Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Horní PodlužíRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Fučík Zdeněk
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
     1301
2.Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
Kopal Petr
Riedel Pavel
 
 
     3111
3.Fučík ZdeněkKopal Petr     1312
4.Kopecký KarelRiedel Pavel     3022
5.Honzík StanislavKmínek Martin     3132
6.Mrázek MichalHájek Petr     0333
7.Kopecký KarelKopal Petr     3243
8.Honzík StanislavRiedel Pavel     3053
9.Mrázek MichalKmínek Martin     2354
10.Fučík ZdeněkHájek Petr     2355
11.Honzík StanislavKopal Petr     3065
12.Mrázek MichalRiedel Pavel     3075
13.Fučík ZdeněkKmínek Martin     2376
14.Kopecký KarelHájek Petr     3086
15.Mrázek MichalKopal Petr     2387
16.Fučík ZdeněkRiedel Pavel     3097
17.Kopecký KarelKmínek Martin     0398
18.Honzík StanislavHájek Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Zdeněk13Kopal Petr22
Kopecký Karel31Riedel Pavel04
Honzík Stanislav40Kmínek Martin31
Mrázek Michal13Hájek Petr22
-----------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
875  3010
2.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     1311
3.Brhovský VáclavEisnerová Heda-913-45-92312
4.Líska Tomáš ml.Prášilová Petra-8-7-9  0313
5.Sklenička Jan ml.Jonáš Stanislav1041  3023
6.Cinibulk MilošMálek Josef-9778 3133
7.Líska Tomáš ml.Eisnerová Heda7-9-1-10 1334
8.Sklenička Jan ml.Prášilová Petra7-10119 3144
9.Cinibulk MilošJonáš Stanislav638  3054
10.Brhovský VáclavMálek Josef-9953 3164
11.Sklenička Jan ml.Eisnerová Heda-48-4193274
12.Cinibulk MilošPrášilová Petra811-96 3184
13.Brhovský VáclavJonáš Stanislav524  3094
14.Líska Tomáš ml.Málek Josef86-79 31104
15.Cinibulk MilošEisnerová Heda-97-9-9 13105
16.Brhovský VáclavPrášilová PetraWO    03106
17.Líska Tomáš ml.Jonáš Stanislav658  30116
18.Sklenička Jan ml.Málek Josef5611  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhovský Václav21Eisnerová Heda31
Líska Tomáš ml.22Prášilová Petra12
Sklenička Jan ml.40Jonáš Stanislav04
Cinibulk Miloš31Málek Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
Bušek Jiří
Charouzek Martin
 
 
     3110
2.Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
Holubec Jiří
Peleška Jiří
 
 
     3220
3.Kindl ZdeněkBušek Jiří     3030
4.Komárek JaroslavCharouzek Martin     3140
5.Svrček PetrHolubec Jiří     3050
6.Zápotocký MilanPeleška Jiří     2351
7.Komárek JaroslavBušek Jiří     2352
8.Svrček PetrCharouzek Martin     3162
9.Zápotocký MilanHolubec Jiří     3172
10.Kindl ZdeněkPeleška Jiří     3082
11.Svrček PetrBušek Jiří     1383
12.Zápotocký MilanCharouzek Martin     3093
13.Kindl ZdeněkHolubec Jiří     31103
14.Komárek JaroslavPeleška Jiří     32113
15.Zápotocký MilanBušek Jiří     30123
16.Kindl ZdeněkCharouzek Martin     23124
17.Komárek JaroslavHolubec Jiří     30134
18.Svrček PetrPeleška JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kindl Zdeněk31Bušek Jiří22
Komárek Jaroslav31Charouzek Martin13
Svrček Petr21Holubec Jiří04
Zápotocký Milan31Peleška Jiří12
WO01WO10
Svrček odstoupil pro zranění - namožení svalu pravé ruky



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:22 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Miroslav
Nebohý František
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     2301
2.Štípek Martin
Brabencová Pavlína
 
 
Havran Michal
Balogová Andrea
 
 
     1302
3.Hanuš JiříBalogová Andrea     3012
4.Babička Michal st.Havran Michal     3122
5.Myslivec MiroslavDvořák Milan st.     3132
6.Štípek MartinNovotný Petr     3042
7.Babička Michal st.Balogová Andrea     3052
8.Myslivec MiroslavHavran Michal     3162
9.Štípek MartinDvořák Milan st.     3172
10.Hanuš JiříNovotný Petr     3182
11.Myslivec MiroslavBalogová Andrea     3092
12.Nebohý FrantišekHavran Michal     2393
13.Hanuš JiříDvořák Milan st.     31103
14.Babička Michal st.Novotný Petr     32113
15.Nebohý FrantišekBalogová Andrea     23114
16.Hanuš JiříHavran Michal     31124
17.Babička Michal st.Dvořák Milan st.     31134
18.Myslivec MiroslavNovotný Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Jiří40Balogová Andrea13
Babička Michal st.40Havran Michal13
Myslivec Miroslav40Dvořák Milan st.04
Štípek Martin20Novotný Petr04
Nebohý František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:17 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Schneider Lubor
 
 
Kotrba Petr
Zimák Michal
 
 
     3010
2.Zach Vladimír
Plutnar Stanislav
 
 
Medáček Jaroslav
Kysilka Miroslav
 
 
     2311
3.Mašek LubomírKotrba Petr     3021
4.Schneider LuborZimák Michal     3131
5.Plutnar StanislavMedáček Jaroslav     3141
6.Brázda ZdeněkKysilka Miroslav     3051
7.Schneider LuborKotrba Petr     3261
8.Plutnar StanislavZimák Michal     3171
9.Brázda ZdeněkMedáček Jaroslav     3181
10.Mašek LubomírKysilka Miroslav     3091
11.Plutnar StanislavKotrba Petr     2392
12.Brázda ZdeněkZimák Michal     30102
13.Mašek LubomírMedáček Jaroslav     30112
14.Zach VladimírKysilka Miroslav     31122
15.Brázda ZdeněkKotrba Petr     32132
16.Mašek LubomírZimák Michal     30142
17.Zach VladimírMedáček Jaroslav     31152
18.Plutnar StanislavKysilka Miroslav     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Lubomír40Kotrba Petr13
Schneider Lubor20Zimák Michal04
Plutnar Stanislav31Medáček Jaroslav04
Brázda Zdeněk40Kysilka Miroslav04
Zach Vladimír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Novotný Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17612:441SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Friedrich Bohuslav
Brdlík František
 
 
7-659 3110
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Hájková Jana
Futera Vratislav
 
 
1149  3020
3.Vízek MartinBrdlík František852  3030
4.Líska VladislavFutera Vratislav1294  3040
5.Nedoma JiříHájková Jana-11975 3150
6.Ullman MiloslavFriedrich Bohuslav225  3060
7.Líska VladislavBrdlík František-5-9-11  0361
8.Nedoma JiříFutera Vratislav-2-87373271
9.Ullman MiloslavHájková Jana2410  3081
10.Vízek MartinFriedrich Bohuslav182  3091
11.Nedoma JiříBrdlík František7-4-1-9 1392
12.Pilař LiborFutera Vratislav6-7-16-42393
13.Vízek MartinHájková Jana752  30103
14.Líska VladislavFriedrich Bohuslav628  30113
15.Pilař LiborBrdlík František-6-10-5  03114
16.Vízek MartinFutera Vratislav339  30124
17.Líska VladislavHájková Jana565  30134
18.Nedoma JiříFriedrich Bohuslav-9253 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Brdlík František31
Líska Vladislav31Futera Vratislav13
Nedoma Jiří31Hájková Jana04
Ullman Miloslav20Friedrich Bohuslav04
Pilař Libor02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy