Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéRozhodčí:Vojáčková Aneta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:15401:323TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Svobodová Helena
 
 
Brandejsová Monika
Kocourková Blanka
 
 
-12-810683210
2.Svobodová HelenaBrandejsová Monika557  3020
3.Skříčková IvanaKocourková Blanka8-9-8-9 1321
4.Chocová AlenaSamková Jaroslava-8-93433231
5.Dvořáková AnnaBrandejsová Monika-6689 3141
6.Svobodová HelenaSamková Jaroslava-621-863251
7.Chocová AlenaKocourková Blanka5-837 3161
8.Dvořáková AnnaSamková Jaroslava5810  3071
9.Chocová AlenaBrandejsová Monika-5898 3181
10.Svobodová HelenaKocourková Blanka-9-9-10  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena21Brandejsová Monika03
Skříčková Ivana01Kocourková Blanka21
Chocová Alena30Samková Jaroslava03
Dvořáková Anna20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Domnosil Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Komín Ondřej
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23367:383TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Veletová Ilona
 
 
Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
928  3010
2.Schoberová MartinaZatřepálková Lenka-78-7583220
3.Bartoňová JitkaHudečková Věra9-7-106-72321
4.Bartoňová TerezaHudečková Hana-6-6-5  0322
5.Bartoňová JitkaZatřepálková Lenka46-87 3132
6.Schoberová MartinaHudečková Hana-9-7-10  0333
7.Bartoňová TerezaHudečková Věra-62-79113243
8.Bartoňová JitkaHudečková Hana10-38-8-62344
9.Bartoňová TerezaZatřepálková Lenka-8-8-6  0345
10.Schoberová MartinaHudečková Věra68-7-7-112346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schoberová Martina12Zatřepálková Lenka12
Bartoňová Jitka12Hudečková Věra21
Bartoňová Tereza12Hudečková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - StřekovRozhodčí:Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16403:358SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Pařízková Monika
Butrym Sandra
 
 
9-7-7853210
2.Munková IrenaNykodýmová Natálie68-8-7123220
3.Vysocká KarolínaButrym Sandra7-67-6-52321
4.Smíšková MartinaPařízková Monika-1154-963231
5.Vysocká KarolínaNykodýmová Natálie10125  3041
6.Munková IrenaPařízková Monika4-458 3151
7.Smíšková MartinaButrym Sandra4511  3061
8.Vysocká KarolínaPařízková Monika-8-8710-42362
9.Smíšková MartinaNykodýmová Natálie653  3072
10.Munková IrenaButrym Sandra-98-3-5 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena21Nykodýmová Natálie03
Vysocká Karolína12Butrym Sandra21
Smíšková Martina30Pařízková Monika12
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Sekyra Jiří
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:175TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Janoušková Jitka
Matoušková Stanislava
 
 
1087  3010
2.Eisnerová HedaMatoušková Stanislava867  3020
3.Prášilová PetraWO    3030
4.Drobná LucieJanoušková Jitka855  3040
5.Prášilová PetraMatoušková Stanislava7-792 3150
6.Eisnerová HedaJanoušková Jitka-91-8293260
7.Drobná LucieWO    3070
8.Prášilová PetraJanoušková Jitka-9344 3180
9.Drobná LucieMatoušková Stanislava36-86 3190
10.Eisnerová HedaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda20Matoušková Stanislava03
Prášilová Petra20Janoušková Jitka03
Drobná Lucie20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:13314:242TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Albrechtová Renata
 
 
Dosedělová Michaela
Koutská Marie
 
 
-6-1-8  0301
2.Albrechtová RenataKoutská Marie987  3011
3.Holá NatálieWO    3021
4.Hronešová JanaDosedělová Michaela-3-5-7  0322
5.Holá NatálieKoutská Marie-911-10-9 1323
6.Albrechtová RenataDosedělová Michaela81010  3033
7.Hronešová JanaWO    3043
8.Holá NatálieDosedělová Michaela-7-109-10 1344
9.Hronešová JanaKoutská Marie-5996 3154
10.Albrechtová RenataWO    3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Albrechtová Renata20Koutská Marie12
Holá Natálie02Dosedělová Michaela21
Hronešová Jana11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy