Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0198:80SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacenovská IvetaPytlíková Tereza254  3010
2.Brateyko SolomiyaPěnkavová Kristýna269  3020
3.Pěnkavová KateřinaMatějovská Anna573  3030
4.Brateyko SolomiyaPytlíková Tereza543  3040
5.Vacenovská IvetaMatějovská Anna455  3050
6.Pěnkavová KateřinaPěnkavová Kristýna821  3060
7.Brateyko SolomiyaMatějovská Anna         
8.Pěnkavová KateřinaPytlíková Tereza         
9.Vacenovská IvetaPěnkavová Kristýna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vacenovská Iveta20Pytlíková Tereza02
Brateyko Solomiya20Pěnkavová Kristýna02
Pěnkavová Kateřina20Matějovská Anna02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:20181:278MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaChernyavskaya Ekaterina-7-5-8  0301
2.Ševčíková KláraKapounová Barbora-3-4-3  0302
3.Kmeťová VeronikaMikulcová Kristýna-5-4-6  0303
4.Ševčíková KláraChernyavskaya Ekaterina-91112-8-112304
5.Ilčíková AnežkaMikulcová Kristýna-5-39-4 1305
6.Kmeťová VeronikaKapounová Barbora9-4-9783215
7.Ševčíková KláraMikulcová Kristýna-5-4-3  0316
8.Kmeťová VeronikaChernyavskaya Ekaterina         
9.Ilčíková AnežkaKapounová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka02Chernyavskaya Ekaterina20
Ševčíková Klára03Kapounová Barbora11
Kmeťová Veronika11Mikulcová Kristýna30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6247:211SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaTruksová Lucia99-68 3110
2.Petrovová NikitaKlempererová Anna946  3020
3.Štěpánová GabrielaStachová Olesja-510-91263230
4.Petrovová NikitaTruksová Lucia10-895 3140
5.Grigelová NatáliaStachová Olesja-31075 3150
6.Štěpánová GabrielaKlempererová Anna-91286 3160
7.Petrovová NikitaStachová Olesja         
8.Štěpánová GabrielaTruksová Lucia         
9.Grigelová NatáliaKlempererová Anna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália20Truksová Lucia02
Petrovová Nikita20Klempererová Anna02
Štěpánová Gabriela20Stachová Olesja02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:11302:264CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaKučerová Aneta657  3010
2.Kubátová HanaBlašková Dagmar12-6-8573220
3.Tomanová TamaraBlašková Zdena-89-1-8 1321
4.Kubátová HanaKučerová Aneta1199  3031
5.Šlehobrová SimonaBlašková Zdena-89-9-6 1332
6.Tomanová TamaraBlašková Dagmar-8883 3142
7.Kubátová HanaBlašková Zdena-77-7273252
8.Tomanová TamaraKučerová Aneta4105  3062
9.Šlehobrová SimonaBlašková Dagmar         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona11Kučerová Aneta03
Kubátová Hana30Blašková Dagmar02
Tomanová Tamara21Blašková Zdena21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS