-6 1327
10.Ondruch MarekZávada Adam-7-5-7  0328
11.Hrdina JanOrság Erik455  3038
12.Kristýnek Boris ml.Doležel Tomáš-8-8-7  0339
13.Ondruch MarekPolák Petr-7-3-6  03310
14.Miklík MartinZávada Adam         
15.Kristýnek Boris ml.Orság Erik         
16.Ondruch MarekDoležel Tomáš         
17.Miklík MartinPolák Petr         
18.Hrdina JanZávada Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruch Marek12Orság Erik03
Miklík Martin11Doležel Tomáš30
Hrdina Jan12Polák Petr30
Kristýnek Boris ml.03Závada Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22506:474KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Střelec Marek
 
 
Fišer Roman
Pekař Pavel
 
 
846  3010
2.Koudelík Lukáš
Svoboda Jiří
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
56-8-9133220
3.Koudelík LukášHrdlička Martin-9-9-11  0321
4.Střelec MarekHrdlička Michal-8-6-9  0322
5.Svoboda JiříFišer Roman-8-59993232
6.Dufek JakubPekař Pavel898  3042
7.Střelec MarekHrdlička Martin-9-2-2  0343
8.Svoboda JiříHrdlička Michal-787-463253
9.Dufek JakubFišer Roman4-89-593263
10.Koudelík LukášPekař Pavel298  3073
11.Svoboda JiříHrdlička Martin9-62-4-32374
12.Dufek JakubHrdlička Michal6-856 3184
13.Koudelík LukášFišer Roman877  3094
14.Střelec MarekPekař Pavel-10977 31104
15.Dufek JakubHrdlička Martin         
16.Koudelík LukášHrdlička Michal         
17.Střelec MarekFišer Roman         
18.Svoboda JiříPekař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koudelík Lukáš21Hrdlička Martin30
Střelec Marek12Hrdlička Michal12
Svoboda Jiří21Fišer Roman03
Dufek Jakub30Pekař Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12437:362TJ Bystřice pod Hostýnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Burda Milan
 
 
Bártek Dušan
Kostka Jindřich
 
 
6411  3010
2.Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
Juřica Tomáš
Černohorský Tomáš
 
 
-6-6-5  0311
3.Urbiš JanJuřica Tomáš10-7-11963221
4.Havránek OndřejČernohorský Tomáš-984-893231
5.Burda MilanKostka Jindřich8-9712 3141
6.Nevřala LukášBártek Dušan482  3051
7.Havránek OndřejJuřica Tomáš445  3061
8.Burda MilanČernohorský Tomáš98-15-4103271
9.Nevřala LukášKostka Jindřich7710  3081
10.Urbiš JanBártek Dušan-894-10103291
11.Burda MilanJuřica Tomáš899  30101
12.Nevřala LukášČernohorský Tomáš         
13.Urbiš JanKostka Jindřich         
14.Havránek OndřejBártek Dušan         
15.Nevřala LukášJuřica Tomáš         
16.Urbiš JanČernohorský Tomáš         
17.Havránek OndřejKostka Jindřich         
18.Burda MilanBártek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbiš Jan20Juřica Tomáš03
Havránek Ondřej20Černohorský Tomáš02
Burda Milan30Kostka Jindřich02
Nevřala Lukáš20Bártek Dušan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy