Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32617:591TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf ml.
Hruška Pavel
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
-6-74-8 1301
2.Cvrkal Richard
Kytner Matěj
 
 
Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
-9-11-8  0302
3.Cvrkal Rudolf ml.Zimek Jaroslav-9-7-6  0303
4.Kytner MatějKazdera Pavel-8-5-6  0304
5.Hruška PavelKoc František873  3014
6.Cvrkal RichardKovář Josef st.-7-5-8  0315
7.Kytner MatějZimek Jaroslav65-810 3125
8.Hruška PavelKazdera Pavel75-99 3135
9.Cvrkal RichardKoc František13106  3045
10.Cvrkal Rudolf ml.Kovář Josef st.9-7-6-7 1346
11.Hruška PavelZimek Jaroslav9-9-7833256
12.Cvrkal RichardKazdera Pavel-98-8993266
13.Cvrkal Rudolf ml.Koc František589  3076
14.Kytner MatějKovář Josef st.-9835 3186
15.Cvrkal RichardZimek Jaroslav10-878 3196
16.Cvrkal Rudolf ml.Kazdera Pavel7-8-7-6 1397
17.Kytner MatějKoc František6-8-7-3 1398
18.Hruška PavelKovář Josef st.634  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf ml.13Zimek Jaroslav13
Kytner Matěj22Kazdera Pavel22
Hruška Pavel40Koc František13
Cvrkal Richard31Kovář Josef st.22
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Kalousek Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Z parkoviště na proti restaurace bránou nahoru a za budovou do levaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30347:411TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bastl Pavel
Zubal Ladislav
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-76-9-5 1301
2.Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
Mach Ondřej
Babáková Klára
 
 
-86-4-7 1302
3.Bastl PavelMach Ondřej-38-4-6 1303
4.Zubal LadislavŠkvařil Petr-8-9-9  0304
5.Kalousek ViktorBabáková Klára-8-9-6  0305
6.Sedláček RadekVysloužil Jan554  3015
7.Zubal LadislavMach Ondřej-9-2-8  0316
8.Kalousek ViktorŠkvařil Petr-6-479-72317
9.Sedláček RadekBabáková Klára834  3027
10.Bastl PavelVysloužil Jan-8-9-6  0328
11.Kalousek ViktorMach Ondřej-6-9-8  0329
12.Sedláček RadekŠkvařil Petr-697-6-823210
13.Bastl PavelBabáková Klára-46-7-7 13  
14.Zubal LadislavVysloužil Jan         
15.Sedláček RadekMach Ondřej         
16.Bastl PavelŠkvařil Petr         
17.Zubal LadislavBabáková Klára         
18.Kalousek ViktorVysloužil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bastl Pavel02Mach Ondřej30
Zubal Ladislav02Škvařil Petr30
Kalousek Viktor03Babáková Klára11
Sedláček Radek21Vysloužil Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31340:425STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Pavel
Štourač Milan
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
12-8-7-8 1301
2.Doležal Jiří
Šplíchal Jiří
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
1-3-4-8 1302
3.Štourač MilanSuchý Petr-6-8-4  0303
4.Šťastný PavelKřepela Lubomír-8-7-8  0304
5.Šplíchal JiříKrása Petr st.6-79-8-92305
6.Doležal JiříSekanina Jan102-87 3115
7.Šťastný PavelSuchý Petr-8-7-6  0316
8.Šplíchal JiříKřepela Lubomír8-10-7-3 1317
9.Doležal JiříKrása Petr st.-7-2-7  0318
10.Štourač MilanSekanina Jan678  3028
11.Šplíchal JiříSuchý Petr7-8-5-9 1329
12.Doležal JiříKřepela Lubomír-6-6-2  03210
13.Štourač MilanKrása Petr st.         
14.Šťastný PavelSekanina Jan         
15.Doležal JiříSuchý Petr         
16.Štourač MilanKřepela Lubomír         
17.Šťastný PavelKrása Petr st.         
18.Šplíchal JiříSekanina Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štourač Milan11Suchý Petr30
Šťastný Pavel02Křepela Lubomír30
Šplíchal Jiří03Krása Petr st.20
Doležal Jiří12Sekanina Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Klein Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34552:577KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvíčala David
Kvíčala Josef
 
 
Skoupý Michal
Konečný Štěpán
 
 
-6284 3110
2.Sojka Petr st.
Nejedlý Pavel
 
 
Přikryl Jiří
Voráč Pavel
 
 
8-9-3-4 1311
3.Sojka Petr st.Konečný Štěpán-7-679-72312
4.Nejedlý PavelSkoupý Michal-7-5-9  0313
5.Kvíčala JosefVoráč Pavel-7-36-7 1314
6.Kvíčala DavidPřikryl Jiří88-95 3124
7.Nejedlý PavelKonečný Štěpán-7-99-10 1325
8.Kvíčala JosefSkoupý Michal966  3035
9.Kvíčala DavidVoráč Pavel-12548 3145
10.Sojka Petr st.Přikryl Jiří-8-13-9  0346
11.Kvíčala JosefKonečný Štěpán-7-10-9  0347
12.Kvíčala DavidSkoupý Michal8610  3057
13.Sojka Petr st.Voráč Pavel-6-6-11  0358
14.Nejedlý PavelPřikryl Jiří-78-6-9 1359
15.Kvíčala DavidKonečný Štěpán9114  3069
16.Sojka Petr st.Skoupý Michal107-57 3179
17.Nejedlý PavelVoráč Pavel-2-7-9  03710
18.Kvíčala JosefPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sojka Petr st.13Konečný Štěpán31
Nejedlý Pavel04Skoupý Michal13
Kvíčala Josef12Voráč Pavel31
Kvíčala David40Přikryl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14477:410TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobolka Luboš
Müller Zdeněk st.
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-7-12-8  0301
2.Šmetka Miroslav
Baričák Marek
 
 
Šustáček Ondřej
Zouhar Michal
 
 
-87-9873211
3.Šmetka MiroslavSehnal Stanislav867  3021
4.Baričák MarekZouhar Michal-10744 3131
5.Kobolka LubošŠustáček Ondřej-9798 3141
6.Müller Zdeněk st.Svoboda Jan579  3051
7.Baričák MarekSehnal Stanislav5913  3061
8.Kobolka LubošZouhar Michal89-4-11103271
9.Müller Zdeněk st.Šustáček Ondřej-6-712-8 1372
10.Šmetka MiroslavSvoboda Jan8147  3082
11.Kobolka LubošSehnal Stanislav1112-9-1083292
12.Müller Zdeněk st.Zouhar Michal596  30102
13.Šmetka MiroslavŠustáček Ondřej6    10  
14.Baričák MarekSvoboda Jan         
15.Müller Zdeněk st.Sehnal Stanislav         
16.Šmetka MiroslavZouhar Michal         
17.Baričák MarekŠustáček Ondřej         
18.Kobolka LubošSvoboda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmetka Miroslav20Sehnal Stanislav03
Baričák Marek20Zouhar Michal03
Kobolka Luboš30Šustáček Ondřej11
Müller Zdeněk st.21Svoboda Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Rotrekl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17483:414TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levardi Robert
Hofírek Dominik
 
 
Sýkora Josef
Žáček Václav
 
 
848  3010
2.Rotrekl Lukáš
Rotrekl Michal
 
 
Richter Milan
Polívka Roman
 
 
89-5-8-42311
3.Levardi RobertRichter Milan-7-8-1  0312
4.Rotrekl MichalPolívka Roman-3-1-3  0313
5.Rotrekl LukášSýkora Josef3106  3023
6.Hofírek DominikŽáček Václav10-855 3133
7.Rotrekl MichalRichter Milan8-8-87-102334
8.Rotrekl LukášPolívka Roman8115  3044
9.Hofírek DominikSýkora Josef3104  3054
10.Levardi RobertŽáček Václav3-886 3164
11.Rotrekl LukášRichter Milan-58-8853274
12.Hofírek DominikPolívka Roman472  3084
13.Levardi RobertSýkora Josef8-976 3194
14.Rotrekl MichalŽáček Václav598  30104
15.Hofírek DominikRichter Milan         
16.Levardi RobertPolívka Roman         
17.Rotrekl MichalSýkora Josef         
18.Rotrekl Lukᚎáček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert21Richter Milan21
Rotrekl Michal12Polívka Roman12
Rotrekl Lukáš30Sýkora Josef03
Hofírek Dominik30Žáček Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy