Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Bil Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35503:556Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Záděra Kamil
Ertl Jakub
 
 
-119-7-1 1301
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Novák Lukáš
Vališ Petr
 
 
-9211-7-62302
3.Spirit MichalErtl Jakub-6-6-10  0303
4.Bil MartinNovák Lukáš-10-5116-42304
5.Dragan TomášZáděra Kamil-11-88-9 1305
6.Macháň DavidVališ Petr-76-8-6 1306
7.Bil MartinErtl Jakub-76-8-6 1307
8.Dragan TomášNovák Lukáš9-87-743217
9.Macháň DavidZáděra Kamil1196  3027
10.Spirit MichalVališ Petr-77-7983237
11.Dragan TomášErtl Jakub-76-5-4 1338
12.Macháň DavidNovák Lukáš-7-6-9  0339
13.Spirit MichalZáděra Kamil-81146 3149
14.Bil MartinVališ Petr-67-10-10 13410
15.Macháň DavidErtl Jakub97   20  
16.Spirit MichalNovák Lukáš         
17.Bil MartinZáděra Kamil         
18.Dragan TomášVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spirit Michal21Ertl Jakub30
Bil Martin03Novák Lukáš21
Dragan Tomáš12Záděra Kamil12
Macháň David12Vališ Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32402:486Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-6-897-62301
2.Trávníček Tomáš
Hanák Petr
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-6-8-8  0302
3.Trávníček Tomᚊtěpán Libor9-9-11-4 1303
4.Pernička PavelCísarík Pavel-3-6-7  0304
5.Chlíbek DavidPeška Ladislav-4-1187-92305
6.Hanák PetrŠlapanský Jan48-5-3-32306
7.Pernička PavelŠtěpán Libor-7-5-5  0307
8.Chlíbek DavidCísarík Pavel-75-69-12308
9.Hanák PetrPeška Ladislav-898-593218
10.Trávníček Tomᚊlapanský Jan792  3028
11.Chlíbek DavidŠtěpán Libor4-6-5-9 1329
12.Hanák PetrCísarík Pavel9-6-97-823210
13.Trávníček TomášPeška Ladislav9    10  
14.Pernička PavelŠlapanský Jan         
15.Hanák PetrŠtěpán Libor         
16.Trávníček TomášCísarík Pavel         
17.Pernička PavelPeška Ladislav         
18.Chlíbek DavidŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávníček Tomáš11Štěpán Libor30
Pernička Pavel02Císarík Pavel30
Chlíbek David03Peška Ladislav11
Hanák Petr12Šlapanský Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37637:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakovický Milan
Kopřiva Tomáš
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-9-5-4  0301
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-7-5-9  0302
3.Prachař MarekPačinek Jakub-137-8-6 1303
4.Kopřiva TomášKřepela Radim8-9-4-9 1304
5.Rakovický MilanKrása Petr ml.-767-583214
6.Musil OndřejTěžký Pavel4-996 3124
7.Kopřiva TomášPačinek Jakub-7-1178-42325
8.Rakovický MilanKřepela Radim-78-7-8 1326
9.Musil OndřejKrása Petr ml.-10-9-6  0327
10.Prachař MarekTěžký Pavel856  3037
11.Rakovický MilanPačinek Jakub-8-6-9  0338
12.Musil OndřejKřepela Radim106-8-783248
13.Prachař MarekKrása Petr ml.-9672 3158
14.Kopřiva TomášTěžký Pavel588  3068
15.Musil OndřejPačinek Jakub-10-710773278
16.Prachař MarekKřepela Radim-9-7-7  0379
17.Kopřiva TomášKrása Petr ml.-88-71273289
18.Rakovický MilanTěžký Pavel867  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prachař Marek22Pačinek Jakub31
Kopřiva Tomáš22Křepela Radim31
Rakovický Milan22Krása Petr ml.13
Musil Ondřej31Těžký Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32622:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Obalil Jiří
 
 
Mikula Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
978  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Kaluža Tomáš
Polívka Ondřej
 
 
9-48-543220
3.Kutil LiborPolívka Ondřej-9-5-5  0321
4.Obalil JiříKaluža Tomáš8-10-9-3 1322
5.Cetkovský MartinMikula Stanislav5-7-10-12 1323
6.Bezděk LubošProcházka Ondřej456  3033
7.Obalil JiříPolívka Ondřej-6-7-5  0334
8.Cetkovský MartinKaluža Tomáš-4-8-12  0335
9.Bezděk LubošMikula Stanislav8810  3045
10.Kutil LiborProcházka Ondřej897  3055
11.Cetkovský MartinPolívka Ondřej-68-8-7 1356
12.Bezděk LubošKaluža Tomáš56-79 3166
13.Kutil LiborMikula Stanislav10812  3076
14.Obalil JiříProcházka Ondřej866  3086
15.Bezděk LubošPolívka Ondřej-7-82-6 1387
16.Kutil LiborKaluža Tomáš4-5-9-8 1388
17.Obalil JiříMikula Stanislav-9-1196-122389
18.Cetkovský MartinProcházka Ondřej10-9-9673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor22Polívka Ondřej40
Obalil Jiří13Kaluža Tomáš31
Cetkovský Martin13Mikula Stanislav22
Bezděk Luboš31Procházka Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8405:300TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Sirbu Jakub
 
 
Vermouzek František
Štěpánek Luděk
 
 
7-866 3110
2.Daněk Zdeněk ml.
Navrátil Václav
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
875  3020
3.Sirbu JakubŠípka Zdeněk87-135 3130
4.Navrátil VáclavVermouzek František8-7148 3140
5.Daněk Zdeněk ml.Fučík Petr588  3050
6.Kovář JakubŠtěpánek Luděk577  3060
7.Navrátil VáclavŠípka Zdeněk-109-8673270
8.Daněk Zdeněk ml.Vermouzek František582  3080
9.Kovář JakubFučík Petr-94-7583290
10.Sirbu JakubŠtěpánek Luděk6-899 31100
11.Daněk Zdeněk ml.Šípka Zdeněk         
12.Kovář JakubVermouzek František         
13.Sirbu JakubFučík Petr         
14.Navrátil VáclavŠtěpánek Luděk         
15.Kovář JakubŠípka Zdeněk         
16.Sirbu JakubVermouzek František         
17.Navrátil VáclavFučík Petr         
18.Daněk Zdeněk ml.Štěpánek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirbu Jakub20Šípka Zdeněk02
Navrátil Václav20Vermouzek František02
Daněk Zdeněk ml.20Fučík Petr02
Kovář Jakub20Štěpánek Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19508:400TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Masařík Lukáš
Holec Ondřej
 
 
-7984 3110
2.Paták Radek
Vojtěch Tomáš
 
 
Hejdušek Ivan
Hynšt Martin
 
 
-687-1183220
3.Kvapil ZdeněkMasařík Lukáš-9848 3130
4.Vojtěch MartinHynšt Martin78-9-973240
5.Vojtěch TomášHolec Ondřej1110-411 3150
6.Paták RadekHejdušek Ivan89-10-1153260
7.Vojtěch MartinMasařík Lukáš5-101010 3170
8.Vojtěch TomášHynšt Martin-94-84-62371
9.Paták RadekHolec OndřejWO    3081
10.Kvapil ZdeněkHejdušek Ivan-9-9-3  0382
11.Vojtěch TomášMasařík Lukáš-8-4-7  0383
12.Paták RadekHynšt Martin444  3093
13.Kvapil ZdeněkHolec OndřejWO    30103
14.Vojtěch MartinHejdušek Ivan         
15.Paták RadekMasařík Lukáš         
16.Kvapil ZdeněkHynšt Martin         
17.Vojtěch MartinHolec Ondřej         
18.Vojtěch TomášHejdušek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk11Masařík Lukáš12
Vojtěch Martin20Hynšt Martin12
Vojtěch Tomáš12Holec Ondřej01
Paták Radek20Hejdušek Ivan11
WO20WO02
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy