Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1218:44 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surman Damien
Šereš Samuel
 
 
Hřebíček Miroslav
Hrubý Petr
 
 
     0301
2.Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
Valoušek Jindřich
Parák František
 
 
     0302
3.Surman DamienHřebíček Miroslav     3212
4.Šereš SamuelHrubý Petr     0313
5.Novotná EliškaValoušek Jindřich     0314
6.Pijáček LukášParák František     3024
7.Šereš SamuelHřebíček Miroslav     0325
8.Novotná EliškaHrubý Petr     0326
9.Pijáček LukášValoušek Jindřich     3236
10.Surman DamienParák František     0337
11.Novotná EliškaHřebíček Miroslav     0338
12.Pijáček LukášHrubý Petr     3148
13.Surman DamienValoušek Jindřich     0349
14.Šereš SamuelParák František     03410
15.Pijáček LukášHřebíček Miroslav     31510
16.Surman DamienHrubý Petr     32610
17.Šereš SamuelValoušek Jindřich     03611
18.Novotná EliškaParák František     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Surman Damien22Hřebíček Miroslav22
Šereš Samuel04Hrubý Petr22
Novotná Eliška04Valoušek Jindřich31
Pijáček Lukáš40Parák František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Zelinka Vladimír
Čajka Milan
 
 
     1301
2.Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
     3211
3.Bartoník JakubZelinka Vladimír     3021
4.Straková AgátaČajka Milan     0322
5.Glos TomášZůbková Lenka     3032
6.Zelinka VlastimilŠálek Karel     0333
7.Straková AgátaZelinka Vladimír     1334
8.Glos TomášČajka Milan     0335
9.Zelinka VlastimilZůbková Lenka     3045
10.Bartoník JakubŠálek Karel     1346
11.Valuch DavidZelinka Vladimír     0347
12.Zelinka VlastimilČajka Milan     2348
13.Bartoník JakubZůbková Lenka     3158
14.Straková AgátaŠálek Karel     3268
15.Zelinka VlastimilZelinka Vladimír     3178
16.Bartoník JakubČajka Milan     2379
17.Straková AgátaZůbková Lenka     3289
18.Valuch DavidŠálek Karel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoník Jakub22Zelinka Vladimír22
Straková Agáta22Čajka Milan40
Glos Tomáš11Zůbková Lenka04
Zelinka Vlastimil22Šálek Karel31
Valuch David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Lukáš
Kráčal Richard
 
 
Profota Adam
Petřík Tadeáš
 
 
     3010
2.Vajčner David
Studnička Ondřej
 
 
Profotová Alžběta
Profota Zdeněk
 
 
     3020
3.Karas LukášProfota Adam     3030
4.Vajčner DavidPetřík Tadeáš     3040
5.Studnička OndřejProfotová Alžběta     3050
6.Kráčal RichardProfota Zdeněk     1351
7.Vajčner DavidProfota Adam     3061
8.Studnička OndřejPetřík Tadeáš     1362
9.Kráčal RichardProfotová Alžběta     3072
10.Karas LukášProfota Zdeněk     3282
11.Studnička OndřejProfota Adam     3192
12.Kráčal RichardPetřík Tadeáš     1393
13.Karas LukášProfotová Alžběta     30103
14.Vajčner DavidPetřík Marek     03104
15.Kráčal RichardProfota Adam     03105
16.Karas LukášPetřík Tadeáš     31115
17.Vajčner DavidProfotová Alžběta     30125
18.Studnička OndřejPetřík Marek     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karas Lukáš40Profota Adam13
Vajčner David31Petřík Tadeáš22
Studnička Ondřej22Profotová Alžběta04
Kráčal Richard13Profota Zdeněk11
   Petřík Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varmuža Mikuláš
Procháska Stanislav
 
 
Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
     2301
2.Joska Václav
Král Ondřej
 
 
Menšík Vojtěch
Šmídová Kamila
 
 
     3111
3.Král OndřejŠmídová Kamila     0312
4.Varmuža MikulášKřižka Martin     0313
5.Procháska StanislavMenšík Vojtěch     1314
6.Joska VáclavJahoda Viktor     3124
7.Varmuža Mikulᚊmídová Kamila     3034
8.Procháska StanislavKřižka Martin     1335
9.Joska VáclavMenšík Vojtěch     3145
10.Král OndřejJahoda Viktor     0346
11.Procháska StanislavŠmídová Kamila     3056
12.Joska VáclavKřižka Martin     0357
13.Král OndřejMenšík Vojtěch     0358
14.Varmuža MikulášJahoda Viktor     0359
15.Joska VáclavŠmídová Kamila     3069
16.Král OndřejKřižka Martin     03610
17.Varmuža MikulášMenšík Vojtěch     31710
18.Procháska StanislavJahoda Viktor     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Ondřej04Šmídová Kamila13
Varmuža Mikuláš22Křižka Martin40
Procháska Stanislav13Menšík Vojtěch22
Joska Václav31Jahoda Viktor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:49 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Zdeněk
Zapletalová Sylva
 
 
Jestřáb Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
     0301
2.Palán František
Šibal Denis
 
 
Chvátal Antonín st.
Libor Hradil
 
 
     0302
3.Šibal DenisChvátal Antonín st.     0303
4.Vavřínek ZdeněkLibor Hradil     3013
5.Zapletalová SylvaJestřáb Tomáš     0314
6.Palán FrantišekKostelanský Stanislav     0315
7.Vavřínek ZdeněkChvátal Antonín st.     0316
8.Zapletalová SylvaLibor Hradil     0317
9.Palán FrantišekJestřáb Tomáš     3127
10.Šibal DenisKostelanský Stanislav     0328
11.Zapletalová SylvaChvátal Antonín st.     0329
12.Palán FrantišekLibor Hradil     23210
13.Šibal DenisJestřáb Tomáš     03211
14.Vavřínek ZdeněkKostelanský Stanislav     13212
15.Palán FrantišekChvátal Antonín st.     03213
16.Šibal DenisLibor Hradil     03214
17.Vavřínek ZdeněkJestřáb Tomáš     03215
18.Zapletalová SylvaKostelanský Stanislav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šibal Denis04Chvátal Antonín st.40
Vavřínek Zdeněk13Libor Hradil31
Zapletalová Sylva04Jestřáb Tomáš31
Palán František13Kostelanský Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brezina Ondřej
Klečka Jaroslav
 
 
Častulíková Lenka
Šeda Roman
 
 
     3110
2.Létal Emil
Zálešák Petr
 
 
Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
     1311
3.Klečka JaroslavŠeda Roman     0312
4.Brezina OndřejZetocha František     3122
5.Létal EmilČastulíková Lenka     3032
6.Zálešák PetrChimiák Petr     0333
7.Brezina OndřejŠeda Roman     0334
8.Létal EmilZetocha František     3044
9.Zálešák PetrČastulíková Lenka     3154
10.Klečka JaroslavChimiák Petr     3064
11.Létal EmilŠeda Roman     1365
12.Zálešák PetrBruckner Pavel     0366
13.Klečka JaroslavČastulíková Lenka     3276
14.Brezina OndřejChimiák Petr     3186
15.Zálešák PetrŠeda Roman     0387
16.Klečka JaroslavBruckner Pavel     3097
17.Brezina OndřejČastulíková Lenka     30107
18.Létal EmilChimiák Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klečka Jaroslav31Šeda Roman40
Brezina Ondřej31Zetocha František02
Létal Emil31Častulíková Lenka04
Zálešák Petr13Chimiák Petr13
   Bruckner Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kladňáková Hana
Šuralová Hana
 
 
Vinklárek Filip
Příkaský Libor
 
 
     3210
2.Jurčeka Jaromír
Matza Pavel
 
 
Vymyslický Stanislav ml.
Hruška Jaroslav
 
 
     3120
3.Matza PavelVinklárek Filip     2321
4.Šuralová HanaHruška Jaroslav     3131
5.Kladňáková HanaVymyslický Stanislav ml.     3141
6.Jurčeka JaromírPříkaský Libor     3051
7.Šuralová HanaVinklárek Filip     0352
8.Kladňáková HanaHruška Jaroslav     3262
9.Jurčeka JaromírVymyslický Stanislav ml.     3072
10.Matza PavelPříkaský Libor     3182
11.Kladňáková HanaVinklárek Filip     3292
12.Jurčeka JaromírHerzánová Denisa     30102
13.Matza PavelVymyslický Stanislav ml.     30112
14.Šuralová HanaPříkaský Libor     31122
15.Jurčeka JaromírVinklárek Filip     13123
16.Matza PavelHerzánová Denisa     30133
17.Šuralová HanaVymyslický Stanislav ml.     30143
18.Kladňáková HanaPříkaský Libor     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matza Pavel31Vinklárek Filip31
Šuralová Hana31Hruška Jaroslav02
Kladňáková Hana31Vymyslický Stanislav ml.04
Jurčeka Jaromír31Příkaský Libor13
   Herzánová Denisa02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS