Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
     2301
2.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Urban Marek
Charvát Petr
 
 
     0302
3.Škoula RudolfDohnálek Petr     3112
4.Blaha StanislavMikulčík Libor     0313
5.Linner MarekCharvát Petr     0314
6.Ingr LukášUrban Marek     0315
7.Blaha StanislavDohnálek Petr     0316
8.Linner MarekMikulčík Libor     0317
9.Ingr LukášCharvát Petr     0318
10.Škoula RudolfUrban Marek     2319
11.Linner MarekDohnálek Petr     13110
12.Ingr LukášMikulčík Libor     13111
13.Škoula RudolfCharvát Petr     31211
14.Blaha StanislavUrban Marek     30311
15.Ingr LukášDohnálek Petr     13312
16.Škoula RudolfMikulčík Libor     03313
17.Blaha StanislavCharvát Petr     23314
18.Linner MarekUrban Marek     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoula Rudolf22Dohnálek Petr31
Blaha Stanislav13Mikulčík Libor40
Linner Marek13Charvát Petr31
Ingr Lukáš04Urban Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:29 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Látal Roman
Juras Pavel
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Skřivánek David
Juras Antonín
 
 
     3120
3.Kůřil RadimLátal Roman     3030
4.Ingr DavidJuras Pavel     1331
5.Kůřil Pavel st.Skřivánek David     3041
6.Kůřil Pavel ml.Juras Antonín     3051
7.Ingr DavidLátal Roman     3261
8.Kůřil Pavel st.Juras Pavel     0362
9.Kůřil Pavel ml.Skřivánek David     3172
10.Kůřil RadimJuras Antonín     3282
11.Kůřil Pavel st.Látal Roman     0383
12.Kůřil Pavel ml.Juras Pavel     0384
13.Kůřil RadimSkřivánek David     3294
14.Ingr DavidJuras Antonín     31104
15.Kůřil Pavel ml.Látal Roman     31114
16.Kůřil RadimJuras Pavel     03115
17.Ingr DavidSkřivánek David     32125
18.Kůřil Pavel st.Juras Antonín     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim31Látal Roman13
Ingr David31Juras Pavel40
Kůřil Pavel st.22Skřivánek David04
Kůřil Pavel ml.31Juras Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31663:647SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Frolek Radek
Žajdlík Ludvík
 
 
8-5-8-9 1301
2.Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
Pukl Ondřej
Morávek Jindřich
 
 
8310  3011
3.Kordula PetrFrolek Radek-5-9-7  0312
4.Kordula JiříŽajdlík Ludvík-696-11113222
5.Hrbáček MilanPukl Ondřej666  3032
6.Charvát Vít st.Morávek Jindřich-5868 3142
7.Kordula JiříFrolek Radek-7-8-9  0343
8.Hrbáček MilanŽajdlík Ludvík8-978 3153
9.Charvát Vít st.Pukl Ondřej878  3063
10.Kordula PetrMorávek Jindřich-7-7910133273
11.Hrbáček MilanFrolek Radek-7-5-8  0374
12.Charvát Vít st.Žajdlík Ludvík9-57-1063284
13.Kordula PetrPukl Ondřej87-87 3194
14.Kordula JiříMorávek Jindřich5-7-9-8 1395
15.Charvát Vít st.Frolek Radek9-7-8-10 1396
16.Kordula PetrŽajdlík Ludvík71113  30106
17.Kordula JiříPukl Ondřej-4-1013-11 13107
18.Hrbáček MilanMorávek Jindřich-78115 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr31Frolek Radek40
Kordula Jiří13Žajdlík Ludvík04
Hrbáček Milan31Pukl Ondřej13
Charvát Vít st.31Morávek Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:38 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Okénková Martina
Pinda Dušan
 
 
     3010
2.Mikeska Jaroslav st.
Krakovič Petr
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     1311
3.Mikeska Jaroslav st.Kůřilová Jana     0312
4.Dočekal PavelPinda Dušan     1313
5.Krakovič PetrNešpor Rostislav st.     3023
6.Kovář DušanOkénková Martina     3133
7.Dočekal PavelKůřilová Jana     2334
8.Krakovič PetrPinda Dušan     3144
9.Kovář DušanNešpor Rostislav st.     1345
10.Mikeska Jaroslav st.Okénková Martina     3055
11.Krakovič PetrKůřilová Jana     2356
12.Kovář DušanPinda Dušan     2357
13.Mikeska Jaroslav st.Nešpor Rostislav st.     1358
14.Dočekal PavelOkénková Martina     3168
15.Kovář DušanKůřilová Jana     2369
16.Mikeska Jaroslav st.Pinda Dušan     13610
17.Dočekal PavelNešpor Rostislav st.     32710
18.Krakovič PetrOkénková Martina     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav st.13Kůřilová Jana40
Dočekal Pavel22Pinda Dušan31
Krakovič Petr22Nešpor Rostislav st.22
Kovář Dušan13Okénková Martina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
     1301
2.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
     0302
3.Bezucha JanJakubíček Vlastimil     3012
4.Zlámal MartinHering Roman     0313
5.Maděrič ZdeněkKalod Radek st.     1314
6.Rančík AntonínKojecký Jaroslav     3024
7.Zlámal MartinJakubíček Vlastimil     0325
8.Maděrič ZdeněkHering Roman     0326
9.Rančík AntonínKalod Radek st.     0327
10.Bezucha JanKojecký Jaroslav     3037
11.Maděrič ZdeněkJakubíček Vlastimil     1338
12.Rančík AntonínHering Roman     2339
13.Bezucha JanKalod Radek st.     3149
14.Zlámal MartinKojecký Jaroslav     3059
15.Rančík AntonínJakubíček Vlastimil     23510
16.Bezucha JanHering Roman     32610
17.Zlámal MartinKalod Radek st.     32710
18.Maděrič ZdeněkKojecký Jaroslav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezucha Jan40Jakubíček Vlastimil31
Zlámal Martin22Hering Roman31
Maděrič Zdeněk13Kalod Radek st.22
Rančík Antonín13Kojecký Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Mikulecký Marek
 
 
Oláh Eduard
Ondruš Milan
 
 
     2301
2.Hlobil Albert
Kosík Tomáš
 
 
Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
     3011
3.Malík VladimírPolachová Jana     3221
4.Mikulecký MarekOláh Eduard     3231
5.Hlobil AlbertZelinka Pavel     3141
6.Kosík TomášOndruš Milan     3151
7.Mikulecký MarekPolachová Jana     3161
8.Hlobil AlbertOláh Eduard     3271
9.Kosík TomášZelinka Pavel     3081
10.Malík VladimírOndruš Milan     3091
11.Hlobil AlbertPolachová Jana     32101
12.Kosík TomášOláh Eduard     30111
13.Malík VladimírZelinka Pavel     13112
14.Mikulecký MarekOndruš Milan     31122
15.Kosík TomášPolachová Jana     30132
16.Malík VladimírOláh Eduard     30142
17.Mikulecký MarekZelinka Pavel     30152
18.Hlobil AlbertOndruš Milan     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Vladimír31Polachová Jana04
Mikulecký Marek40Oláh Eduard04
Hlobil Albert40Zelinka Pavel13
Kosík Tomáš40Ondruš Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS