Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32624:620TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Dusil Petr
 
 
Uher Petr
Liberský Karel
 
 
-5-13-5  0301
2.Knobloch Pavel
Koloc Jaroslav
 
 
Růžička Dušan
Kořínek Milan
 
 
10-6-89103211
3.Dusil PetrRůžička Dušan-5-371-92312
4.Knobloch PavelLiberský Karel67-6-7-72313
5.Koloc JaroslavKořínek Milan6711  3023
6.Pleticha VladimírUher Petr-4-6-8  0324
7.Knobloch PavelRůžička Dušan-86-51063234
8.Koloc JaroslavLiberský Karel-10-58-10 1335
9.Pleticha VladimírKořínek Milan565  3045
10.Dusil PetrUher Petr-5-48-9 1346
11.Koloc JaroslavRůžička Dušan7-878 3156
12.Pleticha VladimírLiberský Karel969  3066
13.Dusil PetrKolman Leon249  3076
14.Knobloch PavelUher Petr-5-49-2 1377
15.Pleticha VladimírRůžička Dušan9-1046 3187
16.Dusil PetrLiberský Karel1185  3097
17.Knobloch PavelKolman Leon27-10-41032107
18.Koloc JaroslavUher Petr-7-6-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr22Růžička Dušan13
Knobloch Pavel22Liberský Karel22
Koloc Jaroslav22Kořínek Milan02
Pleticha Vladimír31Uher Petr40
   Kolman Leon02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32712:666SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
9-777 3110
2.Ptáčník Martin
Škoda Jiří
 
 
Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
5-8-1711-102311
3.Novák MarekKulíšek Milan-1112-9-8 1312
4.Skřivánek JiříRůžička Zdeněk107-75 3122
5.Škoda JiříRubín Pavel-2-5-5  0323
6.Ptáčník MartinMoulis Pavel344  3033
7.Skřivánek JiříKulíšek Milan109-112 3143
8.Škoda JiříRůžička Zdeněk98-8-10-82344
9.Ptáčník MartinRubín Pavel10-9-8893254
10.Novák MarekMoulis Pavel9710  3064
11.Vávra AlešKulíšek Milan-3-10-5  0365
12.Ptáčník MartinRůžička Zdeněk365  3075
13.Novák MarekRubín Pavel-9107-7-62376
14.Skřivánek JiříBíba Jaroslav-9763 3186
15.Ptáčník MartinKulíšek Milan1095  3096
16.Novák MarekRůžička Zdeněk-64-69932106
17.Skřivánek JiříRubín Pavel9-10-8-8 13107
18.Vávra AlešBíba Jaroslav611-8-8-1323108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Marek22Kulíšek Milan22
Skřivánek Jiří31Růžička Zdeněk13
Škoda Jiří02Rubín Pavel31
Ptáčník Martin40Moulis Pavel02
Vávra Aleš02Bíba Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36595:648TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Grill Josef
 
 
Kubánek Josef
Procházka Roman
 
 
5-7-109103210
2.Slobodzian Jakub
Kaňka Jakub
 
 
Regimon Tomáš
Vaníček Martin
 
 
11-895 3120
3.Grill JosefKubánek Josef584  3030
4.Kaňka JakubProcházka Roman-11-86-14 1331
5.Slobodzian JakubRegimon Tomáš-8-9-6  0332
6.Šlapáček MartinVaníček Martin-10699 3142
7.Kaňka JakubKubánek Josef-121276 3152
8.Slobodzian JakubProcházka Roman-649-4-72353
9.Šlapáček MartinRegimon Tomáš-768-963263
10.Grill JosefVaníček Martin-86-5-10 1364
11.Slobodzian JakubKubánek Josef8-89-793274
12.Šlapáček MartinProcházka Roman76-67 3184
13.Grill JosefRegimon Tomáš68-5-723294
14.Kaňka JakubVaníček Martin-7-11-5  0395
15.Šlapáček MartinKubánek Josef564  30105
16.Grill JosefProcházka RomanWO    03106
17.Kaňka JakubRegimon TomášWO    03107
18.Slobodzian JakubVaníček MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grill Josef21Kubánek Josef04
Kaňka Jakub12Procházka Roman21
Slobodzian Jakub12Regimon Tomáš12
Šlapáček Martin40Vaníček Martin21
WO03WO30
Bez připomínek Zápas navštívil komisař: Zdeněk Holub



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34622:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclt Milan
Jaroň Daniel
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
-7-72-16 1301
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 
Halama Jiří
Hrdý Radek
 
 
-107-10-8 1302
3.Paclt MilanDanaj Tomáš-5-8-8  0303
4.Jaroň DanielHrdý Radek679  3013
5.Břetenář PetrHrdý Miroslav846  3023
6.Sádlo JosefHalama Jiří-88-7-6 1324
7.Jaroň DanielDanaj Tomáš-9-5-6  0325
8.Břetenář PetrHrdý Radek-9-67-8 1326
9.Sádlo JosefHrdý Miroslav498  3036
10.Paclt MilanHalama Jiří4-5-4-6 1337
11.Břetenář PetrDanaj Tomáš10105  3047
12.Sádlo JosefHrdý Radek7-9107 3157
13.Paclt MilanHrdý Miroslav-68-8693267
14.Jaroň DanielHalama Jiří6-947 3177
15.Sádlo JosefDanaj Tomáš-2-12-7  0378
16.Paclt MilanHrdý Radek-49-13-9 1379
17.Jaroň DanielHrdý Miroslav68-69 3189
18.Břetenář PetrHalama Jiří-475-973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paclt Milan13Danaj Tomáš31
Jaroň Daniel31Hrdý Radek22
Břetenář Petr31Hrdý Miroslav04
Sádlo Josef22Halama Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31562:415TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnízdil Tomáš ml.
Ivan Milan
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
8-810-4-72301
2.Hendrych Ladislav
Vošahlík Radek
 
 
Hrobař Jaroslav
Sosnovec Martin
 
 
-6-6-4  0302
3.Vošahlík RadekLövl Jan-7-8-9  0303
4.Hnízdil Tomáš ml.Koždoň Roman7-7-9-5 1304
5.Ivan MilanSosnovec Martin9-9-9-7 1305
6.Hendrych LadislavHrobař Jaroslav-28-6-9 1306
7.Hnízdil Tomáš ml.Lövl Jan-810-12-10 1307
8.Ivan MilanKoždoň Roman-8-8-7  0308
9.Hendrych LadislavSosnovec Martin-8-3-8  0309
10.Vošahlík RadekHrobař Jaroslav-12843 3119
11.Ivan MilanLövl Jan-8-9-7  03110
12.Hendrych LadislavKoždoň RomanWO    30210
13.Vošahlík RadekSosnovec MartinWO    30310
14.Hnízdil Tomáš ml.Hrobař JaroslavWO    30410
15.Hendrych LadislavLövl JanWO    30510
16.Vošahlík RadekKoždoň RomanWO    30610
17.Hnízdil Tomáš ml.Sosnovec MartinWO    30710
18.Ivan MilanHrobař JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošahlík Radek11Lövl Jan30
Hnízdil Tomáš ml.02Koždoň Roman20
Ivan Milan03Sosnovec Martin20
Hendrych Ladislav02Hrobař Jaroslav11
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:24726:619TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Niems Dušan
 
 
Čuba Milan
Čubová Jana
 
 
107-9-1183210
2.Havlík Vít
Shmatkov Taras
 
 
Válek Zdeněk
Janda Filip
 
 
-4-927-72311
3.Niems DušanČubová Jana675  3021
4.Havlík VítČuba Milan-12-37-13 1322
5.Shmatkov TarasVálek Zdeněk-491010 3132
6.Kouřil LubomírJanda Filip255  3042
7.Havlík VítČubová Jana10-11-9-6 1343
8.Shmatkov TarasČuba Milan-107-9663253
9.Kouřil LubomírVálek Zdeněk9-1096 3163
10.Niems DušanJanda Filip585  3073
11.Shmatkov TarasČubová Jana-912-78-62374
12.Kouřil LubomírČuba Milan9811  3084
13.Niems DušanVálek Zdeněk696  3094
14.Havlík VítJanda Filip9610  30104
15.Kouřil LubomírČubová Jana9-105-8832114
16.Niems DušanČuba Milan878  30124
17.Havlík VítVálek Zdeněk-774-5532134
18.Shmatkov TarasJanda Filip-42-59432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan40Čubová Jana22
Havlík Vít22Čuba Milan13
Shmatkov Taras31Válek Zdeněk04
Kouřil Lubomír40Janda Filip04
Komisař Zdeněk Holub 10:00

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy