Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27590:562TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Bojko Karel
Dorňák Zdeněk
 
 
-710-64-92301
2.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
36-66 3111
3.Solanský PavelDorňák Zdeněk849  3021
4.Bugaj PavelBojko Karel-57-15-3 1322
5.Cabiš MichalJahůdka Petr5-9-6-8 1323
6.Velebil LukášKřen Lubor765  3033
7.Bugaj PavelDorňák Zdeněk889  3043
8.Cabiš MichalBojko Karel9-7-6-1 1344
9.Velebil LukášJahůdka Petr-7-66663254
10.Solanský PavelKřen Lubor-89710 3164
11.Cabiš MichalDorňák Zdeněk-9-8-11  0365
12.Velebil LukášBojko Karel-4-9-13  0366
13.Solanský PavelJahůdka Petr998  3076
14.Bugaj PavelKřen Lubor279  3086
15.Velebil LukášDorňák Zdeněk779  3096
16.Solanský PavelBojko Karel-7-6-4  0397
17.Bugaj PavelJahůdka Petr6-9-914832107
18.Cabiš MichalKřen Lubor-6-9-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel31Dorňák Zdeněk13
Bugaj Pavel31Bojko Karel40
Cabiš Michal03Jahůdka Petr13
Velebil Lukáš31Křen Lubor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15485:378TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
43-9-8-92301
2.Bendl Jaroslav
Lapisz Břetislav
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
7910  3011
3.Karczmarczyk MichalDoležel Tomáš-316-5573221
4.Bendl JaroslavPolák Petr15-66 3131
5.Lapisz BřetislavZávada Adam755  3041
6.Krupník JanKrejčiřík David-11592 3151
7.Bendl JaroslavDoležel Tomáš6-874 3161
8.Lapisz BřetislavPolák Petr5-1196 3171
9.Krupník JanZávada Adam7-4-10-5 1372
10.Karczmarczyk MichalKrejčiřík David998  3082
11.Lapisz BřetislavDoležel Tomáš2-954 3192
12.Krupník JanPolák Petr-7-958832102
13.Karczmarczyk MichalZávada Adam-10888 31  
14.Bendl JaroslavKrejčiřík David         
15.Krupník JanDoležel Tomáš         
16.Karczmarczyk MichalPolák Petr         
17.Bendl JaroslavZávada Adam         
18.Lapisz BřetislavKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karczmarczyk Michal20Doležel Tomáš03
Bendl Jaroslav20Polák Petr03
Lapisz Břetislav30Závada Adam11
Krupník Jan21Krejčiřík David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31696:630TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Pěnkava Pavel
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-5-4910-32301
2.Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
744  3011
3.Maršálek VladimírBurdík Vítězslav6-8-5253221
4.Kaloč SvatoplukWollný Michal9-987 3131
5.Pěnkava PavelHarazim Zdeněk7-6-8-18 1332
6.Tobola PetrSiebert Karel364  3042
7.Kaloč SvatoplukBurdík VítězslavŽ-1013-13-9 1343
8.Pěnkava PavelWollný Michal-6-119-8 1344
9.Tobola PetrHarazim Zdeněk-10-7-6  0345
10.Maršálek VladimírSiebert Karel5910  3055
11.Pěnkava PavelBurdík Vítězslav-5-99-7 1356
12.Tobola PetrWollný Michal-9-714-8 1357
13.Maršálek VladimírŽHarazim Zdeněk119-8-14-102358
14.Kaloč SvatoplukSiebert Karel5-9-9863268
15.Tobola PetrBurdík Vítězslav-534-753278
16.Maršálek VladimírWollný Michal372  3088
17.Kaloč SvatoplukHarazim Zdeněk7107  3098
18.Pěnkava PavelSiebert Karel874  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír31Burdík Vítězslav22
Kaloč Svatopluk31Wollný Michal22
Pěnkava Pavel13Harazim Zdeněk31
Tobola Petr22Siebert Karel04
Zápas č. 7 ŽK HOSTÉ: Burdík Vítěslav - odhození pálky na stůl Zápas č. 13 ŽK DOMÁCÍ: Maršálek Vladimír - odhození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorský Ivo
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Bártek Dušan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25553:528KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Došek Jaroslav
 
 
Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
7-41012 3110
2.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
-4-14-6 1311
3.Slováček LiborŠtůsek David8-1176 3121
4.Cvečko DanielVrtal Oldřich119-45 3131
5.Došek JaroslavSkalický Jiří-6-8-7  0332
6.Sagáčik ŠtefanVálek Filip75-7-8-112333
7.Cvečko DanielŠtůsek David-3-12-4  0334
8.Došek JaroslavVrtal Oldřich-8-9-7  0335
9.Sagáčik ŠtefanSkalický Jiří1097  3045
10.Slováček LiborVálek Filip28-3-373255
11.Došek JaroslavŠtůsek David106-44 3165
12.Sagáčik ŠtefanVrtal Oldřich3-18215 3175
13.Slováček LiborSkalický Jiří11-1196 3185
14.Cvečko DanielVálek Filip-5956 3195
15.Sagáčik ŠtefanŠtůsek David43-107 31105
16.Slováček LiborVrtal Oldřich         
17.Cvečko DanielSkalický Jiří         
18.Došek JaroslavVálek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor30Štůsek David13
Cvečko Daniel21Vrtal Oldřich12
Došek Jaroslav12Skalický Jiří12
Sagáčik Štefan31Válek Filip12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12430:318T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Jarolím Tomáš
Hrabica Marián
 
 
944  3010
2.Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
5-6-10963220
3.Dočkal TomášOtáhal Bořek-75-8-9 1321
4.Valošek JanMaděrka Svatopluk674  3031
5.Chalupa JakubJarolím Tomáš1036  3041
6.Kovačik JakubHrabica Marián65-48 3151
7.Valošek JanOtáhal Bořek4-54-693261
8.Chalupa JakubMaděrka Svatopluk676  3071
9.Kovačik JakubJarolím Tomáš6-966 3181
10.Dočkal TomášHrabica Marián-6-85653291
11.Chalupa JakubOtáhal Bořek53-910 31101
12.Kovačik JakubMaděrka Svatopluk         
13.Dočkal TomášJarolím Tomáš         
14.Valošek JanHrabica Marián         
15.Kovačik JakubOtáhal Bořek         
16.Dočkal TomášMaděrka Svatopluk         
17.Valošek JanJarolím Tomáš         
18.Chalupa JakubHrabica Marián         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Tomáš11Otáhal Bořek12
Valošek Jan20Maděrka Svatopluk02
Chalupa Jakub30Jarolím Tomáš02
Kovačik Jakub20Hrabica Marián02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Topič Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34654:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 
Vlach Martin
Dufek Jakub
 
 
912-3-4-92301
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Skalský Ondřej
Valašík Lukáš
 
 
-9-4-2  0302
3.Král FilipVlach Martin1488  3012
4.Plšek JosefValašík Lukáš-7-111-5 1313
5.Bednář MatějSkalský Ondřej810-67 3123
6.Konečný LukášDufek Jakub9-45-9-22324
7.Plšek JosefVlach Martin-11-910-5 1325
8.Bednář MatějValašík Lukáš-74-11643235
9.Konečný LukášSkalský Ondřej6-66-983245
10.Král FilipDufek Jakub943  3055
11.Bednář MatějVlach Martin-48-58-92356
12.Konečný LukášValašík Lukáš859  3066
13.Král FilipSkalský Ondřej8103  3076
14.Plšek JosefDufek Jakub-4-6-12  0377
15.Konečný LukášVlach Martin-11-9-5  0378
16.Král FilipValašík Lukáš5213  3088
17.Mergenthal OtmarSkalský Ondřej-799-693298
18.Bednář MatějDufek Jakub-10-7109-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Filip40Vlach Martin31
Plšek Josef03Valašík Lukáš13
Bednář Matěj22Skalský Ondřej04
Konečný Lukáš22Dufek Jakub31
Mergenthal Otmar10   
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS