Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:28560:579TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Škrabal Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
94-97 3110
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Radek
 
 
8-879 3120
3.Hála PavelŠkrabal Jaroslav65-4-233230
4.Tůma RadekMoravec Patrik786  3040
5.Petráň ZdeněkŠkrabal Radek76-89 3150
6.Srch RadekKubát Pavel38-63 3160
7.Tůma RadekŠkrabal Jaroslav89-94 3170
8.Petráň ZdeněkMoravec Patrik-965-11103280
9.Srch RadekŠkrabal Radek55-76 3190
10.Hála PavelKubát Pavel-861111 31100
11.Petráň ZdeněkŠkrabal Jaroslav54-119 31110
12.Srch RadekMoravec Patrik59-77 31120
13.Hála PavelŠkrabal RadekWO    03121
14.Tůma RadekKubát Pavel685  30131
15.Srch RadekŠkrabal JaroslavWO    03132
16.Hála PavelMoravec PatrikWO    03133
17.Tůma RadekŠkrabal RadekWO    03134
18.Brabenec VáclavKubát Pavel8-6-7-3 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel20Škrabal Jaroslav03
Tůma Radek30Moravec Patrik03
Petráň Zdeněk30Škrabal Radek02
Srch Radek30Kubát Pavel13
Brabenec Václav01   
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33601:643TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Drož Jan
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
8-14-5673210
2.Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
8-7-1311113220
3.Gruber MartinSilavecký Ladislav89-95 3130
4.Drož JanKřivánek Aleš3-7-93113240
5.Lev LeošEisenreich Jindřich ml.-2-7-5  0341
6.Lev DanielŠtefan Radko105-77 3151
7.Drož JanSilavecký Ladislav-8106-5-32352
8.Lev LeošKřivánek Aleš-4-4-7  0353
9.Lev DanielEisenreich Jindřich ml.9911  3063
10.Gruber MartinŠtefan Radko1268  3073
11.Lev LeošSilavecký Ladislav11-5-9-8 1374
12.Lev DanielKřivánek Aleš-8-78-7 1375
13.Gruber MartinEisenreich Jindřich ml.97-67 3185
14.Drož JanŠtefan Radko825  3095
15.Lev DanielSilavecký Ladislav64-8-9-72396
16.Gruber MartinKřivánek Aleš876  30106
17.Drož JanEisenreich Jindřich ml.WO    03107
18.Lev LeošŠtefan RadkoWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin40Silavecký Ladislav31
Drož Jan21Křivánek Aleš22
Lev Leoš03Eisenreich Jindřich ml.12
Lev Daniel22Štefan Radko03
WO02WO20
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23642:527TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
Michal Radek
Soused Milan
 
 
866  3010
2.Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
-38-610-72311
3.Hlobil StanislavHaník Josef-8-29-6 1312
4.Procházka OndřejŠimek Jakub577  3022
5.Jelínek KryštofMichal Radek-11356 3132
6.Vychodil LuděkSoused Milan899  3042
7.Procházka OndřejHaník Josef-10-89-5 1343
8.Jelínek KryštofŠimek Jakub9107  3053
9.Vychodil LuděkMichal Radek716-89 3163
10.Hlobil StanislavSoused Milan-77-9883273
11.Jelínek KryštofHaník Josef541  3083
12.Vychodil LuděkŠimek Jakub-9699 3193
13.Hlobil StanislavMichal Radek144-5-5-92394
14.Procházka OndřejSoused Milan-11-6-8  0395
15.Vychodil LuděkHaník Josef-7-6-10  0396
16.Prágr Lukᚊimek Jakub587  30106
17.Procházka OndřejMichal RadekWO    30116
18.Jelínek KryštofSoused MilanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlobil Stanislav12Haník Josef31
Procházka Ondřej12Šimek Jakub04
Jelínek Kryštof30Michal Radek12
Vychodil Luděk31Soused Milan12
Prágr Lukáš10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26625:551TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Jirouch Tomáš
 
 
Rosa Martin
Ulbrich Petr
 
 
56-136 3110
2.Čepelák Vladimír ml.
Čepelák Vladimír st.
 
 
Mašek Josef
Bláha Hynek
 
 
-6-5-7  0311
3.Čepelák Vladimír ml.Ulbrich Petr-7-8-5  0312
4.Čepelák Vladimír st.Rosa Martin-5911-8-42313
5.Jirouch TomášBláha Hynek939  3023
6.Růžička JosefMašek Josef1065  3033
7.Čepelák Vladimír st.Ulbrich Petr1264  3043
8.Jirouch TomášRosa Martin9108  3053
9.Růžička JosefBláha Hynek-9674 3163
10.Čepelák Vladimír ml.Mašek Josef-4-710-8 1364
11.Jirouch TomášUlbrich Petr367  3074
12.Růžička JosefRosa Martin399  3084
13.Čepelák Vladimír ml.Bláha Hynek10-714-8-82385
14.Čepelák Vladimír st.Mašek Josef-7-98953295
15.Růžička JosefUlbrich Petr35-72 31105
16.Čepelák Vladimír ml.Rosa Martin-4-6-15  03106
17.Čepelák Vladimír st.Bláha Hynek7-6-5-4 13107
18.Jirouch TomášMašek JosefWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.04Ulbrich Petr13
Čepelák Vladimír st.22Rosa Martin22
Jirouch Tomáš30Bláha Hynek22
Růžička Josef40Mašek Josef12
WO10WO01
Teplota začátek 16,5°C konec 16,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50463:653ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Spousta David
 
 
Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
-5-8-7  0301
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-9-4-3  0302
3.Spousta DavidBetuštiak Petr-7-3-5  0303
4.Roztočil JiříŠturc Jiří-5-5-10  0304
5.Kunc PetrBarta Ivan-75-6453214
6.Kunc JaroslavDohnal Jaroslav-4-8-9  0315
7.Roztočil JiříBetuštiak Petr-6-8-9  0316
8.Kunc PetrŠturc Jiří-7-4-6  0317
9.Kunc JaroslavBarta Ivan96-612 3127
10.Spousta DavidDohnal Jaroslav-4-4-5  0328
11.Kunc PetrBetuštiak Petr-74-69-62329
12.Kunc JaroslavŠturc Jiří-497-783239
13.Spousta DavidBarta Ivan-9-3-6  03310
14.Roztočil JiříDohnal Jaroslav-7-7-3  03311
15.Kunc JaroslavBetuštiak Petr5-8-6-9 13312
16.Spousta DavidŠturc Jiří-3-6-3  03313
17.Roztočil JiříBarta Ivan-2-8-5  03314
18.Kunc PetrDohnal Jaroslav8-77-13-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spousta David04Betuštiak Petr40
Roztočil Jiří04Šturc Jiří31
Kunc Petr13Barta Ivan22
Kunc Jaroslav22Dohnal Jaroslav40
Tz - 20°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47483:663TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hucek Filip
Bielčik Miroslav
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-9-3-7  0301
2.Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
12-7-9-6 1302
3.Břížďala Miroslav ml.Drbohlav Marek-71-6-6 1303
4.Hucek FilipTůma Martin-3-12-3  0304
5.Křikava RichardStacho Libor-9-711-6 1305
6.Bielčik MiroslavPospíšil Antonín-88-3773215
7.Hucek FilipDrbohlav Marek-3-4-6  0316
8.Křikava RichardTůma Martin389  3026
9.Bielčik MiroslavStacho Libor-3-5910-32327
10.Břížďala Miroslav ml.Pospíšil Antonín-9-6-5  0328
11.Křikava RichardDrbohlav Marek7-8-3-2 1329
12.Bielčik MiroslavTůma Martin33-8-1153239
13.Břížďala Miroslav ml.Stacho Libor-8-5-5  03310
14.Hucek FilipHorák Ondřej-4-10-8  03311
15.Bielčik MiroslavDrbohlav Marek9-1-9-6 13312
16.Břížďala Miroslav ml.Tůma MartinWO    03313
17.Hucek FilipStacho Libor-4-3-10  03314
18.Křikava RichardHorák Ondřej-610710 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břížďala Miroslav ml.03Drbohlav Marek40
Hucek Filip04Tůma Martin12
Křikava Richard22Stacho Libor40
Bielčik Miroslav22Pospíšil Antonín11
   Horák Ondřej11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy