Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Řepík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26585:523SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
-56-9753210
2.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
-8786 3120
3.Řepík JaroslavČernoch Jan-1099-583230
4.Kubera FrantišekVeselý Vojtěch-9-12-11  0331
5.Mazánek JiříZámyslický Jaroslav1057  3041
6.Gruber JosefAmbrož Jiří499  3051
7.Kubera FrantišekČernoch Jan-77-8853261
8.Mazánek JiříVeselý Vojtěch9-12-6-10 1362
9.Gruber JosefZámyslický Jaroslav749  3072
10.Řepík JaroslavAmbrož Jiří7-5-10863282
11.Mazánek JiříČernoch Jan6-5-7-7 1383
12.Gruber JosefVeselý Vojtěch-84-7-8 1384
13.Řepík JaroslavZámyslický Jaroslav233  3094
14.Kubera FrantišekAmbrož Jiří-8-785-62395
15.Gruber JosefČernoch Jan-3-656532105
16.Řepík JaroslavVeselý Vojtěch         
17.Kubera FrantišekZámyslický Jaroslav         
18.Mazánek JiříAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řepík Jaroslav30Černoch Jan13
Kubera František12Veselý Vojtěch30
Mazánek Jiří12Zámyslický Jaroslav03
Gruber Josef31Ambrož Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Polcar Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16485:355Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Kuba Miloslav
 
 
Sklenář Ondřej
Vaněk Petr
 
 
998  3010
2.Polcar Vojtěch
Rychlý Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Růžička FilipSklenář Ondřej-8-96443230
4.Polcar VojtěchVaněk Petr11-9-3-6 1331
5.Rychlý TomášKlimovič Filip886  3041
6.Kuba MiloslavWO    3051
7.Polcar VojtěchSklenář Ondřej-99-98-62352
8.Rychlý TomášVaněk Petr-7-8-6  0353
9.Kuba MiloslavKlimovič Filip686  3063
10.Růžička FilipWO    3073
11.Rychlý TomášSklenář Ondřej3-3-6573283
12.Kuba MiloslavVaněk Petr-10-9119103293
13.Růžička FilipKlimovič Filip-9896 31103
14.Polcar Vojtěch         
15.Kuba MiloslavSklenář Ondřej         
16.Růžička FilipVaněk Petr         
17.Polcar VojtěchKlimovič Filip         
18.Rychlý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžička Filip20Sklenář Ondřej12
Polcar Vojtěch02Vaněk Petr21
Rychlý Tomáš21Klimovič Filip03
Kuba Miloslav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:kocábek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32646:601TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Svoboda Igor
 
 
Svoboda Robert
Balák Pavel
 
 
65-78 3110
2.Hrabě Václav
Kocábek Pavel
 
 
Nejedlý Pavel
Průša Ondřej ml.
 
 
-5376 3120
3.Kocábek PavelNejedlý Pavel486  3030
4.Přáda JaroslavSvoboda Robert4-1096 3140
5.Svoboda IgorPrůša Ondřej ml.9-7-9-8 1341
6.Hrabě VáclavBalák Pavel-9-954-42342
7.Přáda JaroslavNejedlý Pavel-10-67-6 1343
8.Svoboda IgorSvoboda Robert-6-8-6  0344
9.Hrabě VáclavPrůša Ondřej ml.5-910-9-62345
10.Kocábek PavelBalák Pavel-8-6-6  0346
11.Svoboda IgorNejedlý Pavel-96-8-8 1347
12.Hrabě VáclavSvoboda Robert86-7-443257
13.Kocábek PavelPrůša Ondřej ml.888  3067
14.Přáda JaroslavBalák Pavel-7952 3177
15.Hrabě VáclavNejedlý Pavel67-9-963287
16.Kocábek PavelSvoboda Robert99-99 3197
17.Přáda JaroslavPrůša Ondřej ml.7-6-671132107
18.Svoboda IgorBalák Pavel-6-5-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocábek Pavel31Nejedlý Pavel22
Přáda Jaroslav31Svoboda Robert13
Svoboda Igor03Průša Ondřej ml.22
Hrabě Václav22Balák Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36510:579AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Stano Peter
Annayev Sanjar
 
 
-9-86-6 1301
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
-6-5-7  0302
3.Ploc MarekStano Peter-6-48-8 1303
4.Budiš OndřejMartiška Jan11-3-108113213
5.Němeček JiříAnnayev Sanjar10-98-783223
6.Hron JiříGaydoš Vít-10-7-6  0324
7.Budiš OndřejStano Peter-6-7-5  0325
8.Němeček JiříMartiška Jan354  3035
9.Hron JiříAnnayev Sanjar8-799 3145
10.Ploc MarekGaydoš Vít-4-898-62346
11.Němeček JiříStano Peter-8-6-9  0347
12.Hron JiříMartiška Jan2-476 3157
13.Ploc MarekAnnayev Sanjar98-6-7-112358
14.Budiš OndřejGaydoš Vít-3-68-7 1359
15.Hron JiříStano Peter8-76-7-623510
16.Ploc MarekMartiška Jan8-9-8-7 13  
17.Budiš OndřejAnnayev Sanjar         
18.Němeček JiříGaydoš Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ploc Marek03Stano Peter40
Budiš Ondřej12Martiška Jan03
Němeček Jiří21Annayev Sanjar12
Hron Jiří22Gaydoš Vít30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:35571:540TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
7-8-99103210
2.Hondlík Josef
Pacák Miroslav
 
 
Černý Martin
Kutil Jan
 
 
-14-8-7  0311
3.Hondlík JosefČerný Martin-4-109-9 1312
4.Moravec RomanFlekač Tomáš-7-8-10  0313
5.Pacák MiroslavForgáč Andrej-26-8-3 1314
6.Müller RadekKutil Jan589  3024
7.Moravec RomanČerný Martin-8-127353234
8.Pacák MiroslavFlekač Tomáš-10-4-3  0335
9.Müller RadekForgáč Andrej5-1158 3145
10.Hondlík JosefKutil JanWO    3055
11.Pacák MiroslavČerný Martin7-8-4-8 1356
12.Müller RadekFlekač Tomáš-114-10-8 1357
13.Hondlík JosefForgáč Andrej-6-9-6  0358
14.Moravec RomanKutil JanWO    3068
15.Müller RadekČerný Martin516  3078
16.Hondlík JosefFlekač Tomáš-9-10-5  0379
17.Moravec RomanForgáč Andrej9-118-5-823710
18.Pacák MiroslavKutil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef03Černý Martin22
Moravec Roman12Flekač Tomáš40
Pacák Miroslav03Forgáč Andrej31
Müller Radek31Kutil Jan01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37610:624TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Milek Petr
Pour Tomáš
 
 
8-66-883210
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-7-8-8  0311
3.Remunda ŠtěpánPour Tomáš47-58 3121
4.Horák DominikMilek Petr48-9-1-62322
5.Vokurka MiloslavRulec Jakub1210-6-10-62323
6.Chlumský PetrProvazník Petr121010  3033
7.Horák DominikPour Tomáš-5-6-8  0334
8.Vokurka MiloslavMilek Petr-7-9-9  0335
9.Chlumský PetrRulec Jakub483  3045
10.Remunda ŠtěpánProvazník Petr-66-7583255
11.Vokurka MiloslavPour Tomáš69-77 3165
12.Chlumský PetrMilek Petr-11-8-10  0366
13.Remunda ŠtěpánRulec Jakub-86-106-82367
14.Horák DominikProvazník Petr-115-96-72368
15.Chlumský PetrPour Tomáš7-1169 3178
16.Remunda ŠtěpánMilek Petr-4-8-8  0379
17.Horák DominikRulec Jakub-9-9-7  03710
18.Vokurka MiloslavProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remunda Štěpán22Pour Tomáš13
Horák Dominik04Milek Petr40
Vokurka Miloslav12Rulec Jakub31
Chlumský Petr31Provazník Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS