Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Turay Tomáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:227SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Krčmářová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
-67118 3110
2.Chovancová MarieHolíková Kristýna910-12-1243220
3.Bajgerová KristýnaKrčmářová Magdaléna995  3030
4.Bezděčíková LenkaJuchelková Lucie194  3040
5.Bajgerová KristýnaHolíková Kristýna369  3050
6.Chovancová MarieJuchelková Lucie64-69 3160
7.Bezděčíková LenkaKrčmářová Magdaléna441  3070
8.Bajgerová KristýnaJuchelková Lucie696  3080
9.Bezděčíková LenkaHolíková Kristýna235  3090
10.Chovancová MarieKrčmářová Magdaléna842  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chovancová Marie30Holíková Kristýna03
Bajgerová Kristýna30Krčmářová Magdaléna03
Bezděčíková Lenka30Juchelková Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Daňa Hynek
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11347:270SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Chlebcová Lucie
 
 
Glücková Lenka
Ďuláková Kateřina
 
 
4-1046 3110
2.Stramová EliškaGlücková Lenka-4-9-6  0311
3.Somrová GabrielaĎuláková Kateřina-9477 3121
4.Chlebcová LucieGlücková Romana177  3031
5.Somrová GabrielaGlücková Lenka47-6-6103241
6.Stramová EliškaGlücková Romana8147  3051
7.Chlebcová LucieĎuláková Kateřina5-1272 3161
8.Somrová GabrielaGlücková Romana136  3071
9.Chlebcová LucieGlücková Lenka987  3081
10.Stramová EliškaĎuláková Kateřina-2-7-6  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Glücková Lenka12
Somrová Gabriela30Ďuláková Kateřina12
Chlebcová Lucie30Glücková Romana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Bačina Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14328:297SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Sazimová Adéla
 
 
Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
-9-65-8 1301
2.Sazimová AdélaPíšová Adéla-8411-4103211
3.Bačinová PavlaCahová Zuzana556  3021
4.Grimmerová DianaVondrová Michaela-4-3-6  0322
5.Bačinová PavlaPíšová Adéla8614  3032
6.Sazimová AdélaVondrová Michaela-6-10-5  0333
7.Grimmerová DianaCahová Zuzana564  3043
8.Bačinová PavlaVondrová Michaela8-5-119-42344
9.Grimmerová DianaPíšová Adéla794  3054
10.Sazimová AdélaCahová Zuzana455  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sazimová Adéla21Píšová Adéla03
Bačinová Pavla21Cahová Zuzana03
Grimmerová Diana21Vondrová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:19372:373TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníková Veronika
Ulrychová Hana
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
9-98-963210
2.Halasová LudmilaHeřmánková Andrea-6-8-3  0311
3.Ulrychová HanaSedláčková Martina7138  3021
4.Pozníková VeronikaSedláčková Tereza3-7-74-82322
5.Ulrychová HanaHeřmánková Andrea-810-710103232
6.Halasová LudmilaSedláčková Tereza-7-8-8  0333
7.Pozníková VeronikaSedláčková Martina-74119 3143
8.Ulrychová HanaSedláčková Tereza-8978 3153
9.Pozníková VeronikaHeřmánková Andrea56-46 3163
10.Halasová LudmilaSedláčková Martina-10-410-3 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila03Heřmánková Andrea12
Ulrychová Hana30Sedláčková Martina12
Pozníková Veronika21Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21359:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
-4-689-82301
2.Šprtová KarolínaCyranyová Lucie-9949 3111
3.Koplíková KláraMotlová Monika-6-59-11 1312
4.Látalová LucieČástková Eliška-7-6-4  0313
5.Koplíková KláraCyranyová Lucie-9-9-7  0314
6.Šprtová KarolínaČástková Eliška13-159 3124
7.Látalová LucieMotlová Monika6-114-453234
8.Koplíková KláraČástková Eliška-75-8-6 1335
9.Látalová LucieCyranyová Lucie-9-99883245
10.Šprtová KarolínaMotlová Monika585  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šprtová Karolína30Cyranyová Lucie12
Koplíková Klára03Motlová Monika12
Látalová Lucie21Částková Eliška21
Z duvodu vypatku registru podepsal zapis jen rozhodci.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS